Vārda dienas : Eiženija, Ženija

 

Otrdiena, 2019. gada  26. marts  08:01

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Esi aktīvs!

enuD18g14.februārī norisināsies „Ēnu diena”, kuras laikā tu varēsi apmeklēt kādu darba vietu un vērot interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

NO 15.01. var pieteikties vakancēm. NENOKAVĒ!  

Svarīgi! Piesakoties vakancei, tev būs jāraksta motivācijas vēstule, kurā pamatosi, kāpēc vēlies „ēnot” konkrēto personu un profesiju. Pārdomā rūpīgi, ko rakstīt, jo Tava motivācija būs galvenais atlases kritērijs, pēc kura „Ēnu” devēji izvēlēsies savas „Ēnas”.

Sīkākā informācija, pieteikšanās un vakanču saraksts ir šeit: http://enudiena.lv

Ja nepieciešama palīdzība, pajautā skolotājai Lolitai Vanagai, kā arī, kad būsi pieteicies un apstiprināts dalībai, paziņo to klases audzinātājai

“Ar izglītību dzīvē sasniegt tādu līmeni, lai varētu nākotnē palīdzēt citiem.”

Vitolu f18g
Sākas pieteikšanās 2018./2019. mācību gada Vītolu fonda administrētajām stipendijām.

Dokumentu iesniegšanas termiņš: 

15.01.2018. – 01.03.2018.

Ja esi centīgs un mērķtiecīgs, ja esi guvis labus un teicamus vērtējumus mācību darbā, ja esi iesaistījies sabiedriskajās aktivitātēs gan skolā, gan ārpus tās, arī tu vari kļūt par Vītolu fonda administrēto stipendiju saņēmēju!

Vidusskolu, ģimnāziju 12. klašu skolēni un vidējo profesionālo izglītības iestāžu beidzēji līdz 2018. gada 1. martam tiek aicināti pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām 2018./2019. mācību gadam, kas paredzētas Latvijas augstskolās studējošiem jauniešiem.

Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles vai augstākai, kā arī jāatbilst kādam no šiem noteikumiem: ir no maznodrošinātas ģimenes, ir bārenis vai audzina viens no vecākiem, ir no daudzbērnu ģimenes, sasniegti izcili panākumi mācību olimpiādēs.

Vītolu fonda administrēto stipendiju apmērs ir, sākot no 1500 eiro mācību gadā. Katrs fonda ziedotājs nosaka, kurai nozarei stipendiju vēlas piešķirt un cik liela summa stipendijā tiks izmaksāta.

2017./2018. mācību gadā ar stipendiju atbalstu studē 643  jaunieši, stipendijās izmaksāts vairāk nekā 1  080 000 eiro. Vītolu fonds administrē vairāk kā 200 Latvijas uzņēmumu, organizāciju, fondu, privātpersonu ziedojumus no Latvijas, Amerikas, Lielbritānijas, Kanādas, Austrālijas, Venecuēlas, Horvātijas, Vācijas un Zviedrijas. Kopš 2002. gada stipendiju ir saņēmuši vairāk nekā trīs tūkstoši jauniešu no visiem Latvijas novadiem. Daļa no viņiem ir atgriezušies fondā kā ziedotāji.

w Grindeks Fotor

w Zsv ZB AfishaZB17