Vārda dienas : Bērtulis, Boļeslavs

 

Sestdiena, 2019. gada  24. augusts  11:01

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Notikumi

30 . novembrī 28 ģimnāzisti pārbauda savas angļu valodas zināšanas konkursā „Best in English”.

„Best in English ” ir tiešsaistes konkurss angļu valodā 15-19 gadus veciem vidusskolēniem, kas notiek 8. gadu. Šo konkursu organizē Čehijas Republikas Izglītības ministrija. Iepriekšējā gadā konkursā piedalījās 17612 skolēni no 29 valstīm. Lai piedalītos konkursā mācību iestādi ir jāparstāv vismaz 10 skolēniem, kuru dzimtā valoda nav angļu valoda vai kuri pēdējos 18 mēnešus nav dzīvojuši kādā no angliski runājošajām valstīm.Konkursa rezultāti tiek skatīti 2 kategorijās: katra skolēna individuālais sniegums un skolu reitings. Skolu reitingā vērā ņem 10 labāko skolēnu sasniegumus. Katrs skolēns iegūst apliecinājumu par dalību konkursā, apbalvoti tiek 20 labāko rezultātu ieguvēji, pirmās vietas ieguvējam ir iespēja pilnveidot savas valodas prasmes 2 nedēļu vasaras valodas skolā Kanādā.

w LV100 k

28.11.2018.

w Wettin20NOV18

Mani mīļie draugi Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā!

Šajās dienās aprit simts gadi, kopš latviešu tauta cīnījās un ieguva savu politisko neatkarību. Savā jaunajā statusā kā Wettīnes Burg-Ģimnāzijas direktore, es - personīgi, mani cienījamie kolēģi, mūsu skolas skolēni un it īpaši mūsu ģimnāzijas “Alūksnes skolotāju un skolēnu komanda” no sirds vēlas sveikt Jūs visus tik ļoti nozīmīgajā valsts jubilejā un uzteikt Jūsu tautas varonību šajās dienās tieši pirms simts gadiem.

“Brīvība – tā ir debesu dāvana, ” tā raksta amerikāņu komponists Djūks Ellingtons un komponē savu “Garīgās mūzikas koncertu ” 1974.gadā. To, cik brīvība ir vērtīga un saudzējama, to zinām mēs visi katrā valstī, kas cīnījušies par un veiksmīgi spējuši to noturēt.

Miers un brīvība nav ne dvīņi, ne arī tie rodas paši no sevis. Abām mūsu valstīm ir bijis jācīnās, lai brīvību iegūtu un arī mūsdienās paliktu stipras, kā arī spētu šīs vērtības noturēt.

Abu mūsu ģimnāziju skolēni ir priviliģēti izaugt brīvībā un prast izmantot visdažādākās tās iespējas - ceļojot, iepazīstot dažādas kultūras un savstarpēji daloties ar iegūto informāciju. Lai mēs un viņi nekad neaizmirstam šo vērtību – brīvība kā dāvana ir jānovērtē un jāsaglabā, jo tikai tā mēs spēsim vairot mieru.

Mēs esam lepni un ļoti pagodināti būt par Jūsu sadarbības partneriem. Lai mūsu abu skolu sadarbība ir pierādījums patiesas brīvības izjūtai mierīgā, brīvā un vienotā Eiropā!

Ar vissirsnīgākajiem sveicieniem,

Dr.A.Roenneke,

Vettīnes Burg- Ģimnāzijas direktore

20.11.2018.

 w Jks18
Nodarbības tēma: "Ķīmija un mūsdienu iespējas"

Nodarbības vada: LU Ķīmijas fakultātes pasniedzēji

Nodarbības ilgums 10.00 - 14.00

Reģistrēties nodarbībai:

http://www.kdc.lu.lv/skoleniem/jks/pieteiksanas/