Vārda dienas : Vanda, Veneranda, Venija

 

Ceturtdiena, 2021. gada  23. septembris  14:13

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies!

Ģimnāzisti, kas 2020./2021. m.g. pirmajā semestrī
saņēma mācību darbā vidējo vērtējumu virs 8 ballēm:

12.a klasē - Samanta Adlere, Loreta Baumane, Tamāra Broka-Priedīte, Artūrs Fausts, Sabīne Golubeva, Sigita Hušča, Amanda Ieva Kalniņa, Sanita Locāne, Santa Locāne, Patrīcija Marķitāne, Toms Kristiāns Saliņš, Kaspars Sārs, Rimants Vērzemnieks, Emīlija Liega Zālīte;

12.b – Līna Bistrova, Jekaterina Irtiševa, Kristiāna Lga melngaile, Keita Rutkovska, Nikola Stricka

11.a - Annija Āboliņa, Kristaps Āboliņš, Rūdolfs Brahmanis, Paula Gabrāne, Norberts Helmess, Kate Luīze Janka, Roberts Mednis, Evelīna Leia, Jurģis Krūmiņš, Ance Strakša, Evelīna Tuvi, Alise Krista Vaļģe, Vendija Mišela Krievāne, Jēkabs Zadumins;

11.b - Līna Bāliņa, Elvita Keita Ķikute, Sanija Liepkalīte, Signija Šaļkova;

10.a - Deiva Hvaleja, Kristers Mednis, Samanta Puļļa, Alise Zara;

10.b - Evelīna   Aumeistere, Daniela Šumakova, Agnese Veignere;

9.a - Aļina Asilgarajeva, Linda Čemisova, Agnese Grava, Undīne Pugeja, Jana Sokolova;

9.c - Evelīna Javorska, Sindija Puriņa, Artūrs Gailišs, Nikola Amanda Cēsniece, Krists Aizups, Sabīne Līdaciņa, Līva Poļaka, Rihards Kārkliņš, Iva Stepanova, Monta Gabranova, Renāte Nikolajenko, Marks Ozols, Dāgs Ādamsons Bankovs;

8.a - Sabīne Prohorova, Melita Velika;

8.b - Evelīna Černomirdina, Kristīne Ivanova;

8.c - Marta Aire, Ulrika Alksne, Artūrs Brahmanis, Ernests Ervīns Dovgāns, Oskars Engelss, Elmārs Irbe, Monta Dārta Junkure, Toms Krūzs, Jūlija Kuzņecova, Anna Katrīna Leisa, Luīze Logina, Daniela Medunova, Kristers Odītis, Daniils Poļakovs, Nika Semjonova, Tīna Sloģe, Evelīna Spiridonova, Samanta Strupka;

7.a - Niklāvs Forsters, Lauris Ķikuts, Baiba Laicena, Katrīna Tīna Perevertailo, Patrīcija Pomere, Undīne Simsone, Annija Strupkāja, Kristofers Viškers, Ralfs Vīksna, Krišjānis Zadumins;

7.b - Betija Bāliņa, Justīne Dreimane, Elīza Eislere, Jānis Konoņenko, Anabella Kruglova, Alīna Ozoliņa, Sanita Savicka, Rodrigo Vidiņš, Darīna Zotova;

7.c - Agate Keomeģe, Izabella Koliste, Lana Lizdika, Kerija Piekalnīte, Natālija Repša, Ričards Vabulnieks.

Tikai labus un teicamus mācību vērtējumus saņēma:

12.a – Nikolajs Rakovs, Daiga Dinija Paulovica, Miķelis Grigorjevs;

12. b- Artis Čevers, Ērika Logina;

12.c – Ivita Dorofejeva, Linda Jurģīte, Luīze Labozeviča;

11.a – Ingars Mukstiņš;

11.b – Aurēlija Volte;

10.a – Edvards Kristiāns Koemecs, Rūdolfs Pakalns, Kristers Puzulis, Evelīna Denīze Smolovina, Monta Sustenberga;

10.b– Ance Katrīne Āboliņa, Annija Paula Bērziņa, Loreta Fedorenkova, Anna Madara Pimanova;

9.a – Loreta Bukane, Liene Egle, Amanda Migorjanu, Elīza Rezakova, Adrians Trops;

9.b – Robina Klasmane;

9.c – Matīss Meirāns, Kristiāns Ēriks Fedotovs, Evija Šolka, Artūrs Zalužinskis;

8.a – Emīls Jakovļevs, Uģis Lancmanis, Kadrija Anna Prangele;

8.b – Jānis Bindemanis, Anete Keomeģe, Matīss Markuss, Tomass Orlovs, Rihards Ozoliņš, Viktorija Rainika;

8.c – Reinis Ābeltiņš, Patrīcija Miesniece, Artjoms Orehovs, Aleksandrs Savkovs;

7.a – Rainers Sebastians Bondars, Sandijs Meisters, Linda Pitka, Elīna Līga Švekere;

7.b – Kristers Moloks;

7.c – Dāvis Petrosjans, Elizabete Timofejeva.