trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Andrejs, Andrievs, Andris

 

Trešdiena, 2022. gada  30. novembris  10:05

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

EP Vēstnieku skola

w EPvest1 25OKT22

Vēstnieku skolas jaunieši piedalās EPVS programmas  vasaras skolas atklāšanas  pasākumā Tallinā un pirmās dienas diskusijās par vēlēšanām, brīvību, lēmumu pieņemšanu un izglītības nozīmi.

 w EP vestn1st aug22

w EP vest Brx22 w1

13. aprīlī  Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 12.a un 11. a klašu skolēniem notika EP Vēstnieku skolas atklātā stunda “Jauniešu pilsoniskās iespējas un izaicinājumi Eiropas Jaunatnes gada kontekstā”, ko vadīja skolotāja Iveta Mikijanska. Jaunieši prezentēja iepriekš grupās izvirzītās idejas un risinājumus par jauniešiem aktuālām problēmām. Vendija Mišela Krievāne  informēja skolasbiedrus par Eiropas Jaunatnes gadu un akcentēja pilsoniskās līdzdalības nozīmi sabiedrībā. Skolēni piedalījās Kahoot spēlē, lai apzinātos izpratni par Eiropas Savienību, Eiropas Jaunatnes gadu. Stundas noslēgumā, pielietojot mentimeter.com iespējas, tika apzinātas ģimnāzijas jauniešiem svarīgākās problēmas.

Atklātajā stundā tiešsaistē piedalījās, dzirdēto papildināja un komentēja EP Vēstnieku skolu programmas eksperte, politoloģe Žaneta Ozoliņa, kā arī izsmeļoši atbildēja uz jauniešu interesējošiem jautājumiem.

Zināšanas, viedokļi, pārdomas par Eiropas Jaunatnes gadu, par jauniešiem nozīmīgām problēmām ir šīs atklātās stundas ieguvums!

w epvest 14APR22