Vārda dienas : Irita, Ita, Lilita

Otrdiena, 2020. gada  27. oktobris  08:13

Labdien , cienījamie vecāki!

Beidzot esam satikušies ar Jūsu bērniem skolā- klātienē. Par to prieks gan mums ,gan bērniem. Šodien ir otrā mācību diena, vēl jau valda satraukums, ir mainījusies mācību procesa norises kārtība, jo mācību stundas notiek savās klašu telpās, skolēnu pārvietošanās pa skolu ir ierobežota, ievērojot IZM nosacījumus. Skolas teritorijā notiek būvdarbi, kas apgrūtina piekļūšanu  skolai ar autotransportu, bet ir solīts, ka nākamajā nedēļā tiks atjaunota satiksme Glika ielā. No rītdienas, 4.septembra, būs nodrošinātas arī siltas pusdienas. Paldies, ka izpratāt situāciju par ēdināšanu, jo pirmajās dienās, kā jau klašu audzinātāji informēja audzēkņus, par “e-talonu naudu ”SIA ‘” Unti” piegādāja paciņu, pārējo varēja ņemt līdzi.Par došanos uz pusdienām – jāievēro roku dezinficēšana, mazgāšana. Skolā ir uzstādītas, arī sporta zālē, automātiskās bezkontakta dezinfekcijas iekārtas.

Jūs esat arī iepazinušies ar Kārtību no 2020.gada 1. septembra, kas publicēta skolas mājas lapā-galvenais mūsu bērnu veselība, tādēļ  vēlreiz atgādinu- bērna saslimšanas gadījumā nekavējoties telefoniski sazināties ar ģimenes ārstu, kurš Jūs informēs par ārstēšanas gaitu.

Ja rodas jautājumi, lūdzu, zvaniet! Par mācību procesu- Idai Zelčai, par ārpusstundu aktivitātēm un audzināšanas darbu- Lolitai Vanagai, par e-klasi -IT skolotājam Aināram Zučikam, par internāta jautājumiem- Sarmītei Zilauai, protams, daudzus jautājumus var atrisināt klašu audzinātāji un direktore.

Lūdzu, sekojiet aktualitātēm skolas mājas lapā un e-klasē!

Tikai kopīgā pozitīvā sadarbībā būs veiksmīgs šis mācību gads.

Ar cieņu-direktore