trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Lāsma, Zanda, Zandis

 

Svētdiena, 2023. gada  1. oktobris  23:04

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

…ar Reini Volbergu (12.a), Edvardu Kristiānu Koemecu (12.a), Kristeru Puzuli (12.a), Gundaru Svilānu (12.a), Ēriku Kristiānu Fedotovu (11.a), Rihardu Kārkliņu (11.a), Līvu Poļaku (11.a), Krišjāni Zaduminu (9.a), Artjomu Orehovu (10.a), Niklāvu Forsteru (9.a) par iegūto 3. vietu jūrniecības nozares konkursā vidusskolēniem “Enkurs 2023” finālā!

Paldies skolotājai Dacei Bīberei!

 

https://www.lja.lv/news/konkursa-enkurs-2023-uzvar-ventspils-liepajas-un-aluksnes-valsts-gimnaziju-komandas

w1 ENKUR23 FIn

Mūsu ģimnāzijas FIZMIX komanda - Lauris Ķikuts, Kristofers Višķers, Sandijs Meisters, Matīss Sniķers un Ralfs Vīksna šodien izcīna iekļūšanu finālā un kopsummā starp 230 Latvijas komandām iegūst augsto 5. vietu! Apsveicam! Lepojamies! Paldies skolotājai Rasmai Gradovskai!

w1 fizmix23 9

Lepojamies ar ģimnāzijas komandu, iegūto 6. vietu 37. komandu konkurencē Vidzemē un iespēu startēt konkursa finālā! Lai veicas!

w FixMIx23 sem f

AS “Latvenergo” skolēnu erudīcijas konkursu ”FIZMIX Eksperiments” rīko jau 28. reizi. Konkursa galvenais mērķis ir veicināt interesi par eksaktajām zinātnēm, izglītot skolēnus par drošu un efektīvu elektroenerģijas lietošanu sadzīvē, saistošā veidā parādīt, kā teorētiskās zināšanas izmantot praksē, kā arī ieinteresēt nākotnē izvēlēties inženiertehniskās profesijas.

Konkursa laikā jaunieši padziļināti apgūst fiziku, meklējot teorijas praktisko pielietojumu. Dalībnieki risina dažādus uzdevumus, ko sagatavojuši eksperti, kā arī sabiedrībā zināmi un talantīgi cilvēki, fizikas entuziasti. Pēc vairāku mēnešu aktīvas dalības "FIZMIX Eksperimentā" un fizikas apgūšanas, konkursa noslēgumā jauniešiem jāspēj atrisināt praktiskus, sarežģītus un āķīgus uzdevumus par dažādām fizikas tēmām. 

Sacensība risinās visas Latvijas mērogā – konkursā sacenšas komandas no Rīgas, Kurzemes, Vidzemes, Zemgales, Latgales reģiona, kā arī Rīgas pilsētas. Konkursa atlases kārta notiek neklātienē, kur FIZMIX.lv portālā skolēni risina ekspertu un iedvesmotāju sagatavotus dažādas grūtības pakāpes uzdevumus. Pēc atlases kārtas norisinās pusfināls, kurā piedalās 10 erudītākās komandas no katra Latvijas reģiona un Rīgas pilsētas, kopā pulcējot 60 komandas. Finālā iekļūst un par vērtīgām balvām cīnās katra reģiona un Rīgas pilsētas zinošākās komandas.

Arī līdzjutēji aktīvi līdzdarbojas visa konkursa garumā ne tikai atbalstot savas favorītkomandas, bet arī piedaloties konkursos un meklējot atbildes uz atjautīgiem fizikas jautājumiem FIZMIX sociālajos tīklos. Konkursa pusfināla un fināla ietvaros tiek rīkots aizraujošs un daudzveidīgs fizikas izzināšanas pasākums – Fizikas festivals, un par daļu no tā var kļūt ikviens, jo pasākums ir publisks un pieejams bez maksas. Fizikas festivālā var vērot erudīcijas konkursa pusfinālistus un finālistus darbībā, pārsteigt sevi ar fizikas eksperimentiem un radošām darbnīcām, baudīt koncertu un vēl daudz ko citu.

Konkursa pastāvēšanas laikā ”FIZMIX Eksperiments” bijis pazīstams kā  "Eksperiments", "eXperiments", "Vatiņš", "Voltiņš" un "Kam gaišāka galva?". Laikam ritot, mainījies konkursa nosaukums, bet nemainīga palikusi dalībnieku erudīcija, cīņasspars, azarts un vēlme iegūt jaunas zināšanas.

ZINĀT IR STILĪGI!

w ANS k AN 24FEB23 k

w ANS k An24FEB23

Mēs lepojamies

…ar  Reini Volbergu (12.a), Edvardu Kristiānu Koemecu (12.a), Kristeru Puzuli (12.a), Gundaru Svilānu (12.a), Edvardu Martinovu (12.a), Ēriku Kristiānu Fedotovu (11.a), Rihardu Kārkliņu (11.a), Līvu Poļaku (11.a), Krišjāni Zaduminu (9.a), Niklāvu Forsteru (9.a), Artjomu Orehovu (10.a), Artūru Zalužinski (11.a), Evelīnu Spiridonovu (10.a), Viktoriju Rainiku (10.b)

w ENK 23Psf

par iegūto 2. vietu jūrniecības nozares konkursā vidusskolēniem “Enkurs 2023” pirmās atlases kārtā un iekļūšanu finālā “Novikontas” Jūras koledžā!

Paldies skolotājai Dacei Bīberei!

20.09.2022.