Vārda dienas : Muntis, Verners

 

Trešdiena, 2018. gada  19. septembris  21:25

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

energo

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies…

…ar Ernestu Olderu (9.b) par iegūtu 2. vietu Alūksnes un Apes novadu vēstures olimpiādē!

…ar Aleksandru Graņicinu (9.a) par iegūtu 3. vietu Alūksnes un Apes novadu vēstures olimpiādē!

Paldies skolotājai Lāsmai Jaunozoliņai!

Mēs lepojamies…

…ar Ilvu Kristiānu Langrati (12.a) par iegūtu 3. vietu Alūksnes un Apes novadu
angļu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājai Tatjanai Sjomkinai!

Mēs lepojamies…

…ar Arvi Pakalnu (11.a) par iegūtu 2. vietu Alūksnes un Apes novadu angļu valodas olimpiādē!

…ar Veroniku Irtiševu (12.a) un Kristiānu Kļavu (12.a) par iegūtu 3. vietu Alūksnes un Apes novadu angļu valodas olimpiādē!

…ar Martu Stradiņu (11.b) par iegūtu atzinību Alūksnes un Apes novadu angļu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājām

Tatjanai Sjomkinai un Ilonai Riekstiņai!

Mēs lepojamies…

ar 12.a klases teicamniekiem – Līgu Gradovsku (9,17), Veroniku Irtiševu (8,92), Silvu Gradovsku (8,42), Ilvu Kristiānu Langrati (8,50), Zani Boku (8,17), Maiju Rozenbergu (8,08)!

…ar 11.c klases teicamniekiem – Žaklīnu Stricku (8,56), Rūtu Teterovsku (8,0)!

…ar 11.b klases teicamniekiem – Līvu Martu Rozi (8,07), Valteru Vindeli (8,0)!

…ar 11.a klases teicamniekiem – Aneti Salmiņu (9,13), Loretu Korkunovu (8,73), Arvi Pakalnu (8,38), Agnesi Elizabeti Dambi (8,19), Diānu Kloti (8,19), Elīnu Vosku (8,19), Līnu Patrīciju Petrikalni (8,06), Anniku Epneri (8,0), Madaru Sprici (8,0)!

…ar 10.a klases teicamniekiem – Ernestu Medni (9,07), Elīnu Strazdu (8,25), Līgu Puzuli (8,07), Anastasiju Zotovu (8,07), Kristīni Migunovu (8,06)!

…ar 9.a klases teicamniekiem - Kristiānu Paulu Šļivku (9,06), Aleksandru Graņicinu (8,81), Annu Aizpurieti (8,40), Kristeru Tihomirovu (8,38), Fernandu Šteinerti (8,20), Liānu Šolku (8,06), Elvi Stapkēviču (8,00)!

…ar 9.b klases teicamniekiem - Zandu Bērziņu (8,06), Solvitu Zelču (8,00)!

…ar 9.c klases teicamnieci– Agnesi Kaulakani (8,20)!

…ar 8.c klases teicamniekiem- Lauru Sabīni Taurmani (9,63), Lindu Gustu (9,38), Danu Deineko (9,19), Unu Kolisti (8,80), Montu Melzobu (8,63), Līnu Viku (8,56), Kristu Kļavu-Būmani (8,44), Montu Pehlaku (8,33), Elīzu Anci Jantoni (8,13), Eviju Rubeni (8,13)!

…ar 8.b klases teicamniekiem – Deividu Miķelsonu (8,63), Martu Līvu Ziņģi (8,33), Patrīciju Kovaļevsku (8,25), Solvitu Lapinsku (8,25), Anastasiju Asilgarajevu (8,19), Gintiju Egli (8,13)!

…ar 8.a klases teicamnieci – Kristīni Krastiņu (8,24)!

…ar 7.c klases teicamniekiem – Līnu Bistrovu (9,14), Nikolu Stricku (9,00), Žaneti Spirku (8,80),  Patrīciju Marķitāni (8,73), Anniju Simsoni (8,73),  Kristiānu Gailāni (8,71), Artūru Faustu (8,67), Patrīciju Ozoliņu (8,67), Elīnu Gustu (8,64), Liegu Emīliju Zālīti (8,57), Leldi Meleci (8,53), Artu Kārkliņu (8,50), Luīzi Labozeviču (8,27), Elizabeti Smoļaku (8,27), Martu Paegli (8,13), Miķeli Grigorjevu (8,07)!

…ar 7.b klases teicamniekiem - Diniju Daigu Paulovicu (8,07) Kristīni Nikolajevu (8,00)!

…ar 7.b klases teicamniekiem – Sanitu Locāni (8,75), Tamāru Broku-Priedīti (8,56), Santu Locāni (8,56), Kristiānu Freimani (8,25), Zintu Melgalvi (8,25)!

Mēs lepojamies…

...ar skolēniem, kuri uz liecības saņēmuši tikai labas un teicamas sekmes:

12.a klase – Robertu Āboliņu, Aneti Bērziņu, Niku Ertmani, Leldi Jurģīti, Paulu Krievāni, Oskaru Puļļu, Žaneti Spali, Vendiju Voski!

12. b klase – Elvu Griguli, Paulu Mellīti!

12. c klase – Lindu Bēniņu, Lauru Virsnieci, Žani Vīksnu!

11. a klase – Karīnu Černomirdinu, Kristu Kolisti, Līnu Maltenieci, Līvu Maltenieci, Iritu Misiņu!

11. b klase – Arti Alksni, Anci Ozolu!

11. c klase – Eriku Olberkyti, Unu Skopiņu, Diānu Spreni, Undu Vīksnu!

10.a klase – Matīsu Luiku, Aneti Palmu, Agnesi Sprici, Evelīnu Teteri!

10. b klase – Kaivu Augstkalni, Janu Sniedzāni!

9.a klase – Dārtu Briedi, Aigu Cīruli, Linardu Hansovu, Robertu Simsonu, Lindu Sloģi, Lieni Tomiņu!

9.b klase – Santu Brici, Emīlu Leju, Lauru Ozoliņu, Martu Sarmu, Kitiju Vindeli!

9. c klase – Aleksandru Krūzīti!

8.b klase – Lauru Adukoni, Eleonoru Čakšu, Solvitu Jakovļevu, Amandu Puzuli, Viktoriju Vladu.

8. c klase – Eilu Esteri Gorbāni, Dāvi Kašu!

7. a klase – Anci Solimu!

7.c klase – Samantu Adleri, Loretu Baumani, Ralfu  Lānetu!