Vārda dienas : Atvars, Gvido

 

Otrdiena, 2020. gada  31. marts  02:37

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

w Uzdlv 6JAN20

Mēs lepojamies

… ar jaunsargiem Sanitu Locāni (11.a), Santu Locāni (11.a), Janu Kazačenoku (10.a) par iegūto 3.vietu 3.Novada nodaļas  Ziemas sporta nometnē!

Paldies skolotājai Inesei Marķitānei!

07.12.2019.

Mēs lepojamies

… ar 9.c klases skolēniem Akselu Zelmeni, Beāti Puķīti, Anci Katrīni Āboliņu par iegūto 3.vietu konkursā “Mēs – Alūksnes nākotnei”!

… ar Armīnu Rēdeli (12.a), Kristīni Krastiņu (12.b), Deividu Miķelsonu (12.a) par iegūto 1.vietu konkursā “Mēs – Alūksnes nākotnei”!

… ar Samantu Adleri (11.a), Rimantu Vērzemnieku (11.a), Nikolaju Rakovu (11.a) un Tomu Krsitiānu Briedi (11.a) par iegūto 2.vietu konkursā “Mēs – Alūksnes nākotnei”!

Paldies skolotājām Sintijai Ausejai un Ingunai Vilemsonei!

06.12.2019.

Mēs lepojamies

… ar Raivi Dāvi Steberi (9.c), Rūdolfu Brahmani (10.a) un Lauru Sabīni Taurmani (12.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības bioloģijas olimpiādē!

… ar Kristapu Āboliņu (10.a), Artūru Faustu (11.a) un Armīnu Rēdeli (12.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības bioloģijas olimpiādē!

… ar Akselu Zelmeni (9.c), Ditu Apsīti (10.a) un Sigitu Hušķu (11.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības bioloģijas olimpiādē!

Paldies skolotājām Intai Jaunkalnei, Metai Lerhai un Tatjanai Sarmai!

05.12.2019.

Mēs lepojamies

… ar Sabīni Golubevu (11.a) un Nadīnu Tarnovsku (12.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē A grupā!

… ar Solvitu Jakovļevu (12.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē A grupā!

… ar Evelīnu Tuvi (10.a) un Solvitu Lapinsku (12.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē A grupā!

… ar Viktoriju Jekaterinu Bobinovu (12.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē B grupā!

… ar Jekaterinu Irtiševu (11.b) un Ņikitu Illarionovu (12.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē B grupā!

Paldies skolotājām Dacei Bīberei un Tatjanai Sjomkinai!

25.11.2019.