Vārda dienas : Muntis, Verners

 

Sestdiena, 2020. gada  19. septembris  05:32

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Notikumi

w TSI17y

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā 27. janvāra vakarā bija Draudzīgā Aicinājuma apbalvošanas ceremonija.

Ceremonijā tika pasniegtas Draudzīgā Aicinājuma medaļas un Goda diplomi piecās nominācijās. Balvas saņēma dažādu Latvijas skolu absolventi, kuri guvuši panākumus starptautiskās mācību olimpiādēs, skolotāji par sasniegumiem skolēnu izglītošanā, mecenāti par atbalstu skolām, sabiedriskie darbinieki un mediji, kuru darbs ir devis ieguldījumu izglītības izaugsmē Latvijā.

No mūsu ģimnāzijas nominācijā „Skolotājs” medaļas un Goda diplomu saņēma

w DrAic17y
Sanita Medne
par izcilu audzēkņu motivēšanu mācību darbā, ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgiem izglītojamiem un sadarbības veicināšanu ar kolēģiem novadā un valstī,

Inese  Ločmele par sabiedrisko aktivitāti, par izcilu audzēkņu motivēšanu mācību darbā, ārpusstundu aktivitātēs, pašizaugsmē un profesijas izvēlē,

Lāsma Jaunozoliņa par sabiedrisko aktivitāti, par patriotisma jūtu izkopšanas veicināšanu skolēnos, kā arī izcilu audzēkņu motivēšanu mācību darbā.

Apbalvojumu nominācijā „Sabiedriskais darbinieks” saņēma Inese  Marķitāne par sabiedrisko aktivitāti, par patriotisma jūtu izkopšanas veicināšanu skolēnos, iesaistot dažādos pasākumos novadā un valstī, rosinot audzēkņus būt radošiem un aktīviem.

Sveicam un lepojamies!

w Dr Aic17y

w Vitolu f siz650