Vārda dienas : Agris, Agrita

 

Svētdiena, 2017. gada  24. septembris  15:11

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

Kamera

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mums patiess prieks un lepnumsw Karogs 2017CE par

Valsts centralizēto eksāmenu

rezultātiem!

Valsts CE vidējais rezultāts - 49,1%

EGAVĢ - 65,7%

Novēlam veiksmi

un sasniegt mērķus

augstākajās izglītības virsotnēs!

Mēs lepojamies ar 2016./2017. mācību gada teicamniekiem:

…11.a klasē – Ernestu Medni, Anastasiju Zotovu, Elīnu Strazdu, Kristīni Migunovu, Līgu Puzuli, Ilzi Rozenbergu, Aneti Palmu!

… 11.b klasē – Kaivu Augstkalni, Janu Sniedzāni, Romānu Čurikovu!

… 10.a klasē – Aleksandru Graņicinu, Kristeru Tihomirovu, Paulu Kristiānu Šļivku, Annu Aizpurieti, Elvi Stapkēviču, Liānu Šolku!

… 10.b klasē – Santu Brici!

…8.a klasē – Tamāru Broku-Priedīti, Kristiānu Freimani, Anniju Signi Ģērmani, Sanitu Locāni, Santu Locāni!

…8.b klasē – Kristīni Nikolajevu, Diniju Daigu Paulovicu!

… 8.c klasē – Samantu Adleri, Līnu Bistrovu, Artūru Faustu, Kristiānu Gailāni, Elīnu Gustu, Artu Kārkliņu, Patrīciju Marķitāni, Leldi Meleci, Martu Paegli, Anniju Simsoni, Elizabeti Smoļaku, Žaneti Spirku, Gustavu Stradiņu, Nikolu Stricku, Kristīni Šagarovu, Emīliju Liegu Zālīti!

…7.a klasē – Alisi Jakobsoni!

…7.b klasē – Ditu Apsīti, Līvu Bērziņu, Rūdolfu Brahmani, Paulu Gabrāni, Norbertu Helmesu, Kati Luīzi Janku, Robertu Javorski, Vendiju Mišelu Krievāni, Jurģi Krūmiņu, Elvitu Keitu Ķikuti, Margitu Lancmani, Evelīnu Leiu, Itu Pušpuri, Lauru Seimuškinu, Samantu Ievu Sināti, Anci Strakšu, Jāni Teteru, Evelīnu Tuvi, Alisi Kristu Vaļģi, Jēkabu Zaduminu, Lauru Zālīti!

Mēs lepojamies ar audzēkņiem,
kuri 2016./2017.mācību gadu noslēdza ar labām un teicamām sekmēm:

 

…11. a klasē – Norbertu Dānielu Dovgānu, Ričardu Gustu, Mārci Jaunkampu, Mairi Kļavu, Ievu Krēsliņu, Matīsu Kļavu, Kristiānu Mičuli, Šeilu Orlovu, Rihardu Niku Raudiņu, Agnesi Sprici, Stīvenu Loginu!

…11. b klasē  - Niku Stāvausi!

…11. c klasē – Ievu Krukovsku!

…10. a klasē – Agnesi Kaulakani, Linardu Hansovu, Solviju Ozoliņu, Lindu Sloģi, Kristapu Solimu, Jolantu Beatrisi Bukati, Zandu Bērziņu, Fernandu Šteinerti, Robertu Simsonu!

… 10. b klasē – Ramonu Kubulnieci, Anastasiju Semjonovu, Kristu Sniķeri, Samantu Šaļkovu, Lieni Tomiņu!

…8. a klasē – Zintu Melgalvi, Ralfu Zaķi, Danu Zalāni!

…8. b klasē – Kristīni Zotovu!

…8. c klasē – Loretu Baumani, Luīzi Labozeviču, Miķeli Grigorjevu!

…7. a klasē – Lindu Kalniņu, Samantu Raipuli, Lindu Svili, Regitu Aldru Vaibu, Kitiju Vildi, Alisi Zēmeli!

…7.b klasē – Līnu Bāliņu!

Mēs lepojamies…

… ar Anastasiju Zotovu (11.a) par iegūto 3. vietu skolēnu pētījumu konkursā “Vēsture ap mums”!

Paldies skolotājām Antrai Strazdai un Ivetai Mikijanskai!

w Vesture17

Mēs lepojamies ar 2016./2017. mācību gada   teicamniekiem:

…12.a klasē – Karīnu Černomirdinu, Agnesi Elizabeti Dambi, Anniku Epneri, Kristu Kolisti, Diānu Kloti,  Loretu Korkunovu, Arvi Pakalnu, Līnu Patrīciju Petrikalni, Aneti Salmiņu, Madaru Sprici, Sindiju Žīguri!

… 12.b klasē – Arti Alksni, Anci Ozolu, Līvu Martu Rozi, Valteru Vindeli!

…12.c klasē – Žaklīnu Stricku, Rūtu Teterovsku!

… 9.a klasē - Kristīni Krastiņu!

…9.b klasē – Anastasiju Asilgarajevu, Viktoriju Jekaterinu Bobinovu, Eleonoru Čakšu, Gintiju Egli, Solvitu Jakovļevu, Patrīciju Kovaļevsku, Solvitu Lapinsku, Deividu Miķelsonu, Viktoriju Vladu, Martu Līvu Ziņģi!

…9.c klasē – Danu Deineko, Lindu Gustu, Kristu Kļavu – Būmani, Unu Kolisti, Montu Melzobu, Armīnu Rēdeli, Lauru Sabīni Taurmani!