Vārda dienas : Anda, Andīna

 

Pirmdiena, 2017. gada  20. novembris  18:55

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

Kamera

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies…

…ar E. Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 7. – 9. klašu vokālo ansambli “ANEMON” – Montu Melzobu (9.c), Kristu Kļavu – Būmani (9.c), Unu Kolisti (9.c), Kristīni Krastiņu (9.a), Danu Deineko (9.c), Žaneti Spirku (8.c) un

7.b klases vokālo ansambliLīvu Bērziņu, Kati Luīzi Janku, Elvitu Keitu Ķikuti, Evelīnu Leiu, Itu Pušpuri, Samantu Ievu Sināti, Anci Strakšu, Evelīnu Tuvi, Alisi Kristu Vaļģi, Lauru Zālīti par iegūto 1. pakāpi Alūksnes un Apes novadu mazo mūzikas kolektīvu konkursā “Balsis - 2017”!

Paldies kolektīvu vadītājām Inai Perevertailo un Ingrīdai Pilskalnei!

Mēs lepojamies…

…ar Anniju Simsoni (8.c) par iegūto 1. vietu  Alūksnes un Apes novadu angļu valodas  olimpiādē!

…ar Kristiānu Freimani (8.a),  Kristiānu Gailāni (8.c) par iegūto 2. vietu Alūksnes un Apes novadu angļu valodas  olimpiādē!

…ar Patrīciju Marķitāni (8.c) par iegūto 3. vietu Alūksnes un Apes novadu angļu valodas  olimpiādē!

…ar Emīliju Liegu Zālīti (8.c), Miķeli Grigorjevu (8.c) par iegūto atzinību Alūksnes un Apes novadu angļu valodas  olimpiādē!

Paldies skolotājām Mārītei Palmai, Tatjanai Sjomkinai, un Gaļinai Tuvi!

Mēs lepojamies…

…ar Rūdolfu Brahmani (7.b) par iegūto 2. vietu Alūksnes un Apes novadu matemātikas olimpiādē!

…ar Žaneti Spirku (8.c) par iegūto atzinību Alūksnes un Apes novadu matemātikas olimpiādē!

Paldies skolotājām Ligitai Krievai un Irenai Bērziņai!

Mēs lepojamies...

… ar Aleksandru Graņicinu (10.a) par veiksmīgu dalību televīzijas erudīcijas, gudrības un atjautības spēlē “Gudrs vēl gudrāks”!

Mēs lepojamies…


W eks bal17y
...ar skolotāju Inesi Ločmeli 
par saņemto „Ekselences balvu”!

„Ekselences balvas” finālā, kurā no kopumā balvai izvirzītajiem 142 skolotājiem tikās 25 finālisti – progresīvi piecu jomu - bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas - skolotāji, kuri vada mūsdienīgas un aizraujošas mācību stundas, ieinteresē skolēnus un palīdz viņiem sasniegt labus rezultātus.

Balva tiek piešķirta par skolotāja darbu klasē, nevis skolēnu rezultātiem eksāmenos un olimpiādēs, nostrādāto gadu skaitu vai formāliem dokumentiem, kas apliecinātu kvalifikāciju.

„Ekselences balvas” konkursu organizē LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs (iepriekš – Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs) sadarbībā ar LU fondu un Valsts izglītības satura centru.

 

w Excel b