trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Sandijs, Sandis, Uldis, Ulvis

 

Pirmdiena, 2022. gada  4. jūlijs  06:43

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

w KN 20

Laikā no 26. līdz 30. oktobrim visā Latvijā norisinās Karjeras nedēļa.
To jau astoto gadu sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra finansē ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”. Ņemot vērā Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanas pasākumus valstī, Karjeras nedēļas pasākumi galvenokārt notiks attālināti un tiešsaistē.
Karjeras nedēļas sauklis ir “Klau! Sadzirdi savas iespējas”.
Karjeras nedēļa šogad ir veltīta karjeras lēmuma pieņemšanas procesam, izmantojot profesijas izvēlei pieejamos resursus, ieklausoties skolotāju, karjeras konsultantu, ģimenes locekļu, darba devēju, draugu un sabiedrībā zināmu jauniešu pieredzē.

Karjeras nedēļā Alūksnes novada skolām tiek piedāvāta šāda programma:

7. - 9.klasēm:
1. Spēle “Meklē, saredzi, uzzini, atbildi!” – lai paveiktu uzdevumu, darba lapu meklē šeit
2. Radošais uzdevums - izveidot uz A3 lapas krāsainu kolāžu “Mani nākotnes mērķi” izmantojot žurnālu, laikrakstu fotogrāfijas, attēlus vai virsrakstu fragmentus, glīti noformē, kā arī uz atsevišķas lapas līdz 10 teikumiem apraksti savu veikumu un redzējumu.
3. Noskaties video “Ieklausies par iespējām mācīties AVĢ!” un uzrakstīt atbildes uz jautājumiem. Jautājumi:
1. Kādas vismaz 4 profesijas tiek pieminētas šajā video?
2. Tavuprāt, kādām īpašībām ir jāpiemīt ģimnāzistiem?
3. Kura mācību programma Tevi ieinteresēja visvairāk un kāpēc?
4. Kādas 3 brīvā laika pavadīšanas iespējas tiek nosauktas video?
5. Ar ko Tu lepojies, mācoties savā skolā?
Paveikto šīs nedēļas laikā sūti savai klases audzinātājai!

10.-12.klasēm:
1. Trešdien, 28. oktobrī plkst.10.00 - 11.00 piedalies interaktīvajā jauniešu diskusijā tiešraidē 10.-12. klašu skolēniem.
Jauniešu diskusijai varēs pieslēgties tiešraidē VIAA Facebook kontā “TavaiKarjerai”. Diskusiju moderēs Magnuss Eriņš un tajā piedalīsies Rīgas Stradiņa universitātes Karjeras centra karjeras konsultante Baiba Prauliņa, dziedātāja Patrisha, uzņēmuma “Blue Shock Race” dibinātājs un vadītājs Artis Daugins. Pasākuma laikā notiks video pieslēgšanās 3 dažādiem uzņēmumiem Latvijā, kur vairāku profesiju pārstāvji iepazīstinās ar savu ikdienu un atklās, kas viņiem ir palīdzējis virzīties augšup pa karjeras kāpnēm, kuros no apkārtējiem cilvēkiem ir bijis vērtīgi ieklausīties, kādi ir bijuši labākie saņemtie padomi.

2. Trešdien, 28.oktobrī plkst. 14.00 aicinu pieslēgties tiešsaistē Zoom platformā par studijām RTU – savās atziņās, gūtajā pieredzē un ar informāciju dalīsies mūsu ģimnāzijas absolventi, tagad RTU studenti.

3. Ceturtdien, 29. oktobrī no pulksten 10.00 līdz 14.00 – pieslēdzies un klausies Uzņēmējdarbības iedvesmas konferenci jauniešiem #UzdrīkstiesUzvarēt .
Lai iedvesmotu skolēnus apgūt dzīvei noderīgas prasmes un motivētu domāt par savu ceļu biznesā, notiks ikgadējā praktiskās uzņēmējdarbības izglītības konference jauniešiem #UzdrīkstiesUzvarēt. Tajā skolēnus ar saviem stāstiem iedvesmos spilgti un veiksmīgi Latvijas uzņēmēji. Visi interesenti aicināti pasākumu vērot tiešraidē.

4. Izpēti karjeras izvēles rīku https://ki.viaa.gov.lv/ un iepazīsti Karjeras nedēļas programmu:
http://viaa.gov.lv/lat/karjeras_atbalsts/karjeras_nedela/karjeras_nedela_2020/programma/

Skolotājiem un vecākiem

1. Otrdien, 27. oktobrī, plkst. 19 notiks tiešsaistes diskusija jauniešu vecākiem un citiem interesentiem “Karjeras lēmums. Kā virzīt? Kā runāt? Kā atbalstīt?”
Diskusijas tiešsaistē varēs vērot VIAA Facebook kontā facebook.com/TavaiKarjerai. Diskusiju ieraksti pēc norises būs pieejami gan Facebook, gan VIAA Youtube kontā: youtube.com/VIAAlv. Diskusijas laikā interesenti varēs uzdot arī savus jautājumus par karjeras izvēles tēmu.
2. Aicinu noskatīties animācijas: Jaunieša saruna ar vecākiem
“Karjeras nedēļa. Klau! Sadzirdi un liec aiz auss!.”


3. Klašu audzinātājiem ir pieejams video materiāls “Vecāku loma bērna karjeras izvēlē”, ko var izmantot vecāku sapulcēs. Video materiālu var iegūt, sazinoties ar Lolitu Vanagu. E pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 29412438.

Darba lapa uzdevumam “Meklē, saredzi, uzzini, atbildi!”

w KN skoleni

w KN Vecaki