Vārda dienas : Ēvalds

Otrdiena, 2021. gada  9. marts  01:00

CARNIVAL YOUTH
“Naivais ku-kū”.
Iniciatīvas “Latvijas skolas somas” ietvaros 12.klašu skolēni kopā ar audzinātājām apmeklēja Alūksnes Kultūras centrā 11.oktobrī plkst.16:00 grupas CARNIVAL YOUTH kino dziesmu koncertu “Naivais ku-kū”.
Koncerts bija interesants ar to, ka ļāva vecākās paaudzes skatītājiem atsaukt atmiņā
seno kinofilmu dziesmas un muzikālos pavadījumus, bet jaunākajai paaudzei deva iespēju uzzināt un iepazīt kaut ko jaunu. Senās dziesmas jaunā interpretācijā bija atpazīstamas arī jauniešiem. Daudzām dziesmām dziedāja līdzi, un bija vienkārši jauks noskaņojums pēc ilgāka laika pabūt koncerta atmosfērā.