Vārda dienas : Alda, Maruta

Otrdiena, 2020. gada  7. jūlijs  19:37

Aicinām skolēnus izmantot iespēju ielūkoties parlamenta darba ikdienā un pieteikties Ēnu dienai Saeimā. Skolēni varēs izprast valsts likumdevēja darbu un būt klāt valstij svarīgu lēmumu pieņemšanā.

Ēnu diena norisināsies 12.februārī.

Skolēni Ēnu dienā aicināti sekot gan Saeimas priekšsēdētājas, Saeimas Prezidija locekļu un deputātu darbam, gan "ēnot" parlamenta darbiniekus, piemēram, juristus, tulkus, komisiju konsultantus, protokola un sabiedrisko attiecību speciālistus.

Pasākuma dienā plānota tradicionālā Saeimas priekšsēdētājas uzruna Sēžu zālē, kā arī Ēnu dienas dalībnieku kopīgā fotografēšanās. Tāpat Ēnu dienas dalībnieki varēs apmeklēt komisiju sēdes un citus parlamenta plānotos pasākumus.
Skolēni varēs vairāk uzzināt par aprīlī plānoto 10.Jauniešu Saeimu un parlamenta skolu programmu "Iepazīsti Saeimu!".

Lai pieteiktos "ēnot" Saeimas deputātus un darbiniekus, skolēnam līdz šī gada 5.feburārim uz e-pastu //Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt./">Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. jānosūta aizpildīta motivācijas vēstule un pieteikums.

Motivācijas vēstules sagatave un pieteikums, kā arī vairāk informācijas par pasākumu: https://www.saeima.lv/lv/sabiedribas-lidzdaliba/enu-diena-saeima.

Uz tikšanos Saeimā!

w enu diena plakats 2020