trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Lāsma, Zanda, Zandis

 

Svētdiena, 2023. gada  1. oktobris  20:55

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

… ar Lauri Ķikutu (7.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novada matemātikas olimpiādē!

Paldies skolotājai Irenai Bērziņai!

24.03.2021.

Turpinot tiešsaistes sezonu, VJĢS kopā ar pārējām Latvijas ģeogrāfu skolām organizēja Atklāto ģeogrāfijas olimpiādi, lai noskaidrotu šī mācību gada spēcīgākos reģiona ģeogrāfus! Žūrijas sagatavoto uzdevumu grūtības pakāpe bija augusi, tāpat arī kopvērtējuma punktu vērtība par sasniegtajām vietām.

6./7.klašu grupā pogas visiem izgrieza 5.klases skolnieks Roberts Tolpežņikovs (Universum mūzikas un mākslas pamatskola), kļūstot par Vidzemes čempionu! Arta Supe (Cēsu Valsts ģimnāzija) ierindojās otrajā vietā, bet Emīls Krišāns (Cesvaines vidusskola) ieguva trešo vietu.

8./9.klašu grupā ar lielisku sniegumu atgriezies Herberts Vilhelms Fimbauers (Valmieras 5.vidusskola), ļoti pārliecinoši nokārtojot sev Vidzemes čempiona godu. Jasmīne Pakalne (Smiltenes vidusskola) turpina progresēt, pēc diploma digitālajā ģeogrāfijā gūstot otro vietu Atklātajā olimpiādē, bet Artūrs Supe (Cēsu 1.pamatskola) tā arī neatguvās pēc nokavētā pirmā uzdevuma, šoreiz samierinoties ar trešo vietu. 

Vidusskolas grupā pārsteidzošs sniegums un pirmais Vidzemes čempiones tituls ne vien pašai, bet arī Alūksnei, Ancei Strakšai (Ernesta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija)! Spēcīgā konkurencē otro vietu ieguva Mārtiņš Mārcis Pružinskis (Valmieras Valsts ģimnāzija), bet trešās vietas diploms ceļos pie Tīnas Deinas Kukurītes (Cēsu Valsts ģimnāzija). 

Par Vidzemes Atklātās olimpiādes uzvarētāju 2021.gadā kļuvusi Ance Strakša, uzrādot visaugstvērtīgāko punktu summu! Otro vietu absolūtajā vērtējumā sasniedza Herberts Vilhelms Fimbauers, bet trešā vieta šajā vērtējumā Mārtiņam Mārcim Pružinskim. Pa trim diplomiem (no deviņiem) šoreiz ceļos uz Valmieras un Cēsu skolām, bet pirmo reizi daudzu gadu garumā starp Atklātās olimpiādes apbalvotajiem nav Madonas pārstāvji. 

Sezonas absolūtajā vērtējumā pirms pēdējās nodarbības vadībā izvirzījusies Ance Strakša, tomēr viņu apsteigt joprojām var pat 5 konkurenti, bet skolu kopvērtējumā Cēsu Valsts ģimnāziju no otrās uzvarētās sezonas šķir nepilni 10 punkti, kas jānopelna ģeoloģijas jautājumos. 

Sezonu noslēgsim Lielās talkas dienā - 24.aprīlī, kad pirmo reizi reģionālajās JĢS tiks piedāvāta E.Birznieka JĢS tradicionālā aprīļa tēma - ģeoloģija. 

Uz tikšanos!

http://vidzeme.jgs.lv/

Ķīmija olimpiāde atzinība

Mēs lepojamies…

…ar Rūdolfu Brahmani (11.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības ekonomikas olimpiādē!

… ar Sabīni Golubevu (12.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības ekonomikas olimpiādē!

… ar Jēkabu Zaduminu (11.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības ekonomikas olimpiādē!

Paldies skolotājai Ingunai Vilemsonei!

01.03.2021.

Mēs lepojamies…

…ar Rūdolfu Brahmani (11.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības fizikas olimpiādē!

… ar Artūru Gailišu (9.c) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības fizikas olimpiādē!

Paldies skolotājai Rasmai Gradovskai!

01.03.2021.