Vārda dienas : Eiženija, Ženija

 

Otrdiena, 2019. gada  26. marts  08:41

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Notikumi

w K kr17gr

w1 JkmSk 2Sestdien 25.novembrī E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas ķīmijas kabinetā 24 skolēni darbojās izglītojošā un aizraujošā, LU pasniedzēja vadītā, ķīmijas nodarbībā. Šoreiz tika pētīts un analizēts kalcija saturs kefīrā un jogurtā. Iegūtie rezultāti salīdzināti ar literatūras datiem un noskaidrots, cik jaunietim ikdienā nepieciešams uzņemt kalciju, lai nodrošinātu kaulu un zobu veselību. 8.-to un 9.-to klašu skolēni apguva daudz jaunu paņēmienu ķīmijas laboratorijā, 10.-to klašu skolēni nostiprināja tikko apgūtās zināšanas, bet 11.-tie pilnveidoja savas zināšanas kvalitatīvajā analīzē.

Nodarbības otrajā daļā skolēni apguva prasmi demonstrēt eksperimentus, kuros tiek izmantotas dažādas degšanas reakcijas, bet noslēgumā visi centās noķert krāsainās uguns bumbas.

Nākošā nodarbība 20.01.2018. plkst.10. Tēma: Kālija alumīnija sulfāta kristālhidrāta sintēze un Sausā ledus apslēptā daba. Lai piedalītos nodarbībā, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās: https://www.kdc.lu.lv/skoleniem/jks/pieteiksanas/

w Zsv17 rot

Pērnā gada nogalē mūsu skolas abu ēku gaiteņi, klašu durvis un pat klases tika krāšņi izrotātas Ziemassvētku noformējumā.

Gatavojoties Ziemassvētkiem, skaistajam brīnumu laikam, skolēnu Ministru kabinets aicina visus būt tik pat aktīviem un laikā no 4.-12.decembrim ietērpt skolu  - gaiteņus, klašu durvis, arī klases svētku rotā. Šoreiz noformējumā aicinām izmantot balto un sudraboto krāsu.

Vērtēšana plānota 14. decembrī, tiks ņemta vērā noformējuma ideja, kompozīcija, radošums, rūpīgums, kopiespaids un krāsas !

Sk MK

w Telp Orient