Vārda dienas : Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Sestdiena, 2022. gada  21. maijs  00:16

No valsts svētkiem līdz Ziemassvētkiem ģimnāzijā bija Labo darbu mēnesis. Ģimnāzisti sniedza atbalstu saviem tuvākajiem, arī kaimiņiem, gados vecākiem ļaudīm, darot dažādus nelielus darbiņus, kas nedaudz atvieglo ikdienas soli līdzcilvēkiem. Piemēram, palīdzot iztīrīt taciņas, atnesot malku un produktus slidenā laikā, atrodot nepieciešamo informāciju internetā, palīdzot noformēt pasta sūtījumus u.c. 9. klašu skolēni veidoja Ziemassvētku apsveikumus pensionētajiem skolotājiem un aiznesa tos uz mājām, tā iegūstot abpusēji jaukas emocijas. 7. klašu skolēni devās uz patversmi, lai atbalstītu tur mītošos mājdzīvniekus. 12.a klases jaunieši ar pašu ceptiem kēksiņiem un veidotiem apsveikumiem iepriecināja Alūksnes novada pašvaldības sociālās aprūpes centra "Alūksne" ļaudis.

Labo darbu mēnesis atgādina par iespēju ieraudzīt, kam nepieciešams atbalsts un palīdzība, un tas bieži neprasa lielus finansiālus ieguldījumus, vienkārši laiku, attieksmi un aktīvu darbību, kas ir pašu ierosināta, izplānota un īstenota.

Skolēnu Mk organizēja Ziemassvētku Labdarības loteriju, kurā iegūtais finansējums tika ziedots biedrībai “Astes un Ūsas”, jaunas kaķu mājas izveidei.

Sakām sirsnīgu paldies visiem balvu atbalstītājiem: Alūksnes muzejam, veikaliem  “Krāsas un otas” un “Suflē”, Alūksnes Tūrisma un informācijas centram, kā arī plostam “Kaija” un vilcieniņam “Severīns”, laikrakstam “Alūksnes un Malienas Ziņas”,  biedrībai “Spēka pasaule”, uzņēmumiem “Gustiņš” “J.A. Lejas”,”4PLUS”, z/s “Auguļi” un z/s “Ziemeļi”, A/S “Cēsu alus” par atspirdzinošiem, bezalkoholiskajiem dzērieniem, Alūksnes Bērnu un jauniešu centram, Dacei Tabolkinai un ģimnāzijas administrācijai par atbalstu un dāvaniņām!

w 1lp Skmk AuU22