Vārda dienas : Alīna, Rūsiņš, Sandris

 

Ceturtdiena, 2018. gada  26. aprīlis  01:24

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

energo

Kamera

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

...ar Klaudiju Kļavu – Būmani (7.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu 5. un 7. klašu lasītprasmes konkursā!

Paldies skolotājai Sanitai Mednei!

Paldies skolotājām Sanitai Mednei, Dainai Černomirdinai un Ivetai Salmiņai par konkursa organizēšanu!

12.02.2018.

Mēs lepojamies

... ar Liānu Šolku (11.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē A grupā!

...ar Aleksandru Graņicinu (11.a) un Romānu Čurikovu (12.b) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē B grupā!

... ar Nadīnu Tarnovsku (10.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē A grupā!

... ar Viktoriju Jekaterinu Bobinovu (10.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē B grupā!

... ar Solvitu Lapinsku (10.a) un Anastasiju Zotovu (12.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē A grupā!

... ar Ņikitu Illiarionovu (10.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē B grupā!

Paldies skolotājām Dacei Bīberei un Tatjanai Sjomkinai!

09.02.2018.

Mēs lepojamies

...ar Armīnu Rēdeli (10.a), Kristiānu Bijonu (11.a) un Jolantu Beatrisi Bukati (11.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu matemātikas olimpiādē!

...ar Unu Kolisti (10.a) par iegūto atzinību Alūksnes un Apes novadu matemātikas olimpiādē!

Paldies skolotājai Irenai Bērziņai!

08.02.2018.

Mēs lepojamies

...ar Robertu Jakovļevu (12.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu fizikas olimpiādē!

...ar Armīnu Rēdeli (10.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu fizikas olimpiādē!

...ar Vili Bleieru (11.a) par iegūto atzinību Alūksnes un Apes novadu fizikas olimpiādē!

Paldies skolotājai Rasmai Gradovskai!

05.02.2018.

Mēs lepojamies…

…ar Līnu Bistrovu (9.c) un Leldi Meleci (9.c) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības tekstila tehnoloģiju olimpiādē !

… ar Anniju Simsoni (9.c) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības tekstila tehnoloģiju olimpiādē!

…ar Līvu Bērziņu (8.b) par iegūto atzinību Alūksnes un Apes novadu apvienības tekstila tehnoloģiju olimpiādē!

…ar Rūdolfu Brahmani (8.b) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības koka un metāla tehnoloģiju olimpiādē!

…ar Jēkabu Zaduminu (8.b) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības koka un metāla tehnoloģiju olimpiādē!

…ar Zandu Bērziņu (11.a) par iegūto 1.vietu mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 19.valsts olimpiādes novada posmā mājsaimniecībā “Mēs – Latvijas simtgadei”!

… ar Viktoriju Jekaterinu Bobinovu (10.a) par iegūto 2.vietu mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 19.valsts olimpiādes novada posmā mājsaimniecībā “Mēs – Latvijas simtgadei”!

Paldies skolotājiem Antrai Strazdai un Andim Jauniņam!

02.02.2018.