Vārda dienas : Arnis, Gaida

 

Svētdiena, 2020. gada  7. jūnijs  06:55

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

… ar direktori Dainu Dubri – Dobri par saņemto Draudzīgā aicinājuma medaļu un Goda diplomu nominācijā “Skolotājs” par mērķtiecīgu pedagoģisko darbu skolēnu izaugsmes vadīšanā un starptautiskās pieredzes apmaiņas projektu organizēšanā pedagogiem un skolēniem!

Mēs lepojamies

… ar Raivi Dāvi Steberi (9.c) par iegūto 1.vietu un Rūdolfu Brahmani (10.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības fizikas olimpiādē!

Paldies skolotājai Rasmai Gradovskai!

27.01.2020.

Mēs lepojamies

… ar Rūdolfu Brahmani (10.a) par iegūto 1.pakāpes diplomu un Raivi Dāvi Steberi (9.c) par iegūto 2.pakāpes diplomu Bioloģijas valsts 42. olimpiādē!

Paldies skolotājām Metai Lerhai, Intai Jaunkalnei un Tatjanai Sarmai!

24.01.2020.

Mēs lepojamies

… ar Beāti Puķīti (9.c) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

Paldies skolotājai Ivetai Salmiņai!

16.01.2020.

Mēs lepojamies

… ar Edvardu Kristiānu Koemecu (9.c), Kristapu Āboliņu (10.a), Kristiānu Tomu Briedi (11.a), Lauru Sabīni Taurmani (12.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības vēstures olimpiādē!

ar Kristeru Medni (9.c), Rūdolfu Brahmani (10.a), Keitu Rutkovsku (11.b), Armīnu Rēdeli (12.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības vēstures olimpiādē!

ar Raivi Dāvi Steberi (9.c), Ditu Apsīti (10.a), Kristīni Krastiņu (12.b) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības vēstures olimpiādē!

Paldies skolotājām Lāsmai Jaunozoliņai un Ivetai Mikijanskai!

16.01.2020.