Vārda dienas : Alģis, Aļģirds, Oļģerts, Orests

 

Sestdiena, 2018. gada  20. janvāris  13:03

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

energo

Kamera

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies...

...ar Kristeru Medni (7.c), Renāru Račiku (7.c), Jēkabu Zaduminu (8.b), Linardu Āboliņu (9.c), Ralfu Lānetu (9.c) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās basketbolā B grupā!

...ar Lauru Seimuškinu (8.b), Tamāru Broku – Priedīti (9.a), Sanitu Locāni (9.a), Santu Locāni (9.a) un Līvu Bērziņu (8.b) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās basketbolā B grupā!

Paldies tiesnešiem – Viktorijai Vladai (10.a), Viktorijai Bobinovai (10.a), Solvitai Jakovļevai (10.a), Mairim Kļavam (12.a) un Jānim Krastiņam (12.c)!

Paldies arī skolotājiem Igoram Krastam un Kārlim Bīberam!

2017.11.03.

w IV b1lp

Jau 2017.gada sākumā mūsu ģimnāzijas ekonomikas skolotāja Inguna Vilemsone tika izvirzīta ,,Ekselences balvai - 2017'' par skolēnu sagatavošanu dažādiem konkursiem ekonomikas un uzņēmējdarbības jomā un mūsdienīgām darba metodēm.

Esam lepni par iegūto A/S Swedbank nomināciju ,,Labākais ekonomikas skolotājs'' un veicināšanas balvu, ko 2. novembrī saņēma skolotāja Inguna Vilemsone. “Swedbank” pārstāve pateicās par skolotājas ieguldījumu Latvijas nākotnē, sniedzot jauniešiem mūsdienīgu izglītību un novēlēja lai arī turpmāk spēks un izturība, iedvesmojot ikvienu sasniegt vairāk.

Lepojamies par mūsu skolotājas veikuma novērtējumu!

Ģimnāzijas administrācija

Mēs lepojamies…

…ar Aleksi Cunski (8.a),Helviju Ķikutu (9.c), Sanitu Locāni (9.a) un Santu Locāni (9.a) par iegūto 1. vietu Alūksnes un Apes novadu skolu stafešu krosa sacensībās!

w st Kross17y

Paldies skolotājiem Igoram Krastam un Kārlim Bīberam!

Mums patiess prieks un lepnumsw Karogs 2017CE par

Valsts centralizēto eksāmenu

rezultātiem!

Valsts CE vidējais rezultāts - 49,1%

EGAVĢ - 65,7%

Novēlam veiksmi

un sasniegt mērķus

augstākajās izglītības virsotnēs!

Mēs lepojamies ar 2016./2017. mācību gada teicamniekiem:

…11.a klasē – Ernestu Medni, Anastasiju Zotovu, Elīnu Strazdu, Kristīni Migunovu, Līgu Puzuli, Ilzi Rozenbergu, Aneti Palmu!

… 11.b klasē – Kaivu Augstkalni, Janu Sniedzāni, Romānu Čurikovu!

… 10.a klasē – Aleksandru Graņicinu, Kristeru Tihomirovu, Paulu Kristiānu Šļivku, Annu Aizpurieti, Elvi Stapkēviču, Liānu Šolku!

… 10.b klasē – Santu Brici!

…8.a klasē – Tamāru Broku-Priedīti, Kristiānu Freimani, Anniju Signi Ģērmani, Sanitu Locāni, Santu Locāni!

…8.b klasē – Kristīni Nikolajevu, Diniju Daigu Paulovicu!

… 8.c klasē – Samantu Adleri, Līnu Bistrovu, Artūru Faustu, Kristiānu Gailāni, Elīnu Gustu, Artu Kārkliņu, Patrīciju Marķitāni, Leldi Meleci, Martu Paegli, Anniju Simsoni, Elizabeti Smoļaku, Žaneti Spirku, Gustavu Stradiņu, Nikolu Stricku, Kristīni Šagarovu, Emīliju Liegu Zālīti!

…7.a klasē – Alisi Jakobsoni!

…7.b klasē – Ditu Apsīti, Līvu Bērziņu, Rūdolfu Brahmani, Paulu Gabrāni, Norbertu Helmesu, Kati Luīzi Janku, Robertu Javorski, Vendiju Mišelu Krievāni, Jurģi Krūmiņu, Elvitu Keitu Ķikuti, Margitu Lancmani, Evelīnu Leiu, Itu Pušpuri, Lauru Seimuškinu, Samantu Ievu Sināti, Anci Strakšu, Jāni Teteru, Evelīnu Tuvi, Alisi Kristu Vaļģi, Jēkabu Zaduminu, Lauru Zālīti!