Vārda dienas : Mariss, Matīss, Modris

 

Piektdiena, 2018. gada  21. septembris  04:53

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

energo

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

w dAVGist post


Šodien, 2018.gada 1.martā ģimnāzijā notika nodarbību cikls „Vienu dienu ģimnāzists”, kuru apmeklēja 71 skolēns un 9 skolotāji no Alūksnes novada skolām. Skolēni pulcējās, lai pavadītu dienu interesanti, aizraujoši, iedvesmojoši, aktīvi, praktiski un vienkārši savādāk! Diena sanāca ļoti spraiga, jo 9 darbnīcās notika aktīvs, pētniecisks un izzinošs darbs. Nodarbību cikls organizēts projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, projekta Nr. 8.3.2.2/16/I/001) un „Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība” ietvaros.

No skolēnu atsauksmēm:

1.Es šodien iemācījos cienīt citus, zīmēt, kā taupīt elektroenerģiju, par kalniem, spuldzēm un vai ir vērts izslēgt datoru, labi uzvesties, jaunas spēles, klausīties, sadarboties.

  1. Bija interesanti, jo ieguvām jaunu informāciju, bija neparasti, interesanti uzdevumi, daudz radošu darbu, laiks ātri aizskrēja, bija forši, bija spēles, neredzēta tehnika, dažādas aktivitātes, varēja spēlēt teātri, minēt mīklas.
  2. Visvairāk man iepatikās strādāt grupās, strādāt radoši, prāta vingrošana, praktiskā matemātika, spēlēt spēles, zīmēt, darbnīca par ēku siltināšanu, skolotāji, iepazīt skolu.
  3. Vissvarīgākais man šodien bija iepazīt citus, iepazīt skolu, gardas pusdienas, uzzināt daudzas lietas, būt ģimnāzijā, piedalīties, darbnīca „Vesels ēdis”, iegūt jaunus draugus, izbaudīt laiku, iegūt zināšanas.
  4. Mans šodienas atklājums – LED spuldzes, visu var, ja gribi, ka mēs tomēr esam gudri (!), dators ir jāizslēdz, kalni, ka ģimnāzijā ir divas ēkas.
  5. Mans vēlējums skolotājiem – lai vienmēr veselība, gudrība un nenāk miegs, vairāk eksperimentu, lai arī turpmāk ir šādi pasākumi un tie notiek katrā skolā, lai viss izdodas, PALDIES, lai vienmēr ir tik jaukas un saprotošas, saglabāt pozitīvismu, izturību, pacietību!

   Paldies Baibai par brīnišķīgo dzejoli, skolotājiem Idai Zelčai ( direktora vietniece mācību jomā), Aināram Zučikam (IT speciālists), Andim Jauniņam (tehniskā grafika), Sintijai Ausejai (zināšanu maratons), Tatjanai Sarmai (vesels ēdis), Inesei Ločmelei (prāta vingrošana), Irenai Bērziņai (energoefektivitāte), Ligitai Krievai ( praktiskā matemātika), Maijai Bērzabindei (bibliotekāre) un visiem jauniešiem par pasākuma organizēšanu un vadīšanu!

w AizsardzLekc18

w Kahoot

" target="_blank" rel="noopener noreferrer" dir="ltr">w EksZD18APR

EZD2018 plakats2