Vārda dienas : Ēvalds

Otrdiena, 2021. gada  9. marts  00:53

Laikā, kad mācību process skolās notika attālināti, 2020.gada aprīlī Izglītības attīstības centrs (IAC) uzsāka īstenot skolu projektu “IzDarI” (“Izzini, dari, ietekmē!”). Izglītības attīstības centrs (IAC) ir nevalstiska organizācija ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi izglītības programmu un projektu īstenošanā Latvijā un ārvalstīs dažādām mērķauditorijām par kritisko domāšanu, pilsonisko līdzdalību un kopienu attīstību, sabiedrības integrāciju, starpkultūru saskarsmi, globālo izglītību, medijpratību un citiem jautājumiem.
Projekts tika adresēts aktīviem kopienu cilvēkiem, lai sniegtu atbalstu piederības un sadarbības vērtību stiprināšanai vietējā sabiedrībā, ar mērķi sekmēt dažādu iedzīvotāju grupu ilgtspējīgu pilsonisko līdziesaisti un sadarbību, īstenojot pilsoniskās līdzdalības un izglītības aktivitātes par demokrātiskām vērtībām, cilvēktiesībām un starpkultūru dialogu.
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas komandas pieteikums skolu projektam “IzDarI” (“Izzini, dari, ietekmē!”) bija viens no daudzajiem iesniegtajiem un tāpēc bija liels gandarījums, ka tas tika apstiprināts. Kā mums veicās vari izlasīt šeit!

w IAC