trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Lāsma, Zanda, Zandis

 

Svētdiena, 2023. gada  1. oktobris  22:27

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Lepojamies ar ģimnāzijas 11.a un 12.a klases EP vēstnieku skolas dalībniekiem, kuri RE TV raidījumā “Veiksmes formula” sevi pierāda kā viedokļu līderus parlamentārās demokrātijas jautājumos! Sižets par mūsu skolas EP vēstniekiem 06:50

w EP vest sk22f22

Trešdien, 24. novembrī, norisinājās erudīcijas konkursa "Es zinu visu!" 3. ceturtdaļfināls, kurā dalībniekiem ārpus skolas bija iespējas parādīt savas zināšanas vai tieši pretēji uzzināt ko jaunu.

Sveicam ar otro vietu Ernesta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolnieci Anci Strakšu.

 

"Es zinu visu!" 3. ceturtdaļfināls skatāms

.

Informācija par konkursu galerijas "Art Platz" mājaslapā.

 

Atgādinām, ka turpinās pieteikšanās konkursa nākamajiem ceturtdaļfināliem!

Nākamais erudīcijas konkursa pusfināls jau pavisam drīz, 8. decembrī.

Pieteikuma anketa.

Paldies visiem par atsaucību un sadarbību!

Cieņā,

Galerijas "Art Platz" komanda

Trešdien, 27. oktobrī, tika atklāta erudīcijas konkursa "Es zinu visu!" otrā sezona un norisinājās 1. ceturtdaļfināls. 

Sveicam ar uzvaru Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 12. klases skolnieci Anci Strakšu!

.

 

Nākamais konkursa pusfināls plānots 10. novembrī. Aicinām pieteikties 9.-12. klašu skolēnus, aizpildot pieteikuma anketu.

Informācija par konkursu galerijas "Art Platz" mājaslapā.

Paldies visiem par atsaucību un sadarbību!

BIO-GO-Higher Erudīcijas konkursa 2. vietas ieguvēji -Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 11.a klases komanda “CATION”

BIO-GO-Higher Erudīcijas konkursu pirmo gadu rīko Apvārsnis 2020 īstenotā  projekta Baltijas Biomateriālu Ekselences Centrs (BBCE) partneri - RTU, Latvijas Organiskās sintēzes institūts (OSI), Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), RSU Stomatoloģijas institūts (RSU SI), AO Pētniecības institūts Davosā, Šveicē (ARI), un Fridriha-Aleksandra Erlangenas-Nirnbergas universitātes Biomateriālu centrs Vācijā (FAU).  

Konkursa mērķis ir paaugstināt 10. un 11. klašu skolēnu zināšanu līmeni inženierzinātnēs, dabaszinātnēs un dažādu implantmateriālu izmantošanā medicīnā, nodrošinot kvalitatīvu pašizglītības modeli – erudīcijas konkursu skolēnu komandām.

Konkursā tika aicinātas piedalīties 10. un 11. klašu skolēnu komandas. Izrādās, ka plānota dalība bija 20 komandām, bet pirmo 15 minūšu laikā kopā reģistrācijas sākuma pieteicās 22 komandas. Viena komanda neatbilda nolikuma prasībām, tāpēc dalību konkursā turpināja 21 komanda.

2020./2021. gada BIO-GO-Higher erudīcijas konkurss notika neklātienē  četrās kārtās:

  • no 2020. gada 15. septembra līdz 30. oktobrim fizikas jomā, kur uzdevumus sagatavoja RTU, Rūdolfa Cimdiņa Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centrs.
  • no 2020. gada 9. novembra līdz 18. decembrim ķīmijas jomā, te uzdevumus piedāvāja RSU, Farmācijas fakultāte.
  • no 2021. gada 15. janvāra līdz 26. februārim bioloģijas jomā. Uzdevumus izstrādāja OSI, Farmaceitiskās farmakoloģijas laboratorija.
  • no 2021. gada 10. marta līdz 23. aprīlim medicīnas jomā – uzdevumus sagatavoja RSU Stomatoloģijas Institūts.

Viena no komandām, kas pieteicās konkursam bija Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 11.a klases komanda “CATION”-Rūdolfs Brahmanis (komandas kapteinis), Kristaps Āboliņš, Ance Strakša, Jurģis Krūmiņš un Alise Krista Vaļģe.

 Uzdevumu daudzveidība, augstā grūtības pakāpe, zinātniskums, pētniecība- tas viss prasīja lielu iedziļināšanos, laiku un darbu.

Sasniegt šo augsto rezultātu būtu bijis daudz grūtāk, ja nebūtu liela atbalsta no mūsu skolotājiem un komandas atbalstītājiem- Rasmas Gradovskas, Ineses  Ločmeles, Metas Lerhas, Tatjanas Sarmas, Aleksandra Graņicina un Ernesta Medņa.

Mēs lepojamies ar “CATION” izcilajiem panākumiem! Šajos sarežģītajos attālināto mācību apstākļos ļaut apsteigt sevi tikai  RTU Inženierzinātņu vidusskolas komandai, visās kārtās uzrādīt stabili augstus rezultātus un iegūt 2. vietu- TAS IR VARENS SASNIEGUMS!

 Īpašu PALDIES pelnījis komandas kapteinis Rūdolfs Brahmanis, kurš veiksmīgi plānoja, organizēja, rūpējās par konkursa uzdevumu izpildi! Un spēks ir komandā! Paldies Jums   - Kristap un Jurģi, Ance un Alise Krista!

 MĒS LEPOJAMIES AR SAVU KOMANDU!

P.s. Tuvāk ar uzdevumiem un rezultātiem var iepazīties https://bbcentre.eu/bio-go-higher

Mēs lepojamies

… ar Rūdolfu Brahmani (11.a) par iegūto 1.pakāpi Latvijas skolēnu 45.zinātniskās pētniecības darbu konferencē Vidzemes reģionā, Dabaszinātņu nozarē un iespēju aizstāvēt Valsts konferencē!

Paldies skolotājai Inesei Ločmelei!

26.04.2021.