trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Atvars, Gvido

 

Piektdiena, 2023. gada  31. marts  08:50

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

sk soma

8.martā 10.a klases jaunieši devās mācību ekskursijā uz Rīgu. Diena bija iespaidiem un notikumiem bagāta- gan ar nelielo satiksmes negadījumu, gan iepazīšanos ar Rīgas Kuģniecības muzeja ekspozīciju, gan ļoti interesanto ekskursiju renovētajā Okupācijas muzejā, gan Latvijas Kara muzeja un Ukrainai veltītās izstādes apmeklējumu.

Dienas noslēgumā mēs apmeklējām Latvijas Nacionālā Opera un Balets opereti. Jau ienākot šajās telpās radās tāda īpaša noskaņa- greznā zāle, lustras, mīkstie ķiršsarkanie krēsli. Daudzi no mums Te bija pirmo reizi. Šī īpašā, pacilātā un gaišā sajūta mūs pavadīja arī visas izrādes laikā.

Franca Lehāra operete "Jautrā atraitne" pasaules pirmizrādi piedzīvoja Vīnē 1905. gadā. Latvijas Nacionālajā operā tā pirmuzvesta 1933. gadā. Operetes jauniestudējums opernamā tapis muzikālā vadītāja un diriģenta Tomasa Rēznera (Thomas Rösner) un režisora Ūves Ērika Laufenberga (Uwe Eric Laufenberg) vadībā, pirmizrāde notikusi 2022.gada 22.septembrī.

w 10k OR

Franca Lehāra operete "Jautrā atraitne" ir muzikāli ļoti bagāta un krāsaina, kur liriskas melodijas un valša ritmi savijas ar polkām, maršiem un ungāru čardašu.

Lasīt tālāk...

Projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros 9.c klase piedalījās muzejpedagoģiskajā nodarbībā "Muzeja detektīvs“ Alūksnes novada muzejā.

w1 9c MP jan30

9.b klase projekta “Skolas soma” ietvaros apmeklēja Latvijas Nacionālās operas baleta izrādi
“(Ne)stāsti man pasakas. Hamlets”

w 9b sk s22

w 1 9a St muz DEC22 31

8.B klase apmeklēja Alūksnes bānīša muzeja nodarbību Skolas somas ietvaros.

w 8b Bst DEC22 1p