Vārda dienas : Salvis, Selva, Venta

Piektdiena, 2022. gada  20. maijs  23:32

Šī gada 2.martā LTV erudīcijas spēles «Gudrs, vēl gudrāks» filmēšanas komanda ieradās Alūksnē un viesojās ģimnāzijā, lai veidotu video stāstu par diviem mūsu skolas  11.a klases jauniešiem - Evelīnu Tuvi un Rūdolfu Brahmani. Viņi abi jau ir izcīnījuši iespēju piedalīties spēles finālā! Patiesi priecājamies, apsveicam un vēlam, lai spēles finālā ir veiksme un protams, zināšanas! Turēsim īkšķus par labiem rezultātiem!

To – uz kādiem jautājumiem bija jāatbild pusfinālā, skatieties jau šo piektdien, 5.martā pulksten 18.50, kad pirmajā pusfināla spēlē piedalās Evelīna, bet 12.marta vakarā būs spēles ieraksts, kurā piedalījās Rūdolfs.  Filmēšanas komanda visu dienu pavadīja Alūksnē, filmēja ģimnāzijā, Mākslas skolā, jauniešu centrā, filmēja viņu hobijus, intervēja gan pašus jauniešus, arī skolotāju un klasesbiedrus. Par viesu viesmīlīgu uzņemšanu rūpējās 11. klases audzinātāja Inguna Vilemsone, sirsnīgs paldies viņai un skolotājiem Inesei Ločmelei, Antrai Strazdai, Ivaram Vīksnam, kas atbalstīja Evelīnu un Rūdolfu, veidojot šo TV ierakstu!

Ģimnāzijas administrācija