Vārda dienas : Jāzeps

 

Otrdiena, 2019. gada  19. marts  22:53

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies…

…ar Lauru Sabīni Taurmani (8.c) un Aleksandru Graņicinu (9.a) par iegūtu 1. vietu teorētiskajā daļā dabaszinātņu konkursā Alūksnes un Apes novadu 8. -  9. klašu skolēniem!

…ar Kristīni Krastiņu (8.a) un Arti Eisaku (9.a) par iegūtu 2. vietu teorētiskajā daļā dabaszinātņu konkursā Alūksnes un Apes novadu 8. -  9. klašu skolēniem!

…ar Unu Kolisti (8.c) un Kristiānu Bijoni (9.a) par iegūtu 3. vietu teorētiskajā daļā dabaszinātņu konkursā Alūksnes un Apes novadu 8. -  9. klašu skolēniem!

Paldies skolotājām

Inesei Ločmelei, Rasmai Gradovskai, Metai Lerhai, Intai Jaunkalnei, Ligitai Krievai!

Mēs lepojamies…

…ar E. Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestri par izcilu sniegumu 4.maijā finālskatē Rīgā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinību koncertā pie Brīvības pieminekļa, desmito gadu pēc kārtas iegūstot augstāko vērtējumu defilē šova programmā.

Paldies Ilzei un Sandoram Līviņiem!

w Md knc16

Mēs lepojamies…

…ar Patrīciju Ozoliņu (7.c), Helviju Ķikutu (7.c)  par iegūtu 1. vietu Alūksnes un Apes novadu atklātās sacensībās pavasara krosā!

…ar Sanitu Locāni (7.a), Viktoriju Vladu (8.b), Kristīni Tekļanu (8.a), Anci Ozolu (11.b), Jāni Veļķeri (12.a) par iegūtu 2. vietu Alūksnes un Apes novadu atklātās sacensībās pavasara krosā!

…ar Niklāvu Ogņevu (7.c), Patrīciju Kovaļevsku (8.b) par iegūtu 3. vietu Alūksnes un Apes novadu atklātās sacensībās pavasara krosā!

…ar Santu Locāni (7.a) par iegūtu 4. vietu Alūksnes un Apes novadu atklātās sacensībās pavasara krosā!

Paldies skolotājiem Igoram Krastam un Kārlim Bīberam!

Mēs lepojamies…

… ar Līnu Bistrovu (7.c), Deividu Miķelsonu (8.b) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu, Igaunijas Veru apriņķa mājturības konkursa viktorīnā Igaunijā Parksepa vidusskolā!

Paldies mājturības, angļu valodas, vēstures un ģeogrāfijas skolotājiem!