Vārda dienas : Aldis, Aldris, Alfons

 

Trešdiena, 2017. gada  22. novembris  13:10

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

Kamera

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Esam lepni par iegūto augsto 2. vietu Draudzīgā aicinājuma fonda skolu reitingā nominācijā dabas zinības un augsto 10. vietu kopvērtējumā, ierindojoties starp 48 Latvijas ģimnāzijām. Lepojamies ar dabaszinību skolotājām Metu Lerhu, Inesi Ločmeli un Rasmu Gradovsku!

Lepojamies par mūsu ģimnāzistu un skolotāju veikumu!

Ģimnāzijas administrācija

w Lep reit17

w Reit17NOV

Mēs lepojamies...

...ar Helviju Ķikutu (9.c), Beāti Jargani (10.b) un Lieni Tomiņu (11.b) par izturēto Jaunsardzes un informācijas centra 3.novada nodaļas atlases kārtu soļošanas parādei 18.novembrī Rīgā!

Paldies skolotājai Inesei Marķitānei! 

Mēs lepojamies...

...ar Kristeru Medni (7.c), Renāru Račiku (7.c), Jēkabu Zaduminu (8.b), Linardu Āboliņu (9.c), Ralfu Lānetu (9.c) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās basketbolā B grupā!

...ar Lauru Seimuškinu (8.b), Tamāru Broku – Priedīti (9.a), Sanitu Locāni (9.a), Santu Locāni (9.a) un Līvu Bērziņu (8.b) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās basketbolā B grupā!

Paldies tiesnešiem – Viktorijai Vladai (10.a), Viktorijai Bobinovai (10.a), Solvitai Jakovļevai (10.a), Mairim Kļavam (12.a) un Jānim Krastiņam (12.c)!

Paldies arī skolotājiem Igoram Krastam un Kārlim Bīberam!

2017.11.03.

w IV b1lp

Jau 2017.gada sākumā mūsu ģimnāzijas ekonomikas skolotāja Inguna Vilemsone tika izvirzīta ,,Ekselences balvai - 2017'' par skolēnu sagatavošanu dažādiem konkursiem ekonomikas un uzņēmējdarbības jomā un mūsdienīgām darba metodēm.

Esam lepni par iegūto A/S Swedbank nomināciju ,,Labākais ekonomikas skolotājs'' un veicināšanas balvu, ko 2. novembrī saņēma skolotāja Inguna Vilemsone. “Swedbank” pārstāve pateicās par skolotājas ieguldījumu Latvijas nākotnē, sniedzot jauniešiem mūsdienīgu izglītību un novēlēja lai arī turpmāk spēks un izturība, iedvesmojot ikvienu sasniegt vairāk.

Lepojamies par mūsu skolotājas veikuma novērtējumu!

Ģimnāzijas administrācija

Mēs lepojamies…

…ar Aleksi Cunski (8.a),Helviju Ķikutu (9.c), Sanitu Locāni (9.a) un Santu Locāni (9.a) par iegūto 1. vietu Alūksnes un Apes novadu skolu stafešu krosa sacensībās!

w st Kross17y

Paldies skolotājiem Igoram Krastam un Kārlim Bīberam!