Vārda dienas : Fanija, Vēsma

 

Pirmdiena, 2021. gada  19. aprīlis  03:54

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Amerikas Izglītības Informācijas centrs (Education USA Latvia) ar ASV vēstniecības Latvijā un Amerikas Valsts Departamenta atbalstu organizē informatīvo augstākās izglītības izstādi Baltijā EducationUSA Baltic Virtual College Fair. Izglītības izstāde notiks 2020. gada 9. novembrī plkst. 17:00-21:00 tiešsaistē, un tā ir bezmaksas.

Izglītības izstādē piedalīsies 15 Amerikas universitātes, kuras piedāvā stipendijas un finansiāla atbalsta iespējas (merit-based, need-based, sport scholarships) jauniešiem no Baltijas reģiona. Izglītības izstādi rīko, lai iepazīstinātu jauniešus ar izglītības daudzveidību ASV (mazas/lielas skolas, publiskas/privātas skolas, skolas ar vīziju/misiju - reliģiozas, etniskas u.c. skolas) un parādītu izglītības pieejamību. Dalība šajā pasākumā jauniešiem palīdz pilnveidot angļu valodas prasmes, kā arī veicina starpkultūru prasmju attīstību.

Savu dalību izstādē ir jāreģistrē izstādes mājaslapā. Pēc reģistrācijas visa informācija par virtuālās izstādes apmeklējumu tiks nosūtīta e-pastā.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar EducationUSA Latvia Information Center pārstāvi Asnāti Kivli, tālrunis: +371 67089800, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.