Vārda dienas : Vanda, Veneranda, Venija

 

Ceturtdiena, 2021. gada  23. septembris  14:03

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Laikā, kad mācību process skolās notika attālināti, 2020.gada aprīlī Izglītības attīstības centrs (IAC) uzsāka īstenot skolu projektu “IzDarI” (“Izzini, dari, ietekmē!”). Izglītības attīstības centrs (IAC) ir nevalstiska organizācija ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi izglītības programmu un projektu īstenošanā Latvijā un ārvalstīs dažādām mērķauditorijām par kritisko domāšanu, pilsonisko līdzdalību un kopienu attīstību, sabiedrības integrāciju, starpkultūru saskarsmi, globālo izglītību, medijpratību un citiem jautājumiem.
Projekts tika adresēts aktīviem kopienu cilvēkiem, lai sniegtu atbalstu piederības un sadarbības vērtību stiprināšanai vietējā sabiedrībā, ar mērķi sekmēt dažādu iedzīvotāju grupu ilgtspējīgu pilsonisko līdziesaisti un sadarbību, īstenojot pilsoniskās līdzdalības un izglītības aktivitātes par demokrātiskām vērtībām, cilvēktiesībām un starpkultūru dialogu.
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas komandas pieteikums skolu projektam “IzDarI” (“Izzini, dari, ietekmē!”) bija viens no daudzajiem iesniegtajiem un tāpēc bija liels gandarījums, ka tas tika apstiprināts. Kā mums veicās vari izlasīt šeit!

w IAC

w Tev d20