Vārda dienas : Benita, Everita, Verita

 

Piektdiena, 2020. gada  3. jūlijs  21:58

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

… ar Kristapu Āboliņu (10.a) un Rūdolfu Brahmani (10.a) par iekļūšanu Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes (EUSO) atlases 2. – praktiskajā kārtā!

… ar Raivi Dāvi Steberi (9.c), Akselu Zelmeni (9.c), Ditu Apsīti (10.a) un Itu Pušpuri (10.a) par dalību Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādē (EUSO)!

Paldies skolotājām Metai Lerhai, Inesei Ločmelei, Rasmai Gradovskai, Intai Jaunkalnei
un Tatjanai Sarmai!

06.01.2020.

w Uzdlv 6JAN20

Mēs lepojamies

… ar jaunsargiem Sanitu Locāni (11.a), Santu Locāni (11.a), Janu Kazačenoku (10.a) par iegūto 3.vietu 3.Novada nodaļas  Ziemas sporta nometnē!

Paldies skolotājai Inesei Marķitānei!

07.12.2019.

Mēs lepojamies

… ar 9.c klases skolēniem Akselu Zelmeni, Beāti Puķīti, Anci Katrīni Āboliņu par iegūto 3.vietu konkursā “Mēs – Alūksnes nākotnei”!

… ar Armīnu Rēdeli (12.a), Kristīni Krastiņu (12.b), Deividu Miķelsonu (12.a) par iegūto 1.vietu konkursā “Mēs – Alūksnes nākotnei”!

… ar Samantu Adleri (11.a), Rimantu Vērzemnieku (11.a), Nikolaju Rakovu (11.a) un Tomu Krsitiānu Briedi (11.a) par iegūto 2.vietu konkursā “Mēs – Alūksnes nākotnei”!

Paldies skolotājām Sintijai Ausejai un Ingunai Vilemsonei!

06.12.2019.

Mēs lepojamies

… ar Raivi Dāvi Steberi (9.c), Rūdolfu Brahmani (10.a) un Lauru Sabīni Taurmani (12.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības bioloģijas olimpiādē!

… ar Kristapu Āboliņu (10.a), Artūru Faustu (11.a) un Armīnu Rēdeli (12.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības bioloģijas olimpiādē!

… ar Akselu Zelmeni (9.c), Ditu Apsīti (10.a) un Sigitu Hušķu (11.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības bioloģijas olimpiādē!

Paldies skolotājām Intai Jaunkalnei, Metai Lerhai un Tatjanai Sarmai!

05.12.2019.