Vārda dienas : Rauls, Rodrigo

 

Sestdiena, 2021. gada  25. septembris  21:28

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Jaunajā mācību gadā mācībās klātienē skolēni varēs piedalīties ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas (180 dienas) sertifikātu, kā arī ar apliecinājumu par Covid-19 negatīvu testa rezultātu – to paredz 2021. gada 10.augustā pieņemtie grozījumi Ministru kabineta 09.06.2020. noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Gatavojoties klātienes mācību uzsākšanai, informējam, ka paredzētais rutīnas skrīnings nevakcinētajiem vai Covid neizslimojušajiem skolēniem notiks 25. AUGUSTĀ laikā no plkst. 8.00 - 10.30 sadarbībā ar E. Gulbja laboratoriju. Ierodoties skolā jālieto sejas maska, jādodas uz savu klases telpu. Testu saņems pie klases audzinātājas. 

Ņemt vērā, ka pusstundu pirms siekalu testa nodošanas nedrīkst neko ēst un dzert, nedrīkst tīrīt zobus, lietot košļājamo gumiju!

Instrukcija: https://www.egl.lv/noderiga-informacija/automatizeta-analizu-nodosanas-iekarta/siekalu-parauga-savaksanas-lietosanas-instrukcija/

1.septembrī ierodoties izglītības iestādē, skolēnam būs jāuzrāda papīra vai digitālā formā (elektroniskā veidā viedierīcē) Covid-19 testa negatīvais rezultāts vai sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Testa rezultāti būs pieejami norādītajos e-pastos un  DATAMEDE-veselība.

Ja 25.augustā paredzētajā laikā skolā testu nodot nav iespējams, individuāli jādodas to veikt uz  E. Gulbja laboratoriju.

Skolas administrācija

w Teh 12JUN21

w not atsk20 21