Vārda dienas : Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

Svētdiena, 2020. gada  5. jūlijs  00:41

Saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu.

Ārkārtējā situācija ir spēkā no lēmuma pieņemšanas brīža līdz šī gada 12. maijam ar mērķi šajā laikā ierobežot Covid-19 izplatību.

Tiek pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs, nodrošinot no 2020. gada 13.marta mācības attālināti.

Ģimnāzijā tiek atcelts mācību process klātienē līdz 12. maijam vai turpmākiem valdības norādījumiem.

Sekojiet aktuālajai informācijai e-klasē un skolas mājas lapā www.aluksne.edu.lv

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas administrācija

Šajā laikā mums visiem ir svarīgi būt informētiem un parūpēties, lai arī mūsu radi, draugi un kaimiņi ir informēti.
Šis ir pašvaldības paziņojums, kā arī vairāki vizuālie materiāli sakarā ar Covid-19.

w Covid19 1

W Covid19 2