Vārda dienas : Alīna, Rūsiņš, Sandris

 

Ceturtdiena, 2018. gada  26. aprīlis  01:24

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

energo

Kamera

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

...ar skolotāju Irenu Bērziņu par saņemto Draudzīgā aicinājuma medaļu un Goda diplomu nominācijā „Sabiedriskais darbinieks”!

...ar skolotāju Sintiju Auseju par saņemto Draudzīgā aicinājuma medaļu un Goda diplomu nominācijā „Skolotājs”!

...ar mūsu novada laikrakstu „Alūksnes ziņas” un tā galveno redaktori Līgu Vīksnu par iegūto Draudzīgā aicinājuma medaļu un Goda diplomu nominācijā „Mēdijs”!

27.01.2018.

Mēs lepojamies

...ar Elvitu Keitu Ķikuti (8.b), Kati Luīzi Janku (8.b), Leldi Meleci (9.c) un Samantu Adleri (9.c) par iegūto 1.pakāpes diplomu novada skatuves runas konkursā!

...ar Itu Pušpuri (8.b) un Daini Rižkinu (12.c) par iegūto 2.pakāpes diplomu novada skatuves runas konkursā!

Paldies skolotājām Daigai Bēterei, Ivetai Salmiņai un Agitai Līdumniecei!

25.01.2018.

Mēs lepojamies...

...ar Ričardu Gustu (12.a), Norbertu Dānielu Dovgānu (12.a), Mairi Kļavu (12.a), Oskaru Krūmiņu (12.a), Kristeru Tihomirovu (11.a), Artūru Rainiku (11.a) un Ralfu Lānetu (9.c) par iegūto 1.vietu novada volejbola sacensībās „LĀSES KAUSS 2018” A grupā!

Paldies skolotājiem Igoram Krastam un Kārlim Bīberam!

25.01.2018.

Mēs lepojamies...

...ar Ernestu Medni (12.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu vēstures olimpiādē!

...ar Daini Rižkinu (12.c) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu vēstures olimpiādē!

...ar Martu Paegli (9.c) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu vēstures olimpiādē!

...ar Anniju Signi Ģērmani (9.a) par iegūto atzinību Alūksnes un Apes novadu vēstures olimpiādē!

Paldies skolotājām Ivetai Mikijanskai un Lāsmai Jaunozoliņai!

16.01.2018.

Mēs lepojamies...

...ar Kristiānu Gailāni (9.c) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu latviešu valodas olimpiādē!

...ar Rūdolfu Brahmani (8.b) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu latviešu valodas olimpiādē!

...ar Evelīnu Tuvi (8.b) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu latviešu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājai Ivetai Salmiņai!

16.01.2018.