Vārda dienas : Mariss, Matīss, Modris

 

Piektdiena, 2018. gada  21. septembris  04:53

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

energo

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

w Salacgr 18FEBw
Projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”  “STEM un vides joma”  ietvaros, ģimnāzijas 8. un 9.klases skolēniem bija iespēja doties uz praktiskām nodarbībām Ziemeļvidzemes biorezervāta Dabas izglītības centrā Salacgrīvā.  Centrs izveidots, lai labāk izprastu vides un cilvēku praktiskās darbības mijiedarbību. Tematika tur tiek piedāvāta ļoti plaša. 22.februāra nodarbība bija veltīta ūdens riņķojumam dabā, tā nozīmei un izmantošanai, Salacā mītošajiem dzīvniekiem, augošajiem augiem, aļģēm jūrā un piekrastē, kādēļ jūra ir sāļa, pie mums ziemojošie putni, kas ir dižkoks, koks ziemā, gaisa kvalitātes noteikšana, izmantojot trīs ķērpju veidu metodi, utt. Lielāko prieku visiem sagādāja pati daba, jo no rīta gaisa temperatūra bija zem -20
0C, kas dienas laikā īpaši nepacēlās virs -100C. Saules staros un zemajā temperatūrā jūra vizuļoja un izrādīja savu varenumu. Ekspedīcija, kuras laikā skolēni mērīja un noteica dižkokus, pētīja sniegpārsliņu seštūrainos kristālus, vēroja atklātajā ūdenī ziemojošos putnus, pētīja ķērpjus un pat aļģu veidus, reizēm elpai lika aizrauties un sirdij ietrīcēties jūras skaistuma priekšā.

Aicinām arī pārējos ģimnāzistus – iepazīstiet Latvijas dabu – tā ir tik vienreizēja, neatkārtojama, pārsteidzoša un arī unikāla!

sk.Inese Ločmele

w Vec sap18FEB

w Cvit JkmSk
24.02.2018.
sākums plkst.10.00. vecā korpusa ķīmijas kabinetā.

Tēma: C vitamīns augļos un dārzeņos un ķīmija kriminālistikā.

Aicinu reģistrēties https://www.kdc.lu.lv/skoleniem/jks/pieteiksanas/ 

uz kārtējo nodarbību un izmantot iespēju!

Ķīmijas skolotāja Inese Ločmele

Enud 18

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas

skolēnu dalība Ēnu dienā 14.02.2018.

Uzņēmumi, kuros darbiniekus ēnos 53 ģimnāzisti:

Latvijas Republikas Saeima, AS Swedbank, Dailes teātris, P. Stradiņa K U slimnīca, P. Stradiņa Universitāte, Nacionālais teātris. BKUS, AirBaltic, Mercedes Benz, Latvijas Nacionālā Aizsardzības akadēmija, Capital Clinic Riga, NBS Ādažos, Valsts Robežsardze, Robežsardzes koledža Rēzeknē, Novikont Jūras koledža, “RISEBA”, Rīgas apgabaltiesa, Filmu studija ”Atom Art”, Test DevLab, Rīgas Starptautiskā lidosta, Džudo klubs “Kano”, Latvijas Organiskās sintēzes institūts, Gulbenes zobārstniecība, IU “Kārumiņš” PII “Pūcīte”, “Sprīdītis”, “Pienenīte”, “Saulīte”, VUGD Alūksnes nodaļa, ART STUDIO, Alūksnes BJC, JV clubs dance kompany Valmierā, NVA Alūksne, Alūksnes pašvaldība, Alūksnes policija, Jurista birojs, Amazon Fba un AF Filate mārketings, krāsu veikals.