Vārda dienas : Salvis, Selva, Venta

 

Piektdiena, 2022. gada  20. maijs  23:38

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Ar šo mācību gadu Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija īsteno pārmaiņu procesu izglītībā “Līderis manī”, kura pamatā ir personiskās līderības koncepts.  Šis koncepts palīdz izglītojamiem aktīvi iesaistīties mācību procesa plānošanā un īstenošanā, to saistot ar savām interesēm, vajadzībām, talantiem un iecerēm.

Līderis ir cilvēks, kurš pats spēj un prot vadīt sevi, savas emocijas un savu dzīvi. Lai skolēns varētu iemācīties izvirzīt, sasniegt un izvērtēt savus mērķus dzīvē, izglītības iestādē ir nepieciešams pedagoģisko pārmaiņu kopums, kura realizēšanā iesaistīti gan skolēni un skolotāji, gan arī vecāki.

Aicinām Jūs piedalīties tiešsaistes pasākumā vecākiem "Sarunas ģimenē: viss par un ap to...", kas notiks 2021.gada 9.decembrī plkst. 19.00 - 20.30, to organizē mūžizglītības centrs "Vitae".

Plakāts un programma pielikumā.

Šajā pasākumā aicināti piedalīties Latvijas skolu, kas piedalās "Līderis manī" programmā, vecāki un pedagogi. Lūdzu ņemt vērā, ka dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, un reģistrācijas anketa tiks slēgta, sasniedzot maksimālo dalībnieku skaitu.

Vienota reģistrācijas anketa vecākiem: https://forms.gle/iwa6RUVcF3jh4DWp9, lūdzu pieteikties!

w LM21

w LM21 1