Vārda dienas : Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

 

Piektdiena, 2022. gada  27. maijs  05:55

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

2022.gada 22.martā valdība pieņēma jaunus grozījumus Ministru kabineta 2021.gada 28.septembraAVG pro UKR200x200p
noteikumos Nr. 662 ,,Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”

  • No šā gada 1.aprīļa izglītības iestādēs vairs nebūs spēkā nosacījums par sejas masku nēsāšanu. Taču, izvērtējot epidemioloģisko situāciju, atsevišķos gadījumos izglītības iestādes vadītājs būs tiesīgs pieņemt ar skolas dibinātāju saskaņotu pamatotu lēmumu par sejas masku (t.i., nemedicīnisku (auduma) aizsegu) lietošanu.

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā iesaka no 01.04.2022. sejas maskas lietot koptelpās,

bet mācību telpās maskas drīkst nelietot,  kārtīgi izvēdinot klašu telpas.

 

  • Testēšana no 1.aprīļa veicama tikai atsevišķos gadījumos,piemēram, ja parādās Covid-19 saslimšanas simptomi vai ir bijis kontakts ar Covid-19 inficētu personu mājsaimniecībā.
  • Mājas karantīna izglītojamiem un izglītības iestādēs nodarbinātajiem netiek noteikta.
  • Izglītības iestādes mācību procesu arī turpmāk varēs īstenot attālināti, piemēram, ja izglītības programmas īstenošanas vietā ir izsludināta karantīna, ja tā mācību priekšmeta (kursa) izglītojamiem, kura pedagogam noteikta izolācija, pamata un vidējās izglītības pakāpes izglītojamiem, izvērtējot attiecīgās klases (grupas, kursa) mācību priekšmetu pedagogu un citu izglītības iestādē nodarbināto pieejamību kvalitatīva mācību procesa īstenošanai un nodrošināšanai klātienē.
  • Spēkā paliek nosacījums par vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta nepieciešamību pirmsskolas izglītības, pamatizglītības, vidējās izglītības (tai skaitā interešu izglītības, profesionālās ievirzes izglītības) pakāpē nodarbinātajiem. Izglītības procesā nodarbinātie, kuriem ir sertifikāts, kas apliecina pabeigtu primāro vakcināciju, var turpināt veikt darba pienākumus, nesaņemot balstvakcīnu. Savukārt izglītības procesā nodarbinātie, kuriem uz 2022.gada 31.martu bijis spēkā esošs pārslimošanas sertifikāts, ir tiesīgi veikt darba pienākumus līdz 2022.gada 30.jūnijam arī pēc pārslimošanas sertifikāta derīguma termiņa beigām.

w 018000CAPR22

w SP 071930CAPR22

w Stkl basket22

RTA aicina vidusskolēnus, skolotājus un visus interesantus uz INFORMĀCIJAS DIENU Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) 8. aprīlī pl. 14:00 (klātienē pie RTA ēkas), pl. 12:00 (ZOOM platformā - pamatstudijas), pl. 15:00 (ZOOM platformā - maģistra līmeņa studijas). 

Lai pieteiktos ZOOM informatīvajiem pasākumiem, lūgums aizpildīt anketu:  https://forms.gle/NYmjLsAsKfNNHkin8 

Ja rodas, kādi jautājumi, precizējumi, rakstiet uz e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

vai zvaniet uz tālruni  26656553

w RTA22