Vārda dienas : Dagmāra, Marga, Margita

 

Pirmdiena, 2021. gada  8. marts  23:43

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

AANF un ABJC projekta “NEnegatīvs” ietvaros aicina jauniešus uz vebināru “Kā parūpēties par savu mentālo veselību?”, ko vadīs psiholoģe Katrīna Žaltkovska. Šobrīd ļoti aktuāls jautājums, īpaši attiecināms uz jauniešu mentālo veselību.

Vebināra laikā jaunieši saņems informāciju, kas slēpjas zem vārdiem “mentālā veselība”, kas ir trauksme un panika, vai tām ir atšķirība, kas ir depresija, būs arī praktiski vingrinājumi, kas var palīdzēt mazināt trauksmi.

Norise: 2021. gada 26.februāris, plkst. 16.00-18.30
Vieta: tiešsaiste, Zoom platformā

Pieteikšanās līdz 23.02.2021. plkst. 12.00, aizpildot pieteikuma anketu www.ej.uz/nenegativs3

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar projekta koordinatori Unu Tomiņu (+37129435392; //Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt./" style="background-color: transparent; color: #2a6887; text-decoration: none; cursor: pointer;">Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

NEnegatīvs21

w Dra 2128. janvārī Latvijā atzīmē  

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA dienu

  1935. gada janvārī Kārlis Ulmanis aicināja savai skolai uzdāvināt grāmatas, mākslas darbus, sporta inventāru, mūzikas instrumentus – visu, „kas palīdz attīstīt dziņu pēc gaismas, pēc gara un prāta izkopšanas”.

  Aicinām pašreizējos un bijušos ģimnāzijas skolēnus, skolotājus, darbiniekus arī šogad atsaukties Draudzīgajam aicinājumam un dāvināt grāmatas savas skolas bibliotēkai!

Būsim pateicīgi par atsaucību!