Vārda dienas : Salvis, Selva, Venta

 

Piektdiena, 2022. gada  20. maijs  23:07

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Jau 29. oktobrī plkst. 10.00  tiekamies Latvijas lielākajā uzņēmējdarbības konferencē #UzdrīkstiesUzvarēt, ko šogad aicinām skatīties tiešsaistē!

Šī gada konferences tēma ir “BIZNESĀ KĀ SPĒLĒ”.

Konferenci organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Junior Achievement Latvia, lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod.                                                                                                    
Konferences vadītājs - šovmenis Renārs Zeltiņš. Konferencē dzirdēsi iedvesmojošus uzdrīkstēšanās stāstus no Latvijas veiksmīgākajiem uzņēmējiem un radošajām personībām.

Tiešraide būs pieejama delfi.lv, diena.lv, labsoflatvia.com un JA Latvia sociālajos tīklos. Lai sekotu līdzi aktuālajai informācijai, atzīmējies, ka būsi, Facebook pasākuma lapā.

https://jalatvia.lv/uzdriksties-uzvaret#norise

w Uu sp21

w EPvsk w1 2114.oktobrī Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas dalībnieki piedalījās Eiropas Jaunatnes seminārā. Pasākumā, kurš norisinājās Zoom platformā, bija iespēja kopā ar jauniešiem no Rumānijas apspriest dažādas ar Eiropas nākotni saistītas tēmas un aktuālas problēmas – izglītības nākotne; digitalizācija, demokrātija un sociālie mediji - kā arī daudz apspriestā tēma – zaļā Eiropa un cīņa pret klimata pārmaiņām.

Darbs notika grupās, katrai no tām bija sava tēma, par kuru 45 minūšu garumā notika diskusija starp abu valstu – Latvijas un Rumānijas jauniešiem. Diskusiju tēmas – transportlīdzekļu kaitējums dabai, ātrā mode jeb fast-fashion, kāda izskatīties izglītības sistēma pēc Covid-19 ieviestajām pārmaiņām, kādi ir limiti mūsu cilvēktiesībām un kā tas ietekmē demokrātiju.

Grupu darbu rezultātus nācās prezentēt ne vien citiem jauniešiem un vadītājiem, bet arī Rumānijas politiķim Nicolae Ștefănuță, kurš ir arī Eiropas Parlamenta deputāts. Jauniešu ieteikumus un idejas kā padarīt Eiropu labāku, viņš vērtēja ļoti pozitīvi, kā arī atbildēja uz mums interesējošiem jautājumiem.

Seminārs bija lieliska iespēja iedziļināties jautājumos, par kuriem­ ikdienā tik ļoti nerunājam un neaizdomājamies. Vēstnieki pavisam noteikti guva ne tikai jaunas zināšanas un pieredzi, bet arī iespēju redzēt to, kā ar šīm pašām problēmām saskaras citas valsts jaunieši!

Ance Strakša (12.a)

(18.10.-29.10.)

apmeklētājus pieņem

tikai iepriekš piesakoties,

zvanot 29448291vai 26450958

darbdienās no 9.00-14.00

No 11. līdz 15. oktobrim visā Latvijā jau devīto gadu notiks Karjeras nedēļa, šogad par tēmu "“IKT tavai karjerai”, kas veltīta informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozares iepazīšanai. Karjeras nedēļas ietvaros. Ģimnāzijas skolēni aicināti veikt dažādus uzdevumus, kā arī piedalīties tiešsaistes aktivitātēs. 

Informācija pieejama prezentācijā. 

Aicinām sekot arī Tavai Karjerai sociālajiem kontiem un dalīties ar informāciju no facebook.com/TavaiKarjerai un  twitter/TavaiKarjerai, kā arī visu aktuālo informāciju atradīsiet vietnē viaa.gov.lv/lv/karjeras-nedela

2021