Vārda dienas : Salvis, Selva, Venta

Piektdiena, 2022. gada  20. maijs  23:24

7.a klases skolēni  “Labo darbu’’  mēneša laikā veidoja Ziemassvētku apsveikumus skolotājiem un apmeklēja dzīvnieku patversmi “Astes un ūsas’’.

Ideja gatavot Ziemassvētku apsveikumus radās klases stundas laikā, kad tika apspriesti iespējamie veicamie darbi, tika nolemts pateikt ‘’Paldies!’’ skolotājiem, kas māca mūsu klasei un iepriecināt viņus svētkos ar pašdarinātiem Ziemassvētku apsveikumiem, kas vienlaicīgi ļāva klasei kopā darbojoties kļūt saliedētākiem kā vienotam klases kolektīvam.

Pirms doties uz patversi, skolēni un skolotāja sarūpēja patversmē mītošajiem dzīvniekiem dāvanas-barību un dažādus našķus. Došanās uz patversi ir viena no retajām iespējām klasei kaut ko veikt kopā ārpus skolas, iepazīt  vienam otru. Viesošanās laikā mums bija iespēja iepazīties ar patversmes darbu, samīļot kaķus un izvest pastaigā suņus. Diemžēl laiks nebija īpaši piemērots garām pastaigām, tāpēc nācās mīļumus ātri vest iekštelpās, jo tiem bija auksti, arī paši mēģinājām sasildīties esot aktīvi.

w 7a Ldm21 15