Vārda dienas : Vanda, Veneranda, Venija

 

Trešdiena, 2020. gada  23. septembris  00:23

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Notikumi

Dzeja en 18SEP

w Gram dMūsu skolas 1957. gada absolvents

Māris Grīnberga kungs

2019. gada vasarā dāvinājis savas skolas bibliotēkai šīs un vēl citas vērtīgas grāmatas.

Daļa no tām – Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatas. Paldies dāvinātājam! Laipni aicināti bibliotēkā izvēlēties!

O diena 2019

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena 2019” šogad notiks 20.septembrī 768 norises vietās visā Latvijā. Plānots, ka vienlaicīgi visās norises vietās rīta vingrošanā piedalīsies jauns pasākuma dalībnieku skaita rekords – vismaz 150 000 dalībnieku no 101 Latvijas pašvaldības un pilsētas.

“Olimpiskās dienas” ideja attīstās arvien jaunās norises vietās un dalībnieku jeb jauno vingrotāju skaits sasniedz jau 150 tūkstošus no 101 Latvijas pašvaldības”, seminārā izteicās LOK ģenerālsekretārs un Olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers. “Priecē, ka ar katru gadu dalībnieku un novadu skaits pieaug un esam pārliecināti, ka arī šajā reizē, dalībnieki izbaudīs sportot prieku. Vislielākā pateicība ir jāizsaka organizatoriem, kas neatlaidīgi un radoši sagatavo “Olimpiskās dienas” pasākumus savos novados, radot bērniem prieku un vēlmi iesaistīties sportiskās aktivitātēs.”

Vienlaicīgi visās Latvijas “Olimpiskās dienas 2019” norises vietās pasākums sāksies ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Izglītības iestāžu audzēkņi iepazīsies ar dažādiem Olimpiskajiem sporta veidiem un to spēles noteikumiem, piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī radošajos konkursos. Pirmskolas un sākumskolas izglītības iestāžu bērniem būs iespēja piedalīties zīmējumu konkursā, kur dalībniekiem būs uzdevums uzzīmēt Latvijas Olimpiskās komandas talismanu. Savukārt eseju konkursā 7. līdz 12.klašu skolēniem būs iespēja rakstīt iedvesmas vēstuli Latvijas Olimpiskajai komandai, ņemot vērā, ka 2020.gada vasarā Tokijā risināsies XXXII Olimpiskās spēles.

" dir="ltr">o d 2019 af

Aicinām apmeklēt lielāko specializēto ārvalstu izglītības izstādi Baltijas valstīs „Starptautiskās izglītības dienas 2019", kura notiks sestdien, 21. septembrī Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā Elizabetes ielā 55 no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ieeja izstādē ir bez maksas.

Izstādē piedalīsies vairāk nekā 70 skolu, koledžu, universitāšu un valodu centru pārstāvji no Lielbritānijas, Nīderlandes, Šveices, Dānijas, Beļģijas, Ķīnas, Ungārijas, Kanādas, Lietuvas, Vācijas, Somijas un citām valstīm! Izstādes laikā notiks lietderīgi semināri un prezentācijas. Apmeklētājiem būs iespēja iegūt informāciju par starptautiskajiem angļu valodas eksāmeniem IELTS un Cambridge English, kurus, sākot no 2015. mācību gada, Latvijas skolu skolēni var kārtot valsts centralizētā angļu valodas eksāmena vietā. Vecāko klašu skolēniem būs iespēja reģistrēties bezmaksas IELTS izmēģinājuma eksāmenam. 

Izstādē kā vienmēr gaidām svešvalodu skolotājus kopā ar skolēniem, lai tie stundās apgūto varētu pielietot sarunās ar mācību iestāžu pārstāvjiem un uzzināt daudz jauna par dažādu valstu izglītības sistēmām un mācību programmām. Kā liecina pieredze, izstādes skolēniem ir lielisks stimuls pievērst vairāk uzmanības ne vien svešvalodu apguvei, bet arī sekmju uzlabošanai kopumā. Skolēni sāk nopietnāk domāt par nākotnes plāniem un to realizāciju, jo tikšanās ar  ārvalstu mācību iestāžu pārstāvjiem palīdz saprast, kādi soļi jāsper, lai spētu piepildīt iecerēto. 

 Papildus informāciju par izstādi un plānotajiem semināriem varat atrast interneta vietnē www.balticcouncil.orgsaņemt pa telefonu 67317627 vai e-pastu //Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt./">Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..