Vārda dienas : Aleksejs, Aleksis

 

Otrdiena, 2018. gada  17. jūlijs  10:35

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

izm

 

dzm

 

uzdev

 

w Dille proj

 

energo

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

24.martā viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā no 10:00 līdz 17:00 notiks ikgadējā specializētā izstāde “ Starptautiskās izglītības dienas”. Ieeja ir bez maksas.
Šogad izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar izglītības iestādēm no Lielbritānijas, Dānijas, Somijas, Portugāles, Kipras, Ķīnas, Nīderlandes, Spānijas, Šveices, ASV, Kanādas, Austrālijas, Itālijas, Čehijas, Vācijas un citām valstīm.
Starp tām – 14 pasaulē pazīstamas universitātes no Lielbritānijas: University of Glasgow, University of Leeds, Swansea University, Brunel University London un citas; vadošās universitātes no Nīderlandes un Čehijas; viena no labākajām biznesa skolām Eiropā – IE Business School; vadošā itāļu modes skola Polimoda, kā arī augstākās izglītības iestādes no Dānijas, Somijas, Šveices, ASV, Kanādas, Ķīnas un citām valstīm. Izstādē arī būs iespēja iepazīties ar labākajām starptautiskajām angļu valodas skolām no Lielbritānijas, Kanādas, ASV un Īrijas, uzzināt vairāk par bezmaksas mācībām ārzemēs, studentu aizdevumiem un stipendijām. Vairāk par izstādi, ieskaitot informatīvos rakstus un dalībnieku sarakstu, jūs varat atrast šeit: http://www.balticcouncil.lv/lv/izstades-un-seminari/lielaka-specializeta-izstade-b

w MAt fiz18

Austrumlatvijas atklātā olimpiāde fizikā 8.-11.klasēm un
Latgales novada atklātā olimpiāde matemātikā 5.-8.klasēm.

w Deg exp
Sestdien, 17.03.2018. plkst 10.00

Nodarbību tēmas:

Reakcijas ātrumu ietekmējošie faktori

Gaisa degšanas vēsturiskie eksperimenti.

Aicinu piereģistrēties nodarbībai! https://www.kdc.lu.lv/skoleniem/jks/pieteiksanas/

Tiekamies sestdien!

Ķīmijas skolotāja Inese Ločmele

w1 ZP avg
8. martā Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas izstāžu zālē atklāta mākslinieka Zinta Purena (Gulbene) gleznu izstāde. Izstādi sadarbībā ar Alūksnes pilsētas bibliotēku organizēja un iekārtoja ģimnāzijas vizuālās mākslas skolotājs Andis Jauniņš. Mākslinieku mūsu skolā silti apsveica direktore Daina Dubre-Dobre. Atklāšanā piedalījās ģimnāzijas 12.a klases un Alūksnes pilsētas sākumskolas 5.a klases skolēni.