Vārda dienas : Ardis, Ingrīda

 

Sestdiena, 2020. gada  6. jūnijs  13:13

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Notikumi

11. B klase Labo darbu nedēļas ietvaros strādāja skolas bibliotēkā.

w 11b Ld 20NOV19 11

w 101dz LR

Mūsu ģimnāzijā šonedēļ - no 11. līdz 17. novembrim.

w ZVnd NOV w
Ziemeļvalstu literatūras nedēļa ir projekts, ko Latvijā administrē Ziemeļu Ministru padomes birojs sadarbībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centru un biedrību Norden Latvijā, bet Ziemeļvalstīs - Biedrības Norden asociācija (Foreningen Norden Forbund). Gada vistumšākajā laikā vairākos tūkstošos publiskajās un skolu bibliotēkās Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs vienlaicīgi tiek iedegtas sveces un lasīta kopīgi izvēlēta grāmata. Projekts norisinās jau 21. reizi. Nedēļas galvenais uzdevums ir Ziemeļvalstu literatūras un kultūras iepazīšana. Nedēļas laikā bibliotēkās notiek lasījumi, stāstu stāstīšana un citi pasākumi.

Kā katru gadu, šis pasākums noris ciešā sadarbībā ar Alūksnes pilsētas bibliotēku. Šogad kopīgi lasām Astrīdas Lindgrēnes darbu “Grāmata par Pepiju Garzeķi”, un visi lasītāji kopā ar Bibliotēkas Peli piedalās Pepijas dzimšanas dienas svinībās.

Pasākumu vada: 12. klases ģimnāzisti Dana Deineko un Armīns Rēdelis.

Dalībnieki un atbalstītāji: 7. klašu ģimnāzisti un latviešu valodas un literatūras skolotājas Iveta Salmiņa un Sanita Medne. Paldies par atbalstu arī Arnim Rappam!

w Lpd19