Vārda dienas : Rauls, Rodrigo

 

Sestdiena, 2021. gada  25. septembris  21:27

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

w APR21

w Kk21MP

Galvenajās balvās – portatīvie datori.

Galvenais uzdevums – dalīties atziņās un pārdomās par attālināto mācīšanos, akcentējot gan izaicinājumus, gan ieguvumus. Atziņas konkursam var iesniegt formātā pēc savas izvēles, piemēram, rakstveidā, video vai audio formātā, kā foto galeriju, zīmējumu, kolāžu vai citā radošā formātā. Atziņu konkursā aicināti piedalīties 1. līdz 12. klašu skolēni.

Ierosmei, par ko stāstīt konkursā

Konkursa darbā vari sniegt atbildes uz vienu vai vairākiem norādītajiem jautājumiem. Taču vari attālinātās mācības apskatīt arī no cita skatpunkta!

  • Jaunatklājumi – vai un kā mainījušies mācību uzdevumi, attiecības ar skolotājiem, vienaudžiem u.c.?
  • Sajūtas – kā Tu jūties šajā posmā? Varbūt šis posms ir nesis jaunatklājumus arī par Tevi pašu?
  • Vispozitīvākais – vai attālinātajās mācībās ir kas tāds, ko ieteiktu saglabāt arī turpmāk?
  • Visgrūtākais – ko attālinātās mācīšanās laikā bija / ir izturēt visgrūtāk?
  • Dienas režīma organizēšana – kas ir veiksmīgs un kas nē?
  • Kas pietrūkst un kas galīgi nē – kā tad īsti ir ar šo?
  • Ja man par attālinātās mācīšanās periodu būtu kāds jāapbalvo, tas būtu... (vari pabeigt teikumu, paskaidrojot, kāpēc šāda izvēle).

Konkursā aicināti iesaistīties arī skolotāji!

Konkurss palīdzēs izzināt skolēnu sajūtas un noskaņojumu attālinātās mācīšanās laikā - ieguvumus, grūtības, rastos risinājumus, tāpēc konkursā aicināti iesaistīties arī skolotāji un klašu audzinātāji.  Balvas gaidāmas arī trīs skolotājiem – dāvanu kartes 150 eiro vērtībā “Jāņa Rozes grāmatnīcā”.

Darbu vērtēšana

Konkursa organizatoriem iesniegtos darbus vērtēs ekspertu žūrija. Katrā klašu grupā - 1.-4., 5.-9. un 10.-12. - tiks noteikts viens uzvarētājs, kurš saņems galveno balvu - portatīvo datoru “Dell Vostro 3501”. Gaidāmas arī veicināšanas balvas.

Skolēnu radošie darbi jāiesūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 16. aprīlim. Konkursa uzvarētāji tiks izziņoti 27. aprīlī. Visi dalībnieki aicināti iepazīties ar konkursa nolikumu vietnē www.macospats.lv.

w 25MAR21

w MAR15 19

15.03.-19.03.2021. Pavasara brīvlaiks skolēniem,

ģimnāzijas pedagogi profesionāli pilnveidojas un dalās pieredzē

ar citu skolu kolēģiem.

15.03. – ģimnāzijas administrācijas sanāksme.

15.03.- direktorei tikšanās ar arboristu un komisiju par ģimnāzijas teritorijas labiekārtošanu, apkārtnes kokiem, apstādījumiem. 

15.-17.03. –pedagogi piedalās Āgenskalna Valsts ģimnāzijas organizētajās darbnīcās, semināros, meistarklasēs "Pavasara metodiskā deva".

16.03. – direktore un  direktora vietnieks saimnieciskajos jautājumos piedalās ģimnāzijas jaunās ēkas renovācijas būvsapulcē.

16.03. -  AVĢ administrācijas pārstāvji piedalās  LU Reģionālā konferencē “Izglītības un reģionālo reformu izaicinājumi”.

17.03.  - Alūksnes un Apes novadu mūzikas skolotāju MA vebinārs.

17.03.  - Alūksnes un Apes novadu ģeogrāfijas skolotāju pieredzes apmaiņas seminārs “Kompetenču pieejā balstītā satura un attālinātā mācību procesa īstenošana ģeogrāfijas stundās”.

17.-19.03. – bibliotekāre piedalās kursos medijprasmju un informācijprasmju apguvē “Latvijas Nacionālās bibliotēkas  informācijas resursi: atbalsts  mācību procesam vispārējā izglītībā”.

18.03. - Alūksnes un Apes novadu vēstures skolotāju seminārs “Pieredzes apmaiņa par attālināto mācību procesu un jaunā izglītības satura ieviešanas gaitu.”

18.03. – direktore piedalās Valsts ģimnāzijas direktoru sanāksmē kopā ar IZM pārstāvjiem.

18.03. – direktora vietniece audzināšanas darbā piedalās VISC profesionālās kompetences pilnveides seminārā “Pedagogu darbības loma vērtībizglītībā”.

Martā - Turpinām izglītoties Skola 2030 vebināros pilnveidotā mācību satura pieejai.