Vārda dienas : Mariss, Matīss, Modris

 

Piektdiena, 2018. gada  21. septembris  04:52

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

energo

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies ar audzēkņiem,
kuri 2015./2016.mācību gadu noslēdza ar labām un teicamām sekmēm:

12.a klasē – Robertu Āboliņu, Artūru Baikovu,  Aneti Bērziņu, Annu Sabīni Egli, Leldi Jurģīti,
Paulu Krievāni, Oskaru Puļļu, Žaneti Spali, Vendiju Voski!

12.b klasē – Elvu Griguli!

12.c klasē – Lindu Bēniņu, Danu Svilāni!

11.a klasē – Karīnu Černomirdinu!

11.b klasē  - Andreju Bērziņu, Anci Ozolu!

11.c klasē – Unu Skopiņu, Diānu Spreni, Rūtu Teterovsku, Undu Vīksnu!

10.a klasē – Ričardu Gustu, Mārci Jaunkampu, Mairi Kļavu, Ievu Krēsliņu, Stīvenu Loginu,
Matīsu Luiku, Kristiānu Mičuli, Rihardu Niku Raudiņu, Ilzi Rozenbergu, Agnesi Sprici!

10.b klasē – Kaivu Augstkalni, Janu Sniedzāni, Klāsu Stāvausi!

9.a klasē – Vili Bleieru, Luku Lūkasu Blusiņu, Dārtu Briedi, Aigu Cīruli, Ralfu Ezeriņu,
Linardu Hansovu, Robertu Simsonu, Lindu Sloģi, Kristapu Solimu, Elvi Stapkēviču, Lieni Tomiņu!

…9. b klasē – Lāsmu Berkuli, Santu Brici, Kristīni Egli, Emīlu Leju, Lauru Ozoliņu, Martu Sarmu,
Kitiju Vindeli, Solvitu Zelču!

9.c klasē – Justīni Jansoni, Aleksandru Krūzīti!

8.b klasē – Lauru Adukoni, Viktoriju Jekaterinu Bobinovu, Eleonoru Čakšu, Aleksandru Skuju!

8.c klasē – Dāvi Kašu!

7.a klasē – Marku Emīlu Rēdeli, Anci Solimu, Danu Zalāni!

7.b klasē – Kristīni Zotovu!

7.c klasē – Loretu Baumani, Miķeli Grigorjevu, Ralfu Lānetu!

Mēs lepojamies…

…ar Līgu Gradovsku (12.a) par iegūtu 2. vietu 12. klašu grupā 10. Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes Jauno ķīmiķu konkursā!

…ar Silvu Gradovsku (12.a)par iegūtu 3. vietu 12. klašu grupā 10. Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes Jauno ķīmiķu konkursā!

Paldies skolotājai Inesei Ločmelei!

Mēs lepojamies…

…ar Lauru Sabīni Taurmani (8.c) un Aleksandru Graņicinu (9.a) par iegūtu 1. vietu teorētiskajā daļā dabaszinātņu konkursā Alūksnes un Apes novadu 8. -  9. klašu skolēniem!

…ar Kristīni Krastiņu (8.a) un Arti Eisaku (9.a) par iegūtu 2. vietu teorētiskajā daļā dabaszinātņu konkursā Alūksnes un Apes novadu 8. -  9. klašu skolēniem!

…ar Unu Kolisti (8.c) un Kristiānu Bijoni (9.a) par iegūtu 3. vietu teorētiskajā daļā dabaszinātņu konkursā Alūksnes un Apes novadu 8. -  9. klašu skolēniem!

Paldies skolotājām

Inesei Ločmelei, Rasmai Gradovskai, Metai Lerhai, Intai Jaunkalnei, Ligitai Krievai!

Mēs lepojamies…

…ar E. Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestri par izcilu sniegumu 4.maijā finālskatē Rīgā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinību koncertā pie Brīvības pieminekļa, desmito gadu pēc kārtas iegūstot augstāko vērtējumu defilē šova programmā.

Paldies Ilzei un Sandoram Līviņiem!

w Md knc16