Vārda dienas : Lida, Lidija

 

Sestdiena, 2021. gada  16. janvāris  02:49

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

… ar Artūru Gailišu (9.c), Jēkabu Zaduminu (11.a), Miķeli Grigorjevu (12.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības vēstures olimpiādē!

… ar Kristu Aizupu (9.c), Kristeru Medni (10.a), Kristapu Āboliņu (11.a), Kristiānu Tomu Saliņu (12.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības vēstures olimpiādē!

… ar Līvu Poļaku (9.c), Rūdolfu Brahmani (11.a) un Arti Čeveru (12.b) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības vēstures olimpiādē!

Paldies skolotājām Lāsmai Jaunozoliņai un Ivetai Mikijanskai!

29.12.2020.

Mēs lepojamies

… ar Līvu Poļaku (9.c), Rūdolfu Brahmani (11.a) par iegūto 1.vietu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē!

… ar Kristapu Āboliņu (11.a) un Liegu Emīliju Zālīti (12.a) par iegūto 2.vietu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē!

… ar Montu Gabranovu (9.c) par iegūto 3.vietu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē!

Paldies skolotājām Metai Lerhai, Tatjanai Sarmai un Intai Jaunkalnei!

11.12.2020.

Mēs lepojamies

… ar Kristapu Āboliņu (11.a) un Liegu Emīliju Zālīti (12.a) par iegūto 1.vietu novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

… ar Beāti Kreici (10.a), Līnu Bāliņu (11.b), Santu Locāni (12.a) par iegūto 2.vietu novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

… ar Rūdolfu Pakalnu (10.a), Evelīnu Leiu (11.a) un Kristiānu Gailāni (12.a) par iegūto 3.vietu novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

… ar Ralfu Riteni (10.a), Rūdolfu Brahmani (11.a) un Patrīciju Marķitāni (12.a) par iegūto atzinību novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājām Mārītei Palmai un Ilonai Riekstiņai!

11.12.2020.

w KvPO 2020Lepojamies un sveicam Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolēnus ar labiem sasniegumiem pasaules krievu valodas olimpiādē, ko organizēja Sanktpēterburgas Valsts universitāte.
Olimpiādē piedalījās 7199 skolēni un studenti no 89 pasaules valstīm.
MŪSU LAUREĀTI:
1. vieta – skolas absolventei Danai Deineko.
2. vieta – Martai Airei, Adrianam Tropam, Paulai Gabrānei, Evelīnai Tuvi, Vanesai Kokai.
3. vieta – Artūram Gailišam, Jūlijai Kuzņecovai, Uģim Lancmanim, Luīzei Loginai, Daņilam Poļakovam, Nikai Semjonovai, Evelīnai Smolovinai, Amandai Nikolai Cēsniecei, Evelīnai Černomirdinai, Signijai Šaļkovai, Evijai Šolkai.

Sveicam laureātus!