Vārda dienas : Hanna, Jana, Johanna

 

Sestdiena, 2018. gada  15. decembris  22:45

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

…ar meiteņu komandu: Beāti Puķīti (8.c), Lauru Seimuškinu (9.b), Samantu Puļļu (8.a), Eniju Pauriņu (8.c) un Līvu Bērziņu (9.b) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās basketbolā B grupā!

…ar zēnu komandu: Kristeru Apsīti (9.c), Edvardu Koemecu (8.c), Jēkabu Zaduminu (9.b), Kristeru Medni (8.c) un Robertu Javorski (9.c) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās basketbolā B grupā!

…ar meiteņu komandu: Lieni Egli (7.a), Evu Ābeltiņu (7.a), Lindu Čemisovu (7.a), Rendiju Bulu (7.b) un Robinu Klasmani (7.b) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās basketbolā B grupā!

…ar zēnu komandu: Akselu Zelmeni (8.c), Renāru Račiku (8.c), Rodrigo Ozoliņu (8.c), Reini Liepiņu (9.a) un Kristeru Kurčastovu (7.b) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās basketbolā B grupā!

Paldies skolotājiem Kārlim Bīberam un Igoram Krastam!

02.11.2018.

Mēs lepojamies

… ar Danu Deineko (11.a), Deividu Miķelsonu (11.a) un Armīnu Rēdeli (11.a) par iegūto 1.vietu Latvijas Kultūras kanona 2018./2019. mācību gada konkursa “Kultūras Kanons manā skolas somā” 1.kārtā Vidzemes reģionā!

Paldies skolotājai Idai Zelčai!

Mēs lepojamies

… ar Robinu Klasmani (7.b), Inesi Locāni (7.a), Adrianu Tropu (7.a), Rolandu Kazačenoku (7.b) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu stafešu krosā C grupā!

…ar Evelīnu Smolovinu (8.c), Klaudiju Kļavu – Būmani (8.c), Janu Kazačenoku (9.c), Aleksu Cunski (9.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu stafešu krosā B grupā!

Paldies skolotājiem Kārlim Bīberam un Igoram Krastam!

Mēs lepojamies

… ar Danielu Prancānu (7.a), Deividu Dambi (7.b), Rolandu Kazačenoku (7.b), Evelīnu Javorsku (7.c), Rihardu Kārkliņu (7.c), Marku Ozolu (7.c), Matīsu Zēmeli (7.b) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu sporta spēlēs futbolā!

Paldies skolotājiem Kārlim Bīberam un Igoram Krastam!

Mēs lepojamies

… ar Sandi Krūmiņu (9.b) par iegūto 2.vietu Vidzemes 8.Patriotiskās dzejas konkursā
“Mūs vieno Latvijas svētais vārds”!

Paldies skolotājai Ivetai Salmiņai!