Vārda dienas : Arnis, Gaida

 

Svētdiena, 2020. gada  7. jūnijs  06:39

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Notikumi

AWARD logo

AWARD ALŪKSNE

AWARD programma Latvijā šogad svin 10 gadu pastāvēšanas jubileju. E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā vienība “AWARD Alūksne” pastāv (ar nelielu pārtraukumu) 9 gadus. Kopējais apbalvoto jauniešu skaits šo gadu laikā ir 55 – Bronza 38, Sudrabs 14, Zelts 3 jauniešiem. Pašlaik programmā darbojas vidēji 25 jaunieši – citi ir aktīvāki, citi nogaida, bet programmu var realizēt ilgākā laika posma, tāpēc uzsākto var turpināt arī pēc kāda klusāka pārtraukuma.

2016.gadā 12.novembrī uz Apbalvošanas pasākumu gatavojas 3 Bronzas līmeņa un 3 Sudraba līmeņa jaunieši. Kā dāvana jauniešiem šogad tiek dota iespēja iepazīt Brīvības pieminekli no iekšpuses.

Esam saņēmuši arī ielūgumu uz AWARD programma Zelta apbalvojumu pasniegšanas svinīgo ceremoniju 29.novembrī Melngalvja namā, kas notiks ļoti svinīgos apstākļos, un kurā apbalvojumus pasniegs īpaši goda viesi.

Aizvien gaidām jaunus dalībniekus mūsu pulkā “AWARD Alūksne”.

Tiekamies otrdienās pēc stundām vecā korpusa 14.telpā!

FOTO: Sudraba ekspedīcija pa Dienvidigauniju!

Seko programmas Award Latvijā aktivitātēm:

www.award.lv|www.draugiem.lv/award|www.facebook.com/awardLATVIA|www.twitter.com/awardLATVIA

Award ir starptautiska jauniešu pašizaugsmes programma, kuru 1956.gadā dibināja Edinburgas hercogs princis Filips, lords Hants un vācu pedagogs Kurts Hāns. Programma mūsdienās darbojas 140 pasaules valstīs, no 2006.gada Latvijā programmu Award īsteno Valsts izglītības satura centrs. Programma pieejama daudzās Latvijas skolās un jauniešu centros. Deviņu gadu laikā tajā ir iesaistījušies vairāk nekā 1000 jaunieši. Programmas trīs līmeņos – bronzas, sudraba un zelta – jaunieši noteiktu laika periodu veic pašu izvēlētas aktivitātes četrās programmas Award jomās – apgūst jaunas prasmes, veic brīvprātīgo darbu, uzlabo savu fizisko sagatavotību un dodas piedzīvojumu ceļojumā. Ik gadu jaunieši, kuri sasnieguši pašu izvirzītos jomu mērķus, tiek aicināti uz svinīgo Apbalvošanas pasākumu, kura laikā viņi saņem attiecīgā līmeņa Award apbalvojumu.

w 4 nov seminars NIB

AWARD logo
Starptautiskā Edinburgas hercoga jauniešu pašizaugsmes programma Award ir paredzēta tieši tev, ja esi vecumā no 14 līdz 24 gadiem un esi gatavs izaicināt pats sevi un mesties piedzīvojumā, pārvarēt dažādas grūtības un piedzīvot brīžus, kas pozitīvi ietekmēs nākotni.

 Programmas ietvaros ir jāpieturas pie patstāvīgi izstrādātās individuālās programmas, kura sastāv no četrām jomām:

" target="_self" title=""Bronzas ekspedīcijas 2016" video:">w AWARD pic

brīvprātīgais darbs,

jaunas prasmes,

piedzīvojumu ceļojums.  

 Jomu izpildes laiks atkarīgs no tā, kāda līmeņa – bronzas, sudraba vai zelta – apbalvojumu vēlies saņemt  par ieguldītajām pūlēm savā pašizaugsmē.

Pildot savu individuālo programmu, tev regulāri vajadzēs novērtēt savu veikumu, kuru tu analizēsi kopā ar jomas treneri. Sasniegumu grāmatā, konkrētās jomas treneris atzīmēs tavus būtiskākos sasniegumus.

Pēc tam, kad būsi sasniedzis savus mērķus, svinīgā ceremonijā Rīgā saņemsi apbalvojumu – nozīmīti un sertifikātu – kas kalpos par apliecinājumu tavai mērķtiecībai. Līdztekus individuālās programmas izpildei, tu varēsi piedalīties sadraudzības pasākumos, nometnēs un citos Award pasākumos gan Latvijā, gan ārzemēs.

 Uz programmas sagatavošanu jāierodas otrdienās 14.50 vai 15.40 (laiks pēc izvēles, kurā izdevīgāk) vecā korpusa 3.stāvā 14.telpā (ķīmijas kabinetā).

Programmas vadītāja Inese Ločmele