Vārda dienas : Agris, Agrita

 

Svētdiena, 2017. gada  24. septembris  15:17

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

Kamera

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies ar audzēkņiem,
kuri 2016./2017.mācību gadu noslēdza ar labām un teicamām sekmēm:

…12. a klasē –Līnu Maltenieci, Līvu Maltenieci, Elīnu Vosku!

…12. b klasē – Andreju Bērziņu, Zani Kristkalni!

…12. c klasē – Eriku Olberkyti, Unu Skopiņu, Diānu Spreni, Undu Vīksnu, Tomasu Voltu!

…9. a klasē – Līvu Briedi!

…9. b klasē – Lauru Adukoni, Baibu Bērtiņu,  Amandu Puzuli!

…9. c klasē – Eilu Esteri Gorbāni, Elīzu Anci Jantoni, Dāvi Kašu, Eviju Rubeni, Līnu Viku!

Mēs lepojamies…

…ar 8.c klases komandu - Samantu Adleri, Miķeli Grigorjevu, Niklāvu Ogņevu, Rimantu Vērzemnieku par iegūto 2. vietu konkursā "Matemātika - visu zinātņu karaliene"!

…ar 8.c klases komandu - Linardu Āboliņu, Anniju Simsoni, Liegu Emīliju Zālīti, Oskaru Venlandu par iegūto 3. vietu konkursā "Matemātika - visu zinātņu karaliene"!

…ar 7.b klases komandu - Kristapu Apsīti, Lauru Seimuškinu, Samantu Ievu Sināti, Jēkabu Zaduminu par iegūto 4. vietu konkursā "Matemātika - visu zinātņu karaliene"!

Paldies skolotājām Ligitai Krievai un Irenai Bērziņai!

Mēs lepojamies…

…ar Anastasiju Asilgarajevu (9.b), Viktoriju Vladu (9.b), Helviju Ķikutu (8.c), Oskaru Krūmiņu (11.a) par iegūto 2. Vietu Latvijas Mazpulku XXII sporta spēlēs!

Paldies skolotājai Inesei Marķitānei!

Mēs lepojamies…

…ar Ditu Apsīti (7.b),Kristīni Tekļanu (9.a), Matīsu Luiku (11.a) par iegūto 1. vietu Alūksnes un Apes novadu skolu pavasara krosa sacensībās!

…ar Eriku Olberkyti (12.c) par iegūto 2. vietu Alūksnes un Apes novadu skolu pavasara krosa sacensībās!

…ar Helviju Ķikutu (8.c), Viktoriju Vladu (9.b) par iegūto 3. vietu Alūksnes un Apes novadu skolu pavasara krosa sacensībās!

…ar Aleksu Cunski (7.a), Vanesu Polnu (7.a), Janu Sniedzāni (11.b)  par iegūto 4. vietu Alūksnes un Apes novadu skolu pavasara krosa sacensībās!

Paldies skolotājiem Igoram Krastam un Kārlim Bīberam!

Mēs lepojamies…

…ar Aleksandru Graņicinu (10.a)   par iegūto 1. vietu Alūksnes un Apes novadu krievu valodas olimpiādē!

…ar Romānu Čurikovu (11.b)   par iegūto 2. vietu Alūksnes un Apes novadu krievu valodas olimpiādē!

…ar Anastasiju Zotovu (11.a), Anastasiju Semjonovu (10.b)   par iegūto 3. vietu Alūksnes un Apes novadu krievu valodas olimpiādē!

…ar Fernandu Šteinerti (10.a)   par iegūto Atzinību Alūksnes un Apes novadu krievu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājām Dacei Bīberei, Tatjanai Sjomkinai, Svetlanai Semjonovai!