Vārda dienas : Ardis, Ingrīda

Sestdiena, 2020. gada  6. jūnijs  13:11

Ena 2020

Pieteikšanās mājaslapā www.enudiena.lv Lai pieteiktos, vispirms ir jāreģistrējas. Kad esi apstiprināts, pasaki to klases audzinātājai. Ja nepieciešama palīdzība, nāc pie skolotājas Lolitas Vanagas.

* Vari arī pats (ārpus enudiena.lv piedāvājuma) atrast savām interesēm vēlamo profesijas pārstāvi un pieteikties!

Lasi padomus veiksmīgākai Ēnu dienai!

* Ēnotājam ir iespēja pieteikties vienlaicīgi tikai uz 1 vakanci. Ja to noraida vai Ēnu devējs neapstiprina konkrētā periodā, skolēnam atveras jauna iespēja pieteikties citai vakancei. Katru reizi var pieteikties tikai uz 1 vakanci, līdz ar to izvēle jāveic rūpīgi.

* Ja pieteikums uz interesējošo vakanci tiek apstiprināts, lūdzu gaidiet tālākas instrukcijas no Ēnu devēja par Ēnu dienas norisi.

* Ja pieteikums tiek noraidīts, piesakies uz jaunu vakanci. Nav ierobežots skaits, cik daudz reizes var pieteikties uz kādu no pieejamajām vakancēm, ja Tavs pieteikums tiek noraidīts.

Ziņo skolotājai Lolitai vai klases audzinātājai:

• 1) kad Tavs pieteikums ir oficiāli apstiprināts,
  • 2) ja esi pats pieteicies (īpaši vienojies ar amatpersonu) kādai Ēnu dienas mājaslapā nereģistrētas uzņēmuma profesijas ēnošanai.

!!! Tiem, kas ar kopējo transportu vēlas doties uz Rīgu, jāpiesakās pie sk. Lolitas ne vēlāk kā līdz 06.02.

Pēc pasākuma būs jāsagatavo Ēnu dienas novērtējums/ prezentācija skolasbiedriem.