Vārda dienas : Vanda, Veneranda, Venija

 

Ceturtdiena, 2021. gada  23. septembris  14:29

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Alūksnes jaunie sportisti Latvijas komandas sastāvā dosies uz Pasaules čempionātu biatlonā jauniešiem un junioriem.

Pasaules čempionātā biatlonā jauniešiem un junioriem, kas norisināsies Austrijas pilsētā Obertiliahā no 24. februāra līdz 7. martam, Latvijas komandas sastāvā piedalīsies četri jaunieši no Alūksnes novada – Aleksandrs Kuzņecovs, Reinis Volbergs un māsas Sanita un Sandra Buliņas.

Šobrīd notiek intensīvi sagatavošanās treniņi, bet jau 22. februārī puiši dosies uz Austriju, kur viņiem pievienosies arī māsas Buliņas. Aleksandrs jau iepriekš ir startējis šādās sacensībās, bet Reinim šī būs pirmā reize.

- Pats galvenais veiksmīgam startam ir morālā sagatavotība un stresa noturība. Šobrīd pie tā ļoti strādājam. Ja izdosies pārvarēt uztraukumu, tad arī šaušanā veiksies labi,- stāsta Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas treneris Sergejs Sverčkovs.

w JB RV

Sagatavoja: Sanita SPUDIŅA,

Alūksnes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālruņi: 64381503 26456644

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.aluksne.lv

AANF un ABJC projekta “NEnegatīvs” ietvaros aicina jauniešus uz vebināru “Kā parūpēties par savu mentālo veselību?”, ko vadīs psiholoģe Katrīna Žaltkovska. Šobrīd ļoti aktuāls jautājums, īpaši attiecināms uz jauniešu mentālo veselību.

Vebināra laikā jaunieši saņems informāciju, kas slēpjas zem vārdiem “mentālā veselība”, kas ir trauksme un panika, vai tām ir atšķirība, kas ir depresija, būs arī praktiski vingrinājumi, kas var palīdzēt mazināt trauksmi.

Norise: 2021. gada 26.februāris, plkst. 16.00-18.30
Vieta: tiešsaiste, Zoom platformā

Pieteikšanās līdz 23.02.2021. plkst. 12.00, aizpildot pieteikuma anketu www.ej.uz/nenegativs3

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar projekta koordinatori Unu Tomiņu (+37129435392; //Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt./" style="background-color: transparent; color: #2a6887; text-decoration: none; cursor: pointer;">Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

NEnegatīvs21