Vārda dienas : Digna, Jautrīte, Kamila

 

Piektdiena, 2019. gada  19. jūlijs  08:50

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

… ar Evelīnu Javorsku (7.c), Samantu Puļļu (8.a), Beāti Puķīti (8.c), Līvu Bērziņu (9.b), Lauru Seimuškinu (9.b), Samantu Ievu Sināti (9.b), Aurēliju Volti (9.c) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu atklātajās skolu sacensībās volejbolā B grupā!

… ar Renāru Račiku (8.c), Reini Volbergu (8.c), Aleksu Cunski (9.a), Robertu Medni (9.b), Jēkabu Zaduminu (9.b), Kristeru Apsīti (9.c), Robertu Javorski (9.c) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu atklātajās skolu sacensībās volejbolā B grupā!

Paldies skolotājiem Igoram Krastam un Uldim Jauniņam!

30.04.2019.

Mēs lepojamies

… ar Adelīnu Illarionovu (10.b), Keitu Rutkovsku (11.b), Kristīni Nikolejavu (10.c), Viktoriju Vladu (11.a), Samantu Locāni (10.a), Santu Locāni (10.a), Samantu Adleri (10.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu atklātajās skolu sacensībās volejbolā A grupā!

… ar Nikolaju Rakovu (10.a), Rimantu Vērzemnieku (10.a), Linardu Āboliņu (10.c), Mario Brikmani (10.c), Deividu Miķelsonu (11.a), Aleskandru Skuju (11.a), Kristeru Tihomirovu (12.a), Ēriku Plūšu (12.b) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu atklātajās skolu sacensībās volejbolā A grupā!

Paldies skolotājiem Igoram Krastam un Uldim Jauniņam!

30.04.2019.

Mēs lepojamies

… ar Vanesu Koku (10.a) par iegūto 2.vietu Valsts ģimnāziju svešvalodu konkursā “Latvija un latvieši”!

Paldies skolotājai Dacei Bīberei!

30.04.2019.

Mēs lepojamies

… ar Ditu Apsīti (9.b), Janu Kazačenoku (9.c), Līvu Poļaku (7.c), Robinu Klasmani (7.b), Undīni Pugeju (7.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās pavasara krosā!

… ar Vendiju Krievāni (9.b) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās pavasara krosā!

… ar Reini Volbergu (8.c), Rolandu Kazačenoku (7.b), Inesi Locāni (7.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās pavasara krosā!

Paldies skolotājiem Igoram Krastam un Uldim Jauniņam!

30.04.2019.

Mēs lepojamies

… ar komandu: Kristeru Tihomirovu (12.a), Deividu Miķelsonu (11.a), Montu Melzobu (11.a), Viktoriju Vladu (11.a), Aleksandru Skuju (11.a), Rimantu Vērzemnieku (10.a), Nikolaju Rakovu (10.a), Mario Brikmani (10.c), Māri Sedlenieku (10.c), Rihardu Sīpolu (10.c) par iegūto 1.vietu jūrniecības konkursa “Enkurs” finālā!

Paldies skolotājiem Dacei un Kārlim Bīberiem!

w ENK19 27APR19 siz700