Vārda dienas : Hanna, Jana, Johanna

 

Sestdiena, 2018. gada  15. decembris  23:51

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

... ar Unu Kaktiņu (12.c), Mairi Kļavu (12.a), Ričardu Gustu (12.a), Norbertu Dānielu Dovgānu (12.a), Rihardu Niku Raudiņu (12.a), Kristeru Tihomirovu (11.a), Mārci Jaunkampu (12.a), Deividu Miķelsonu (10.a), Kristānu Mičuli (12.a) un Oskaru Krūmiņu (12.a) par izcīnīto 2.vietu jūrniecības konkursa vidusskolēniem „Enkurs” finālā!

Paldies skolotājiem Dacei un Kārlim Bīberiem!

02.05.2018.

Mēs lepojamies

... ar Ditu Apsīti (8.b) un Sanitu Locāni (9.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās pavasara krosā!

... ar Vendiju Mišelu Krievāni (8.b), Evelīnu Denīzi Smolovinu (7.c), Reini Volbergu (7.c) un Renāru Račiku (7.c) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās pavasara krosā!

... ar Lindu Jurģīti (9.a) un Klaudiju Kļavu – Būmani (7.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās pavasara krosā!

... ar Anci Strakšu (8.b) par iegūto 5.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās pavasara krosā!

Paldies skolotājiem Kārlim Bīberam un Igoram Krastam!

26.04.2018.

Mēs lepojamies

... ar Annu Aizpurieti (11.a) par izturēto konkursu un iegūto balvu piedalīties CIEE un Baltijas – Amerikas Brīvības Fonda programmā „Līderības Akadēmija 2018”, kura norisināsies no 8.jūlija līdz 3.augustam ASV , Portlendā, Meinas štatā!

Paldies skolotājai Ilonai Riekstiņai!

25.04.2018.

Mēs lepojamies

 ... ar 8.b klases komandu – Evelīnu Tuvi, Jāni Teteru, Rūdolfu Brahmani, Alisi Kristu Vaļģi un Jurģi Krūmiņu par iegūto 1.vietu SIA „Pilsētvides Serviss” organizētajā radošajā konkursā „Dzīvo Zaļi”!

Paldies skolotājai Tatjanai Sarmai!

24.04.2018.

Mēs lepojamies

... ar improvizācijas teātra dalībniekiem – komandu: Lauru Meleci (9.c) - komandas kapteini, Miķeli Grigorjevu (9.c), Anniju Simsoni (9.c), Lauru Delviņu (10.a) un Eduardu Līdumnieku (Ilzenes pamatskola) par iegūto 1.pakāpes diplomu 19.Latvijas skolu teātru turnīrā „Teātra sports 2018”!

Paldies skolotājai Agitai Līdumniecei!

24.04.2018.