trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Sandijs, Sandis, Uldis, Ulvis

 

Pirmdiena, 2022. gada  4. jūlijs  07:03

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

w par teic MAI22

Baltijas valstu ķīmijas 28. olimpiādē, kas norisinājās no 21. līdz 23. aprīlim Viļņā, Lietuvā, skolēni no Latvijas guvuši panākumus – Latvijas izlases dalībnieki 6 skolēnu sastāvā ierindojās pirmajā desmitniekā, Rīgas 10. vidusskolas 11. klases skolēnam Daniilam Karginam ieņemot 2. vietu kopējā vērtējumā, un Ernsta Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzijas 12. klases skolēnam Rūdolfam Brahmanim uzrādot labāko sniegumu olimpiādes praktiskajā daļā!  

Apsveicam ar panākumiem! 

w kimo Bal ol22

Olimpiādē Latviju pārstāvēja 6 skolēni - Varvara Gromova un Daniils Soško no RTU Inženierzinātņu vidusskolas, Daniils Kargins      no Rīgas 10. vidusskolas, Kristiāns Vinters un Rostislavs Rostovskis no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, un Rūdolfs Brahmanis no Ernsta Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzijas (kopvērtējumā 5. vieta) . Kopumā olimpiādē piedalījās 20 skolēni no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas, viņu sniegumu vērtēja starptautiska žūrija, kuru pārstāvēja nozares eksperti no visām trim Baltijas valstīm.  

Olimpiādes dalībniekiem bija jāveic interesanti un atjautīgi eksperimenti - praktiska salicilskābes satura noteikšana vītolu mizā un jonu pierādīšana šķīdumā, kā arī jārisina izaicinoši teorētiskie uzdevumi par ķīmisko reakciju kinētiku, vielu kristāliskā režģa uzbūvi, elektroķīmisku ogļskābās gāzes notveršanu un jaunākajām dabasvielu sintezes metodēm. Īpašs paldies Centrālā Laboratorija par sniegto atbalstu, lai Latvijas skolēnu komanda varētu spert soli pretī starptautiskajām olimpiādēm, rast iespēju pierādīt savus talantus un potenciālu pasaules mērogā!Plašāka informācija: https://www.visc.gov.lv/lv/jaunums/skolens-no-latvijas-izcina-2-vietu-baltijas-valstu-kimijas-olimpiade

Olimpiādei noslēdzoties, tika atlasīta Latvijas izlase starptautiskajai ķīmijas olimpiādei (IChO), kuras norise plānota attālināti no 10. līdz 20. jūlijam. Olimpiādi šogad organizē Ķīna, un tajā Latviju pārstāvēs Rīgas 10. vidusskolas 11. klases skolēns  Daniils Kargins, E. Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 12. klases skolēns Rūdolfs Brahmanis, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 12. klases skolēns Rostislavs Rostovskis un Daniils Soško no Rīgas Tehniskās universitātes inženierzinātņu vidusskolas 11. klases.

Paldies skolotājai Inesei Ločmelei!

25.04.2022.

Mēs lepojamies…

…ar Rūdolfu Brahmani (12.a) par iegūto atzinību fizikas valsts 72. olimpiādē!

Paldies skolotājai Rasmai Gradovskai!

13.04.2022.

Mēs lepojamies…

…ar Kseniju Zučiku (7.b), Jāni Žagaru (7.c), Lauri Ķikutu (8.a)

par iegūto 2. vietu otrā posma matemātikas olimpiādē!

…ar Kārli Strodānu (7.a) par iegūto 3. vietu otrā posma matemātikas olimpiādē!

Paldies skolotājām Irenai Bērziņai un Ligitai Krievai!

13.04.2022.

w1 FizMIx22 1