Vārda dienas : Bernhards, Boriss

 

Pirmdiena, 2018. gada  20. augusts  00:55

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

energo

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

... ar 7. – 8.klašu vokālo ansambli: Viktoriju Žižijanu (7.b), Līvu Bondari (7.a), Paulu Pūpolu (7.c), Evelīnu Tuvi (8.b), Elizabeti Līvu Olderi (7.a), Evelīnu Denīzi Smolovinu (7.c) par iegūto I pakāpes diplomu Alūksnes un Apes novadu vokālās mūzikas konkursā „Balsis”!

... ar 9. – 10.klašu vokālo ansambli: Montu Melzobu (10.a), Amandu Puzuli (10.a), Kristīni Krastiņu (10.b), Danu Deineko (10.a), Unu Kolisti (10.a), Žaneti Spirku (9.c) un Emīliju Liegu Zālīti (9.c) par iegūto I pakāpes diplomu Alūksnes un Apes novadu vokālās mūzikas konkursā „Balsis”!

Paldies skolotājām Ingrīdai Pilskalnei un Inai Perevertailo!

28.02.2018.

Mēs lepojamies

... ar Žaneti Spirku (9.c) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu ķīmijas olimpiādē!

... ar Elvi Stapkēviču (11.a) par iegūto atzinību Alūksnes un Apes novadu ķīmijas olimpiādē!

Paldies skolotājai Inesei Ločmelei!

22.02.2018.

Mēs lepojamies

... ar Reini Volbergu (7.c) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu atklātajās sacensībās slēpošanā!

... ar Lindu Jurģīti (9.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu atklātajās sacensībās slēpošanā!

... ar Samantu Ievu Sināti (8.b) un Renāru Račiku (7.c) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu atklātajās sacensībās slēpošanā!

... ar Evelīnu Denīzi Smolovinu (7.c) par iegūto 4.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu atklātajās sacensībās slēpošanā!

... ar Elizabeti Kļaviņu (7.b) par iegūto 5.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu atklātajās sacensībās slēpošanā!

Paldies skolotājiem Kārlim Bīberam un Igoram Krastam!

22.02.2018.

Mēs lepojamies

... ar Ernestu Medni (12.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

... ar Ilzi Rozenbergu (12.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

... ar Kristīni Migunovu (12.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

Paldies skolotājai Dainai Černomirdinai!

14.02.2018.

Mēs lepojamies

... ar Aleksandru Graņicinu (11.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu ekonomikas olimpiādē!

... ar Kristeru Tihomirovu (11.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu ekonomikas olimpiādē!

Paldies skolotājai Laurai Popei!

14.02.2018.