trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Sandijs, Sandis, Uldis, Ulvis

 

Pirmdiena, 2022. gada  4. jūlijs  06:46

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

EP Vēstnieku skola

w EP vest Brx22 w1

13. aprīlī  Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 12.a un 11. a klašu skolēniem notika EP Vēstnieku skolas atklātā stunda “Jauniešu pilsoniskās iespējas un izaicinājumi Eiropas Jaunatnes gada kontekstā”, ko vadīja skolotāja Iveta Mikijanska. Jaunieši prezentēja iepriekš grupās izvirzītās idejas un risinājumus par jauniešiem aktuālām problēmām. Vendija Mišela Krievāne  informēja skolasbiedrus par Eiropas Jaunatnes gadu un akcentēja pilsoniskās līdzdalības nozīmi sabiedrībā. Skolēni piedalījās Kahoot spēlē, lai apzinātos izpratni par Eiropas Savienību, Eiropas Jaunatnes gadu. Stundas noslēgumā, pielietojot mentimeter.com iespējas, tika apzinātas ģimnāzijas jauniešiem svarīgākās problēmas.

Atklātajā stundā tiešsaistē piedalījās, dzirdēto papildināja un komentēja EP Vēstnieku skolu programmas eksperte, politoloģe Žaneta Ozoliņa, kā arī izsmeļoši atbildēja uz jauniešu interesējošiem jautājumiem.

Zināšanas, viedokļi, pārdomas par Eiropas Jaunatnes gadu, par jauniešiem nozīmīgām problēmām ir šīs atklātās stundas ieguvums!

w epvest 14APR22

w EPvSK28MAR22

w EP vest UKw

w Ep Vest sk22 2

Jau  sešu gadu garumā visā ES un arī Latvijā darbojas EP Vēstnieku skolas. Esam lepni, ka mūsu Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas jaunieši ir tās dalībnieki kopš šī programma tiek īstenota Latvijas skolās.

Mūsu jauniešu darbošanās, projekta “Ceļā uz demokrātiju” izstrāde un aktīvā dzīves pozīcija ir augstu novērtēta, tāpēc 25. janvāri ieradās žurnālisti no Talsu RE TV, lai sagatavotu sižetu.

Paldies 11.a un 12.a klases vēstniekiem, kuri intervijās sevi pierādīja kā atbildīgus, zinošus, motivētus jauniešus,  ar spēju argumentēti pamatot savu domas un viedokli.

Sižets par mūsu skolas EP vēstniekiem 06:50

EP Vēstnieku skolotājas Inguna Vilemsone, Iveta Mikijanska, Sintija Auseja