Vārda dienas : Alda, Maruta

 

Otrdiena, 2020. gada  7. jūlijs  19:21

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

AWARD logo

AWARD ALŪKSNE

AWARD programma Latvijā šogad svin 10 gadu pastāvēšanas jubileju. E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā vienība “AWARD Alūksne” pastāv (ar nelielu pārtraukumu) 9 gadus. Kopējais apbalvoto jauniešu skaits šo gadu laikā ir 55 – Bronza 38, Sudrabs 14, Zelts 3 jauniešiem. Pašlaik programmā darbojas vidēji 25 jaunieši – citi ir aktīvāki, citi nogaida, bet programmu var realizēt ilgākā laika posma, tāpēc uzsākto var turpināt arī pēc kāda klusāka pārtraukuma.

2016.gadā 12.novembrī uz Apbalvošanas pasākumu gatavojas 3 Bronzas līmeņa un 3 Sudraba līmeņa jaunieši. Kā dāvana jauniešiem šogad tiek dota iespēja iepazīt Brīvības pieminekli no iekšpuses.

Esam saņēmuši arī ielūgumu uz AWARD programma Zelta apbalvojumu pasniegšanas svinīgo ceremoniju 29.novembrī Melngalvja namā, kas notiks ļoti svinīgos apstākļos, un kurā apbalvojumus pasniegs īpaši goda viesi.

Aizvien gaidām jaunus dalībniekus mūsu pulkā “AWARD Alūksne”.

Tiekamies otrdienās pēc stundām vecā korpusa 14.telpā!

FOTO: Sudraba ekspedīcija pa Dienvidigauniju!

Seko programmas Award Latvijā aktivitātēm:

www.award.lv|www.draugiem.lv/award|www.facebook.com/awardLATVIA|www.twitter.com/awardLATVIA

Award ir starptautiska jauniešu pašizaugsmes programma, kuru 1956.gadā dibināja Edinburgas hercogs princis Filips, lords Hants un vācu pedagogs Kurts Hāns. Programma mūsdienās darbojas 140 pasaules valstīs, no 2006.gada Latvijā programmu Award īsteno Valsts izglītības satura centrs. Programma pieejama daudzās Latvijas skolās un jauniešu centros. Deviņu gadu laikā tajā ir iesaistījušies vairāk nekā 1000 jaunieši. Programmas trīs līmeņos – bronzas, sudraba un zelta – jaunieši noteiktu laika periodu veic pašu izvēlētas aktivitātes četrās programmas Award jomās – apgūst jaunas prasmes, veic brīvprātīgo darbu, uzlabo savu fizisko sagatavotību un dodas piedzīvojumu ceļojumā. Ik gadu jaunieši, kuri sasnieguši pašu izvirzītos jomu mērķus, tiek aicināti uz svinīgo Apbalvošanas pasākumu, kura laikā viņi saņem attiecīgā līmeņa Award apbalvojumu.