Vārda dienas : Atvars, Gvido

Otrdiena, 2020. gada  31. marts  13:13

Cienījamie ģimnāzisti un vecāki!

23.martā ģimnāzija atsāk mācību darbu izsludinātās ārkārtas situācijas apstākļos. Skolēnu brīvdienu nedēļā ģimnāzijas pedagogi ir apzinājuši attālinātu mācību iespējas, metodes, internetplatformas, sastādījuši mācību priekšmetu apguves plānus nākamajām trīs nedēļām. Ar pārliecību varam teikt, ka pedagogi attālinātam mācību procesam ir gatavi.

Skolēniem uz skolu nav jānāk, mācīsimies un mācīsim attālināti. Tas nozīmē, ka saziņa skolotājs – skolēns, skolēns – skolēns, skolotājs – vecāks notiks elektroniski.

Ģimnāzijas oficiālā platforma ir e-klase. Ir izveidots konsultāciju – nodarbību saraksts katrai klasei, kuru ikviens skolēns saņems e-klases pastā 20.martā. Nodarbības sākumā skolēnam ir jāizlasa priekšmeta skolotāja vēstule e- klases pastā un jāseko skolotāja norādījumiem.

Neparedzētu apstākļu gadījumā ( nav interneta, aizņemts dators utt.) skolotāja norādījumu izpildei tiek dots laiks – 2 dienas.

Lūgums vecākiem izveidot pieslēgumu e- klasei, ja tas vēl nav izdarīts. Regulāri sekot aktualitātēm e- klases pastā un ģimnāzijas mājas lapā aluksne.edu.lv. Informēt klases audzinātāju par skolēna nespēju piedalīties mācību stundās attālināti, piemēram, slimības dēļ. Nodrošināt savam bērnam pieeju internetam un datoram atbilstoši klases nodarbību sarakstam. Ja tas nav iespējams, informēt par to ģimnāzijas administrāciju vai klases audzinātāju. Jebkuru neparedzētu apstākļu vai problēmu gadījumos sazināties ar ģimnāzijas administrāciju:

Direktore D.Dubre – Dobre – 26450958

Direktores vietniece izglītības jomā I.Zelča – 26669126

Ja skolēnam nepieciešami mācību materiāli no skolas bibliotēkas vai mācību kabineta, tos var paņemt, iepriekš sazinoties ar skolas sekretāri -64307101.

Būsim atbildīgi un strādāsim godprātīgi, lai mācību gads netiktu pagarināts vasarā.

Mēs pašreiz piedzīvojam situāciju, kurā neviens nekad nav bijis. Ir jautājumi, uz kuriem mēs vēl meklējam atbildes. Risināsim problēmas un neskaidrības konstruktīvi, turpināsim mācības attālināti. Mēs to varam un mums tas izdosies!

Ģimnāzijas administrācija.