trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Alīda, Jūsma

 

Trešdiena, 2023. gada  31. maijs  22:11

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

         Uzņēmējdarbības konferences "Uzdrīksties Uzvarēt".
Paldies par iespēju tajā piedalīties mūsu jauniešiem
Alūksnes novada Uzņēmējdarbības atbalsta speciālistei Mārai Saldābolai. 

w1 Uz sp16NOV22

Jauno ķīmiķu skola!

Ernsta Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzijas renovētajās telpās pirmā Jauno ķīmiķu skolas nodarbība šajā mācību gadā. Ilgi gaidīta, pārcelta un beidzot varam sākt darbu!

  Šodien  patiess prieks jaunajās ķīmijas kabineta telpās uzņemt nodarbības vadītāju mūsu ģimnāzijas absolventi, ķīmijas skolotāju Maritu Pjusi (Marita Marita). Tēma - Piena skābuma noteikšana un Kazeīna līmes pagatavošana.

  Nodarbības dalībnieku pārstāvniecība gana plaša: 16 ģimnāzisti, 2 skolēni no Tirzas pamatskolas, 2 - no Lizuma pamatskolas, 2 no Strautiņu pamatskolas un 4 - no Gulbenes novada vidusskolas. Jaunieši malači, strādāja cītīgi.

  Neizsakāms prieks par jaunajām ķīmijas kabineta telpām. Lielu paldies sakām Alūksnes novada pašvaldībai un renovācijas projekta vadītājām, kā arī būvniecības firmai par iespēju realizēt ieceres ķīmijas kabineta izveidei, ģimnāzijas administrācijai par neatlaidību visa renovācijas procesa laikā. Īpašs paldies ģimnāzijas ilggadējai direktorei Daina Dubre-Dobre par ieguldīto darbu.

  Lai šīs telpas veicina skolēnu zinātkāri un piesaista arvien vairāk skolēnu, kuri vēlas apgūt dabaszinātnes un mācīties mūsu skolā!

EGAVĢ Ķīmijas skolotāja Inese Ločmele

w jkm22 1 1

w jkm22 1

Ar muzikālu sveicienu, svētku konfekti un svētku nedēļu sarkanbaltsarkano piespraudi skolēnus sagaidīja uz pirmo stundu renovētajās ģimnāzijas telpās.

w sag AVG 1lp

w 1Rdze nov22

Šodien ģimnāzijā viesojās robežsargi. Saņēmām dāvaniņas, redzējām, kā strādā kinologi, iepazinām, kā pārbauda dokumentus. Šodien - Robežsargu diena!