Vārda dienas : Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

 

Sestdiena, 2022. gada  21. maijs  00:29

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

w Zsv2020

w ASk 1

Akcijas "Atpakaļ uz skolu" ietvaros ģimnāzijas vecāko klašu skolēni 2. decembrī tikās tiešsaistes sarunāw ASk 2 Vidzemes Augstskolas viesdocenti un pētnieci Aiju Cunsku. Viņa skolēniem pastāstīja par ES aktualitātēm un savu darba ikdienu, strādājot pie pēcdoktorantūras pētniecības projekta "Mākslīgā Intelekta atbalsts paātrinātai matemātikas apguves pieejai". Kā arī iepazīstināja ar Vidzemes Augstskolas programmām. 

w ASkAkciju „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2020” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar jaunatnes organizāciju „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”.

Akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti” laikā Eiropas Savienības institūciju darbinieki, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji, NVO aktīvisti un citi Eiropas lietu eksperti tiekas ar Latvijas izglītības iestāžu jauniešiem, lai dalītos savās zināšanās par Eiropas Savienību un tās aktualitātēm.

w Kurs 9DEC20

Par gaidāmajiem pasākumiem.

Akcijas "Atpakaļ uz skolu" ietvaros tiešsaistes tikšanās ar  Vidzemes Augstskolas viesdocenti un pētnieci Aiju Cunsku trešdien, 02.12.20. pulksten 14:00

Piedalās 10.a, 10.b, 11.a, 11.b un 12.a klašu skolēni.

Pētniece dalīsies pieredzē par šādiem jautājumiem:

   Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu fakultātes attīstību un studiju iespējām tajā.
 Par savu pētniecības tēmu "Mākslīgā intelekta atbalsta iespējas paātrinātai matemātikas apguvei", kas notiek ar ERAF atbalstu.
  Par Smiltenes pilsētas izaugsmi caur ES fondu atbalstiem, jo Aija Cunska ir arī Smiltenes novada domes deputāte.

 Saruna ar Vitu Andu Tēraudu notiks piektdien, 4. decembrī, plkst.15.00 tiešsaistē.

Piedalās 9.c klases skolēni.

Turpinot parlamentārās demokrātijas cikla mācību programmu, kurā plānotas tikšanās ar valsts un ES amatpersonām, aicinām  uz sarunu ar Latvijas Republikas Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāju Vitu Andu Tēraudu par Latvijas Eiropas Savienības politikas veidošanu. Parlamentārā demokrātija paredz, ka visi lēmumi tiek apspriesti dažādos līmeņos. Eiropas lietu komisija ir tā vieta, kur saplūst dažādu nozaru un sabiedrības grupu intereses, kuras tālāko diskusiju gaitā tiek pārvērstas politikās un lēmumos