trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Lāsma, Zanda, Zandis

 

Svētdiena, 2023. gada  1. oktobris  21:26

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Uzzini visu par studiju iespējām virtuālajā pasākumā "Skola 2021 Latvijas Universitātē"! 

23. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 17.00 Latvijas Universitāte organizēs vēl nebijušu pasākumu – "Skola 2021 Latvijas Universitātē". Pasākuma laikā visas dienas garumā topošajiem studentiem būs lieliska iespēja piedalīties virtuālās sarunās ar fakultāšu pārstāvjiem un saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem. 

Pasākums "Skola 2021 Latvijas Universitātē"būs kā alternatīva nenotikušajai izstādei "Skola 2021", kas ik gadu izstāžu zālē "Ķīpsala" pulcē ievērojamu skaitu interesentu un izglītības iestāžu. Pielāgojoties apstākļiem, pasākums notiks attālināti, taču sniedzot tādu pašu iespēju uzzināt sev nepieciešamo informāciju par studijām Latvijas Universitātē. 

"Skola 2021 Latvijas Universitātē" notiks gribustudet.lv tīmekļa vietnē, bet individuālās un grupu sarunas tiks nodrošinātas Zoom platformā, kas topošajiem studentiem sniegs iespēju aprunāties ar savas fakultātes dekānu, studiju programmas direktoru vai studentu, lai uzzinātu pēc iespējas vairāk par izvēlēto studiju programmu, fakultāti un studiju dzīvi kopumā. 

Pasākumā "Skola 2021 Latvijas Universitātē" piedalīsies 13 LU fakultāšu pārstāvji (dekāni, studiju programmu vadītāji, studenti), kuri sniegs atbildes par visām 150 LU studiju programmām. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt visu interesējošo arī par LU filiālēm, satiekoties arī ar filiāles pārstāvi.

w LU vizuālis


No 19.04. līdz 30.04. norisināsies pasākums “Pieslēdzies RTU!”, kas topošajiem studentiem divas nedēļas ļaus iejusties RTU studentu ādā. 

Pasākuma ietvaros katru darba dienas vakaru no plkst.18.00 līdz 19.00 Facebook live raidījumā “Pieslēdzies RTU!” studenti dalīsies savā pieredzē par studijām universitātē un pastāstīs visu, kas varētu interesēt topošo studentu. Skolēniem būs iespēja uzdot reāllaikā jautājumus, uz kuriem tiks atbildēts raidījuma garumā.
Saite uz FB pasākumu: https://www.facebook.com/events/3748277205240870

Papildus skolēniem būs iespēja:

  • katru darba dienu no 14.00 līdz 16.00, sekojot RTU kontam FB, uzzināt no mūsu studentiem par dažādām RTU studiju programmām; 
  • izzināt kāda konkrēta studenta pieredzi, piedaloties akcijā «Seko studentam!», kas šogad norisināsies “Pieslēdzies RTU!” ietvaros.

Saite uz reģistrēšanos Seko studentam: https://sekostudentam.rtu.lv/
Katra diena tiks veltīta vienai fakultātei: 

19.04. Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte 
20.04. Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte 
21.04. Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte 
22.04. Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte 
23.04. Inženierekonomikas un vadības fakultāte 
26.04. Būvniecības inženierzinātņu fakultāte 
27.04. E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte 
28.04. Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte 
29.04. Arhitektūras fakultāte 

Pasākuma noslēdzošajā dienā, 30. aprīlī, varēs noskaidrot visu, kas saistīts ar iestāšanos RTU - uzņemšanas nosacījumi, termiņi utml.

w Piesl RTU

Martā iznācis laikraksta „Izglītība un Kultūra” specializēts e-pielikums IZGLĪTĪBAS CEĻVEDIS 2021, kura mērķauditorija ir visu Latvijas skolu 9. un 12. klašu absolventi, topošie studenti.Tas palīdzēs jauniešiem izdarīt izvēli turpmākajās mācībās un studijās.
Kas ir lasāms IZGLĪTĪBAS CEĻVEDĪ 2021?
•  Studiju piedāvājumi un profesionālās izglītības iespējas Latvijā,
•  Intelekta talantu tests,
•  Kā sadzirdēt savu iespēju?
•  Online karjeras testi angļu valodā.

Izglītības Ceļvedis pieejams šeit: https://failiem.lv/u/namqmk4nc

Labdien! Aicinām vidusskolu un pamatskolu vecāko klašu audzēkņus pieteikties tiešsaistes skolu programmai "Iepazīsti Saeimu".  Tās mērķis ir ieinteresēt jauniešus par politiskajiem procesiem Latvijā, izglītot par Saeimu un tās struktūru, likumdošanu, deputātu darbu, demokrātiju un sabiedrības līdzdalību.
Tiešsaistes lekcijai var pieteikties, skolotājam aizpildot pieteikuma formu https://forms.gle/BGaWLsv5GDh8noac8, zvanot 67087321 vai sūtot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Plašāka informācija Saeimas mājaslapā: http://www.saeima.lv/lv/sabiedribas-lidzdaliba/skolu-programma-iepazisti-saeimu.

w Iep Sae21