Vārda dienas : Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

 

Pirmdiena, 2018. gada  21. maijs  08:16

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

energo

Kamera

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies …

…ar Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas

1. vietu Alūksnes novadā

un saņemto Atzinības rakstu par

2015./2016. mācību gadā portālā Uzdevumi.lv iegūtiem 38 168 punktiem.

SIA “Uzdevumi.lv” izsaka atzinību par aktīvu līdzdalību jauno tehnoloģiju izmantošanu mācību procesā.

Mēs lepojamies ar 2015./2016. mācību gada teicamniekiem:

12.a klasē - Zani Boku, Līgu Gradovsku, Silvu Gradovsku, Veroniku Irtiševu, Ilvu Kristiānu Langrati, Maiju Rozenbergu!

12.c klasē – Lauru Virsnieci, Žani Vīksnu!

11.a klasē – Agnesi Elizabeti Dambi, Anniku Epneri, Diānu Kloti, Kristu Kolisti, Loretu Korkunovu, Arvi Pakalnu, Aneti Salmiņu, Līnu Patrīciju Petrikalni, Madaru Sprici, Elīnu Vosku!

11.b klasē – Arti Alksni, Līvu Martu Rozi, Valteru Vindeli!

11.c klasē - Žaklīnu Stricku!

10.a klasē – Ernestu Medni, Kristīni Migunovu, Aneti Palmu, Līgu Puzuli, Elīnu Strazdu,
Evelīnu Teteri, Anastasiju Zotovu!

9.a klasē - Annu Aizpurieti, Aleksandru Graņicinu, Kristiānu Paulu Šļivku, Liānu Šolku,
Fernandu Šteinerti, Kristeru Tihomirovu!

9.b klasē - Zandu Bērziņu!

9.c klasē – Agnesi Kaulakani!

8.a klasē – Kristīni Krastiņu!

8.b klasē – Anastasiju Asilgarajevu, Gintiju Egli, Solvitu Jakovļevu, Patrīciju Kovaļevsku,
Solvitu Lapinsku, Deividu Miķelsonu, Viktoriju Vladu, Martu Līvu Ziņģi!

8.c klasē - Danu Deineko, Eilu Esteri Gorbāni, Lindu Gustu, Elīzu Anci Jantoni,
Kristu Kļavu-Būmani, Unu Kolisti, Montu Melzobu, Montu Pehlaku, Eviju Rubeni,
Lauru Sabīni Taurmani, Līnu Viku!

7.a klasē – Tamāru Broku – Priedīti, Kristiānu Freimani, Sanitu Locāni, Santu Locāni,
Zintu Melgalvi!

7.b klasē – Kristīni Nikolajevu, Diniju Daigu Paulovicu!

7.c klasē – Samantu Adleri, Līnu Bistrovu, Artūru Faustu, Kristiānu Gailāni, Elīnu Gustu,
Artu Kārkliņu, Luīzi Labozeviču, Patrīciju Marķitāni, Leldi Meleci, Patrīciju Ozoliņu, Martu Paegli, Anniju Simsoni, Elizabeti Smoļaku, Žaneti Spirku, Nikolu Stricku, Kristīni Šagarovu,
Liegu Emīliju Zālīti!

Mēs lepojamies ar audzēkņiem,
kuri 2015./2016.mācību gadu noslēdza ar labām un teicamām sekmēm:

12.a klasē – Robertu Āboliņu, Artūru Baikovu,  Aneti Bērziņu, Annu Sabīni Egli, Leldi Jurģīti,
Paulu Krievāni, Oskaru Puļļu, Žaneti Spali, Vendiju Voski!

12.b klasē – Elvu Griguli!

12.c klasē – Lindu Bēniņu, Danu Svilāni!

11.a klasē – Karīnu Černomirdinu!

11.b klasē  - Andreju Bērziņu, Anci Ozolu!

11.c klasē – Unu Skopiņu, Diānu Spreni, Rūtu Teterovsku, Undu Vīksnu!

10.a klasē – Ričardu Gustu, Mārci Jaunkampu, Mairi Kļavu, Ievu Krēsliņu, Stīvenu Loginu,
Matīsu Luiku, Kristiānu Mičuli, Rihardu Niku Raudiņu, Ilzi Rozenbergu, Agnesi Sprici!

10.b klasē – Kaivu Augstkalni, Janu Sniedzāni, Klāsu Stāvausi!

9.a klasē – Vili Bleieru, Luku Lūkasu Blusiņu, Dārtu Briedi, Aigu Cīruli, Ralfu Ezeriņu,
Linardu Hansovu, Robertu Simsonu, Lindu Sloģi, Kristapu Solimu, Elvi Stapkēviču, Lieni Tomiņu!

…9. b klasē – Lāsmu Berkuli, Santu Brici, Kristīni Egli, Emīlu Leju, Lauru Ozoliņu, Martu Sarmu,
Kitiju Vindeli, Solvitu Zelču!

9.c klasē – Justīni Jansoni, Aleksandru Krūzīti!

8.b klasē – Lauru Adukoni, Viktoriju Jekaterinu Bobinovu, Eleonoru Čakšu, Aleksandru Skuju!

8.c klasē – Dāvi Kašu!

7.a klasē – Marku Emīlu Rēdeli, Anci Solimu, Danu Zalāni!

7.b klasē – Kristīni Zotovu!

7.c klasē – Loretu Baumani, Miķeli Grigorjevu, Ralfu Lānetu!

Mēs lepojamies…

…ar Līgu Gradovsku (12.a) par iegūtu 2. vietu 12. klašu grupā 10. Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes Jauno ķīmiķu konkursā!

…ar Silvu Gradovsku (12.a)par iegūtu 3. vietu 12. klašu grupā 10. Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes Jauno ķīmiķu konkursā!

Paldies skolotājai Inesei Ločmelei!

Mēs lepojamies…

…ar Lauru Sabīni Taurmani (8.c) un Aleksandru Graņicinu (9.a) par iegūtu 1. vietu teorētiskajā daļā dabaszinātņu konkursā Alūksnes un Apes novadu 8. -  9. klašu skolēniem!

…ar Kristīni Krastiņu (8.a) un Arti Eisaku (9.a) par iegūtu 2. vietu teorētiskajā daļā dabaszinātņu konkursā Alūksnes un Apes novadu 8. -  9. klašu skolēniem!

…ar Unu Kolisti (8.c) un Kristiānu Bijoni (9.a) par iegūtu 3. vietu teorētiskajā daļā dabaszinātņu konkursā Alūksnes un Apes novadu 8. -  9. klašu skolēniem!

Paldies skolotājām

Inesei Ločmelei, Rasmai Gradovskai, Metai Lerhai, Intai Jaunkalnei, Ligitai Krievai!