Vārda dienas : Ildze, Ilze, Izolde

 

Ceturtdiena, 2022. gada  27. janvāris  04:56

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies…

…ar Luīzi Loginu (9.c), Kristapu Āboliņu (12.a)

 par iegūto 1. vietu otrā posma vēstures valsts  28. olimpiādē

…ar Elmāru Irbi (9.c), Artūru Gailišu (10.a), Kristeru Medni (11.a), Jēkabu Zaduminu (12.a)

par iegūto 2. vietu otrā posma vēstures valsts 28. olimpiādē

…ar Martu Airi (9.c), Kristu Aizupu (10.a), Rūdolfu Brahmani (12.a)

par iegūto 3. vietu otrā posma vēstures valsts 28. olimpiādē

…ar Rihardu Ozoliņu (9.b), Anci Strakšu (12.a)

par iegūto atzinību otrā posma vēstures valsts 28. olimpiādē

Paldies skolotājām Ivetai Mikijanskai un Lāsmai Jaunozoliņai!

14.01.2022.

Mēs lepojamies…

… ar Luīzi Loginu (9.c), Rūdolfu Brahmani (12.a)

par iegūto 1. vietu otrā posma bioloģijas valsts 44. olimpiādē

…ar Evelīnu Aumeisteri (11.b), Kristapu Āboliņu (12.a)

par iegūto 2. vietu otrā posma bioloģijas valsts 44. olimpiādē

…ar Ernestu Ervīnu Dovgānu (9.c), Elizabeti Līvu Olderi (11.b)

par iegūto 3. vietu otrā posma bioloģijas valsts 44. olimpiādē

Paldies skolotājām Metai Lerhai un Intai Jaunkalnei!

14.01.2022.

Mēs lepojamies…

…ar Artūru Gailišu (10.a), Evelīnu Aumeisteri (11.b), Kristapu Āboliņu (12.a)

par iegūto 1. vietu otrā posma angļu valodas  valsts 51. olimpiādē

…ar Kristu Aizupu (10.a), Beāti Kreici (11.a), Evelīnu Leiu (12.a)

par iegūto 2. vietu otrā posma angļu valodas valsts  51. olimpiādē

…ar Agnesi Gravu (10.b), Annu Madaru Pimanovu (11.b), Līnu Bāliņu (12.b)

par iegūto 3. vietu otrā posma angļu valodas valsts 51. olimpiādē

…ar Andi Doroškeviču (10.b), Rūdolfu Pakalnu (11.a)

par iegūto atzinību otrā posma angļu valodas valsts 51. olimpiādē

Paldies skolotājām Ilonai Riekstiņai un Mārītei Palmai!

14.01.2022.

Mēs lepojamies…

…ar Sanitu Savicku (8.b), Darinu Zotovu (8.b), Artūru Gailišu (10.a), Kristapu Āboliņu (12.a)

par iegūto 1. vietu otrā posma krievu valodas valsts 22. olimpiādē

…ar Luīzi Loginu (9.c), Niku Semjonovu (9.c), Eviju Šolku (10.b), Aļinu Asilgarajevu (10.a), Evelīnu Tuvi (12.a) par iegūto 2. vietu otrā posma krievu valodas valsts 22. olimpiādē

…ar Paulu Gabrāni (12.a)

par iegūto 3. vietu otrā posma krievu valodas valsts 22. olimpiādē novada posmā

Paldies skolotājām Dacei Bīberei un Tatjanai Sjomkinai!

14.01.2022.

Mēs lepojamies…

…ar Evelīnu Tuvi (12.a) un Rūdolfu Brahmani (12.a) par iegūto
2. vietu otrā posma 
filozofijas valsts 8. olimpiādē

Paldies skolotājai Ingunai Vilemsonei!

14.01.2022.