Vārda dienas : Zane, Zuzanna

 

Pirmdiena, 2018. gada  19. februāris  05:46

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

energo

Kamera

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies...

...ar Viktoriju Jekaterinu Bobinovu (10.a), Kristīni Krastiņu (10.b), Arti Eisaku (11.a) un Viktoriju Celmu (12.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

...ar Solvitu Jakovļevu (10.a), Robertu Simsonu (11.a) un Ernestu Stroinovu (12.c) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

...ar Lindu Ļebedevu (10.b), Vili Bleieru (11.a), Lieni Tomiņu (11.b) un Elīnu Strazdu (12.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājām Mārītei Palmai, Ilonai Riekstiņai un Tatjanai Sjomkinai!

11.12.2017.

Mēs lepojamies…

…ar Helviju Ķikutu (9.c), Beāti Jargani (10.b) un Lieni Tomiņu (11.b) par piedalīšanos Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai veltītajā militārajā parādē 11.novembra krastmalā!

Paldies jaunsardzes grupas vadītājai Inesei Marķitānei!

20.11.2017.

Mēs lepojamies…

… ar komandu “ČaksTe” – Evelīnu Tuvi (8.b), Rūdolfu Brahmani (8.b), Kristiānu Gailāni (9.c) un Samantu Adleri (9.c) par labāko mājas darbu Valsts ģimnāziju, Alūksnes un Apes novadu literatūras, kultūras konkursā “Par latviešiem lepni”!

… ar Žaneti Spirku (9.c) un Raivi Dāvi Steberi (7.c) par iegūto 1.vietu Valsts ģimnāziju, Alūksnes un Apes novadu literatūras, kultūras konkursā “Par latviešiem lepni”!

… ar Kati Luīzi Janku (8.b), Tamāru Broku – Priedīti (9.a) par iegūto 2.vietu Valsts ģimnāziju, Alūksnes un Apes novadu literatūras, kultūras konkursā “Par latviešiem lepni”!

… ar Samantu Adleri (9.c) un Anci Strakšu (8.b) par iegūto 3.vietu Valsts ģimnāziju, Alūksnes un Apes novadu literatūras, kultūras konkursā “Par latviešiem lepni”!

… ar Evelīnu Tuvi (8.b), Rūdolfu Brahmani (8.b), Elvitu Keitu Ķikuti (8.b), Kristiānu Gailāni (9.c), Leldi Meleci (9.c), Ditu Apsīti (8.b), Miķeli Grigorjevu (9.c), Kristiānu Freimani (9.a), Evelīnu Agnetu Danenberu (8.c) Saniju Liepkalīti (9.c) par iegūto atzinību Valsts ģimnāziju, Alūksnes un Apes novadu literatūras, kultūras konkursā “Par latviešiem lepni”!

… ar 10.a klases skolēniem – Armīnu Rēdeli, Viktoriju Jekaterinu Bobinovu, Deividu Miķelsonu, Lauru Delviņu, Unu Kolisti, Anasatsiju Asilgarejevu, kā arī ar Līvu Bondari (7.a) un Paulu Pūpolu (7.c) par pasākuma vadīšanu!

Paldies skolotājām Sanitai Mednei, Dainai Černomirdinai un Ivetai Salmiņai!

06.12.2017.

Esam lepni par iegūto augsto 2. vietu Draudzīgā aicinājuma fonda skolu reitingā nominācijā dabas zinības un augsto 10. vietu kopvērtējumā, ierindojoties starp 48 Latvijas ģimnāzijām. Lepojamies ar dabaszinību skolotājām Metu Lerhu, Inesi Ločmeli un Rasmu Gradovsku!

Lepojamies par mūsu ģimnāzistu un skolotāju veikumu!

Ģimnāzijas administrācija

w Lep reit17

w Reit17NOV

Mēs lepojamies...

...ar Helviju Ķikutu (9.c), Beāti Jargani (10.b) un Lieni Tomiņu (11.b) par izturēto Jaunsardzes un informācijas centra 3.novada nodaļas atlases kārtu soļošanas parādei 18.novembrī Rīgā!

Paldies skolotājai Inesei Marķitānei!