Vārda dienas : Imanta, Melānija

Svētdiena, 2018. gada  19. augusts  11:21

w Dille proj

Inga Zālīte - priekšsēdētāja Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vecāki: Sandis Pakalns, Gunita Līce, Inese Pura, Ilze Rubene, Sintija Zara, Modris Račiks, Anita Juhansene, Evija Smolovina, Valdis Zadumins, Sanita Strakša, Jolanta Apsīte, Ina Raipule, Evita Babre, Raimonds Jurģītis, Ija Gražanska, Līga Smoļaka, Inga Zālīte, Rudīte Brikmane, Sanita Prazņicāne, Alla Vasakova, Raimonds Jargans, Dzintra Stapkēviča, Māra Kaulakane, Inna Egle, Viesturs Rozenbergs, Ludmila Logina, Vents Krumiņš

Skolas un pašvaldības administrācija: Daina Dubre- Dobre, Ivars Mikijanskis, Sarmīte Zilaua, Aivars Fomins, Inga Zālīte, Gunta Kupča.

Skolotāji: Sintija Auseja, Sanita Medne. Mārīte Palma, Ilona Riekstiņa.

Skolēni: Elizabete Līva Oldere, Alise Zara, Samanta Raipule, Aldra Regita Vaiba, Roberts Briediņš, Žanete Spirka, Armīns Rēdelis, Kristīne Tekļana, Agnese Kaulakane, Ernests Olders, Līga Puzule, Jana Sniedzāne, Kaiva Augstkalne, Alise Linda Borince.