Vārda dienas : Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

 

Piektdiena, 2022. gada  27. maijs  05:53

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

w 14FEB22

Hei, viduskolēn!

w ExZD22Vai esi ieinteresēts zinātnes jomā? Bioloģijā, ķīmijā, fizikā, ģeogrāfijā vai varbūt matemātikā vai datorikā? Vai tu vēlētos pilnveidot savas zināšanas, pārbaudīt tās, kā arī neslikti pavadīt laiku ar saviem draugiem un LU studentiem? Ja atbilde uz šiem jautājumiem ir JĀ, tad piesakies uz EZD 2022!

EZD jeb Eksakto Zinātņu Diena ir pasākums/sacensības vairākās kārtās, kurā vidusskolēnu komandas piedalās, lai izglītotos un pārbaudītu savas zināšanas un prasmes minētajās zinātnēs, iepazītu Latvijas Universitāti, sacenstos savā starpā, iegūtu foršas balvas un vienkārši labi pavadītu laiku kopā ar saviem draugiem un jau studējošajiem.

Pasākuma 1. Kārta tiks rīkota no 7. Februāra līdz 4. Martam, kurā būs iespēja reģistrēties un izpildīt attālinātos uzdevumus. Pēc labāko komandu atlasīšanas, 2. Kārtā (07.03.-06.04.) būs vēl viens mājasdarbs, šoreiz video formātā. Fināla kārta ar dažāda rakstura uzdevumiem un apbalvošanu norisināsies klātienē 23. Aprīlī.

Kas jādara tev? Jāsavāc komanda ar 3-5 cilvēkiem un jāaizpilda pieteikuma/pirmās kārtas anketa, kurā jau ir uzdevumi, kas noteiks tikšanu otrajā kārtā. Saite uz anketu ziņas apakšā.

Pasākumu organizē Latvijas Universitātes Eksakto zinātņu fakultāšu studentu pašpārvaldes.

Ja tev ir jebkāda veida jautājumi, droši raksti uz e-pastu -   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pieteikuma anketa - https://ej.uz/ezd2022   

Nolikums -  https://ej.uz/ezd2022nolikums

Tiekamies EZD2022!

Latvijas Universitātes ĢZZF, BF, FMOF, DF un ĶF studenti

w Sk d 8 9 22

Katru gadu ģimnāzijā tiek organizēts barikāžu laika atceres pasākums. Šogad tematisko Skolas stundu sagatavoja un novadīja paši ģimnāzisti. Evelīna un Kristaps no 12. a klases bija sagatavojuši stāstījumu par 1991.gada janvāra notikumiem. 9.b un 8.b klases meitenes, jaunsardzes - Kristīne un Justīne rādīja prezentāciju par jaunsardzi un par savu iegūto pieredzi nodarbībās, nometnēs, pārgājienos u.c. Pēc tam ģimnāzistus uzrunāja Zemessardzes 31. kājnieku bataljona kaprālis Aigars Ribušs. Uzzinājām, kādi zemessargu pienākumi ikdienā, kā arī to, kā var kļūt par zemessargu. Ļoti ceram, ka pēc šīs tikšanās, diemžēl gan tikai tiešsaistē, ģimnāzisti papildinās jaunsargu un zemessargu rindas. Priecēja arī 8.b klases iniciatīva - tika sagatavoti plakāti un izvietoti pa visu skolu, pie visām klases durvīm pieliktas atgādnes ar tā laika notikumu fotogrāfijām. Pieminot barikāžu laiku un Latvijas aizstāvju drosmi, 20. janvāra rītā pie ģimnāzijas deg lāpas un simboliskais janvāra ugunskurs. Paldies skolotājiem un tehniskajiem darbiniekiem, kas palīdzēja!

Lolita Vanaga

Direktores vietniece audzināšanas darbā

w 20JAN22 ba1