Vārda dienas : Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

 

Otrdiena, 2019. gada  21. maijs  18:35

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

… ar Akselu Zelmeni (8.c) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības 5. un 8.klašu angļu valodas olimpiādē!

… ar Alisi Zaru (8.c) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības 5. un 8.klašu angļu valodas olimpiādē!

… ar Ralfu Riteni (8.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības 5. un 8.klašu angļu valodas olimpiādē!

… ar Beāti Kreici (8.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības 5. un 8.klašu angļu valodas olimpiādē!

… ar Pēteri Puzuli (8.b) par iegūto atzinību Alūksnes un Apes novadu apvienības 5. un 8.klašu angļu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājām Tatjanai Sjomkinai, Gaļinai Tuvi un Mārītei Palmai!

06.02.2019.

Mēs lepojamies

… ar Lauru Sabīni Taurmani (11.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības vēstures olimpiādē!

… ar Aleksandru Graņicinu (12.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības vēstures olimpiādē!

… ar Rūdolfu Brahmani (9.b) un Ernestu Olderu (12.b) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības vēstures olimpiādē!

Paldies skolotājām Ivetai Mikijanskai un Lāsmai Jaunozoliņai!

06.02.2019.

Mēs lepojamies

…. ar Ingrīdu Pilskalni par saņemto Draudzīgā aicinājuma medaļu un Goda diplomu nominācijā “Skolotājs”!

…. ar Lolitu Vanagu par saņemto Draudzīgā aicinājuma medaļu un Goda diplomu nominācijā “Sabiedriskais darbinieks”!

Mēs lepojamies

… ar Loretu Fedorenkovu (8.b) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu krievu valodas olimpiādē!

… ar Kseniju Anastasiju Lobincovu (8.b) par iegūto atzinību Alūksnes un Apes novadu krievu valodas olimpiādē!

… ar Nadīnu Tarnovsku (11.a) un Solvitu Jakovļevu (11.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu krievu valodas olimpiādē!

… ar Danu Deineko (11.a) un Igoru Solovjovu (11.b) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu krievu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājām Dacei Bīberei un Svetlanai Semjonovai!

05.02.2019.

Mēs lepojamies

… ar Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas komandu – Danu Deineko (11.a), Armīnu Rēdeli (11.a) un Deividu Miķelsonu (11.a) par iegūto 1.vietu Latvijas Kultūras kanona konkursa 2018 – 2019 “Kultūras kanons manā skolas somā” 20 komandu konkurencē!

w w350 KK JA19 47
Paldies skolotājai Idai Zelčai!

28.01.2019.