Vārda dienas : Modrīte, Mudrīte, Renāte

 

Trešdiena, 2018. gada  24. oktobris  05:50

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

…ar Armīnu Rēdeli (11.a), Līvu Martu Ziņģi (11.a) un Danu Deineko (11.a) par dalību Latvijas Televīzijas projektā “Vēstures skolotājs”!

Paldies skolotājai Ivetai Mikijanskai!

Mēs lepojamies…

… ar Santu Locāni (9.a), Sanitu Locāni (9.a), Lauru Seimuškinu (8.b), Līvu Līci (7.a), Kristeru Medni (7.c), Beāti Puķīti (7.c), Edvardu Kristiānu Keomecu (7.c)par izcilām sekmēm2017./2018. mācību gadā un aktīvu dalību Latvijas Jaunatnes basketbola līgas pasākumos!

Mēs lepojamies...

... ar Alūksnes novada jaunsargiem par iegūto 2.vietu Jaunsardzes Informācijas Centra Jaunsardzes Departamenta 3.novada nodaļas sporta spēlēs Drustos!

... ar Artūru Rainiku (11.a), Džonatanu Baumani (7.b), Ralfu Lānetu (9.c), Linardu Āboliņu (9.c), Robertu Puru (7.b), Ralfu Magoni (7.b) par iegūto 1.vietu volejbolā minētajās sacensībās!

... ar Džonatanu Baumani (7.b), Ralfu Lānetu (9.c), Linardu Āboliņu (9.c) par iegūto 1.vietu strītbolā minētajās sacensībās!

... ar Artūru Rainiku (11.a), Ralfu Lānetu (9.c), Helviju Ķikutu (9.c), Jolantu Beatrisi Bukati (11.a) par iegūto 2.vietu virves vilkšanās minētajās sacensībās!

... ar Lanu Luiku (11.b) par iegūto 1.vietu vasaras biatlonā minētajās sacensībās!

Paldies skolotājai Inesei Marķitānei!

30.05.2018.

Mēs lepojamies

...ar 2017./2018.mācību gada teicamniekiem: 10.a klasē – Anastasija Asilgarajeva, Baiba Bērtiņa, Viktorija Jekaterina Bobinova, Dana Deineko, Amanda Grende, Solvita Jakovļeva, Elīza Ance Jantone, Una Koliste, Solvita Lapinska, Monta Melzoba, Deivids Miķelsonss, Armīns Rēdelis, Kristiāna Šolina, Nadīna Tarnovska, Līna Vika, Viktorija Vlada, Marta Līva Ziņģe, Laura Sabīne Taurmane, 10. B klasē – Laura Adukone, Kristīne Krastiņa, Linda Ļebedeva,
11.a klasē – Anna Aizpuriete, Zanda Bērziņa, Aleksandrs Graņicins, Roberts Simsons, Kristaps Solims, Elvis Stapkēvičs, Kristiāna Paula Šļivka, Liāna Šolka, Kristers Tihomirovs, 11.b klasē – Santa Brice, Krista Sniķere,
7.a klasē - Kristiāna Cielaviņa, Klaudija Kļava – Būmane, Līva Līce, Samanta Puļļa, Monta Sustenberga, 7.b klasē – Annija Paula Bērziņa, Loreta Fedorenkova, 7.c klasē – Dāvids Andris Ādamsons, Deiva Hvaleja, Kristofers Aleksis Kaulakans, Edvards Kristāns Keomecs, Kristers Mednis, Beāte Puķīte, Paula Pūpola, Evelīna Denīze Smolovina, Raivis Dāvis Steberis, Gundars Svilāns, Daniela Šumakova, Alise Zara, Aksels Zelmenis,
8.a klasē
– Evelīna Danenberga, 8.b klasē - Dita Apsīte, Līva Bērziņa, Rūdolfs Brahmanis, Paula Gabrāne, Norberts Helmess, Kate Luīze Janka, Vendija Mišela Krievāne, Jurģis Krūmiņš, Elvita Keita Ķikute, Evelīna Leia, Ita Pušpure, Laura Seimuškina, Samanta Ieva Sināte, Ance Strakša, Jānis Teters, Evelīna Tuvi, Alise Krista Vaļģe, Jēkabs Zadumins, Laura Zālīte, 8.c klasē - Līna Bāliņa, Roberts Javorskis, Sanija Liepkalīte, Signija Šaļkova,
12.a klasē – Viktorija Celma, Ričards Gusts, Mairis Kļava, Ieva Krēsliņa, Matīss Luiks, Ernests Mednis, Kristīne Migunova, Šeila Orlova, Anete Palma, Līga Puzule, Ilze Rozenberga, Elīna Strazda, Anastasija Zotova, 12.b klasē – Kaiva Augstkalne, Jana Sniedzāne,
9.a klasē
– Tamāra Broka – Priedīte, Kristiāna Freimane, Sanita Locāne, Santa Locāne, Dana Zalāne, Annija Signe Ģērmane, 9.c klasē - Samanta Adlere, Līna Bistrova, Ivita Dorofejeva, Artūrs Fausts, Kristiāna Gailāne, Elīna Gusta, Arta Kārkliņa, Luīze Labozeviča, Patrīcija Marķitāne, Lelde Melece, Marta Paegle, Annija Simsone, Elizabete Smoļaka, Žanete Spirka, Gustavs Stradiņš, Nikola Stricka, Kristīne Šagarova, Liega Emīlija Zālīte!

Mēs lepojamies

... ar 2017./2018. mācību gada labiniekiem: 7.a klasē – Līva Bondare, Estere Līce, Elizabete Līva Oldere, Beatrise Skulte, 7.b klasē – Edvards Martinovs, Kristers Puzulis, Marianna Smoļaka, 7.c klasē – Norberts Čerbikovs, Rodrigo Ozoliņš, Enija Pauriņa, Artūrs Priede, Renārs Račiks, Reinis Volbergs,
8.a klase – Alekss Cunskis, Helmuts Ričards Kols, Vanesa Polna, Ramona Smolovina, 8.c klasē – Kristers Apsītis, Alise Jakobsone, Linda Kalniņa, Samanta Raipule, Linda Svile, Aldra Regita Vaiba, Kitija Vilde, Edgars Voroņins, Alise Zēmele,
9.a klase- Roberts Briediņš, Reinis Ceriņš, Niks Ļuļis, Ralfs Zaķis, 9.b klasē - Mārtiņš Gražanskis, Kristīne, Nikolajeva, Dinija Daiga Paulovica, 9.c klasē - Loreta Baumane, Lelde Čerbikova, Miķelis Grogorjevs,
10.a klasē – Agnese Ābeltiņa, Ņikita Illarionovs, Dāvis Kašs, 10.b klasē – Žanete Kalniņa,
11.a klasē – Kristāna Bijona, Vilis Bleiers, Jolanta Beatrise Bukate, Artis Eisaks, Linards Hansovs, Agnese Kaulakane, Aleksandra Krūzīte, Solvija Ozoliņa, Linda Sloģe, Fernanda Šteinerte, 11.b klasē – Ramona Kubulniece, Ernests Olders, Samanta Šaļkova, Liena Timofejeva, Liene Tomiņa,
12.a klasē – Ralfs Aizups, Norberts Dāniels Dovgāns, Mārcis Jaunkamps, Kristiāns Mičulis, Rihards Niks Raudiņš, 12.b klasē – Kintija Kamzole, 12.c klasē – Una Kaktiņa, Jānis Krastiņš, Ieva Krukovska, Dainis Rižkins, Ernests Stroinovs!